Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Sport kaze da Pep planira da mu ovako izgleda Siti.



    http://www.sport.es/es/noticias/ingl...rdiola-4798106
    Alaba je Bajern-u ne u Man City....

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Sport kaze da Pep planira da mu ovako izgleda Siti.



      http://www.sport.es/es/noticias/ingl...rdiola-4798106
      ma njega dovoljan mu je silva i de bryne u veznom redu dopujneni so aguera u napadu, dok u zadnjivezni red da bi doneo neki slican kalibar kao yaya recimo pogba i tada siti bi izgledao mocno... i naravno da ne zaboravimo odbranu neki stoper jer ovi sada sto imaju dzabe trosu pare i vazduh u manchester
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Ali najbolje sto ce Sterling biti pre Silve.

        hahahaahahah

        Pa daj bre ljudi koje ovde lud?! Plus ova 5ca pa da kazemo da Pique kosta najmanje 30m ?! I neka Alaba kosta isto toliko.

        Ali Stones, Pogba i Mesi?! Pa koliko je to jos para. Jesu to Arapi, ali daj bre, 7 januar je ne prvi april. Mada voleo bih da vidim takvu ekipu i taj "izazov"

        I da Sagna
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Pep i loads of kes sigurno ce pomoci.

          Toliko o nekom izazovu LOL
          Ovo je izmisljotina cim je Pique tu jer su se oni kako je vrijeme odmicalo sve slabije slagali...cak je isla prica da je ostao da bi ovaj letio,a i cesto ga je javno opominjao tako da nekome je dosadno pa se nesto pise
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Za Pikea i nekako da shvatim, ali Alaba i Mesi

            Alaba ce ostati do kraja karijere u Bajernu, sa Milerom zajedno, tako mi se crta nekako sta znam

            Ovo za Mesija je glupost, i on ne ide iz Barce nigde cini mi se, koliko god ponudili.

            Comment


            • Ne,nego kao i uvijek idem od odbrane i cim sam vidio Pique + Alaba dalje nisam ni gledao...

              Erik je rekao Pep planira,a ne da ce doci sto posto...ravnam se po tome da Pep ne planira Piquea sigurno
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Nisam ja rekao, rekao je Sport .
                sigpic

                Comment


                • Ma moze da dovede koga hoce, mada i sa ovim timom lagano moze PL da uzme i da se proseta do polufinala LSa.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • The Telegraph is reporting that Harry Kane could join Real Madrid #SSNHQ
                      Kao satro prica spremaju se za post Ronaldo eru. Ja Kanea samo tu i vidim da moze da ode.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ako se nastavi ovim tempom PL ce kroz par godina postati NBA. Konstantno ce igraci iz Intera, Milana, Rome, Dortmunda, mozda i Juvea da dolaze u Everton ili Stouk, jedino ce se Real, Barsa, Bajern i mozda PSZ odupreti.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Comment


                            • Ostaje li PL na SK i naredne tri godine ili se seli na Arenu Sport, kao što neki tvrde po drugim forumima?
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Toure nema sta da radi u Cityju vise, taj ne moze istrcat vise od 15 minuta. Podsjeca me na Ronaldinha kad se uljenio. Odvalio guzice, trci kao da su mu plasticni kuk ugradili, ali ima taj zlatni touch koji ga izvuce. Toure u ekipi je jedan od razloga zasto je City slabiji ove godine, ali kad pogledam klupu nema tko ni da igra umjesto njega.
                                Last edited by Henryj; 08-01-16, 18:43.

                                Comment

                                Working...
                                X