Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Henryj View Post
    Zao mi je jedino Bentekea, taj ce propast kao i Balotelli, odabrao je krivi klub.
    Šta imaš da žališ čoveka, maši izgledne šanse. Šta je tu kriv klub kada on maltene prazan gol ne može da pogodi..

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ah Henryj, tvoj problem je što ne umeš da odvojiš prosto zadirkivanje od klasičnog trolovanja. Kako misliš da će neko ući u diskusiju sa tobom kad napišeš ovako nešto? Mislim, previše su to dečije fore da bi nekoga stvarno pecnuo...
      Ae. Fosili Lucas, Milner i Kolo Toure, mocna klasa Velški Pirlo Joe Allen, tzv. world class hide and seek champion Coutinho koji igra style nas Cazorla, napravi dobar potez pa od njega zivi tri mjeseca dok se igra skrivaca na terenu.

      Kaj imamo dalje? Laljana, igrac vjecnog potencijala, ceka se da iskida, a 28. godina zivota lagano na pomoglu, majstor nema sta, cujem da ga iz Barce zovu.

      Origi kojeg tjeraju iz Lilla i zvizde mu vlastiti navijaci je ne zna zabit gol, briem da ima neki neslavni rekord u Francuskoj prosle godine, mislim da je cak i Torresa nadmasio u broju sati provedenih na terenu bez gola.

      Rupetina na golu, rupetine u obrani, komedijaski bek Moreno koji trpa ruke na leda kad se brani i promatra loptu . Skrtel je bio klasa samo u ocima Liverpoolovih navijaca, kikser cijelu karijeru...

      Jedino kaj u tom timu ima potencijala za napravit nekaj od sebe su Benteke, Ibe i Firmino (iako ovaj zadnji izigrava Coutinha sve vise, potezic pa ga nema, potezic pa ga nema).

      Kaj mene briga kaj se vi branite od istine klasicnim argumentima troll, provokator.

      Je, Liverpool je pun klasa, kao Emirates trophy cabinet. Dosta paucine, tu i tamo nesto sjaja.

      Comment


      • Hvala Ves...volim kad me ljudi shvate na pravi nacin pa makar ih bas malo bilo

        Ja se zajebavam,provociram,ali cesto i argumentovano diskutujem da bi bilo zanimljivo i da se ne bi smarali ovdje.Bas bi smor bio svi se samo slazemo,diskutujemo,ali i da se koljemo i provociramo treba naci neku mjeru ko zna i umije
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #tripleta zvana Akan, Princara i Aki famozne medjusobne provokacije i nikad sranja nije bilo.

          Ves je brat moj, kad onako strucno ocijeni situaciju, mozda je malo neobjektivan po pitanju Gibbsa al haj i ja sam po pitanju Walcotta, sta ima veze

          #tripleta po pobjedu i po #tripletu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nije samo Gibbs u pitanju nego i Oxara
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Novakovic jos jednom objasnio, ovo je Sitijeva liga i od njih zavisi ko ce biti sampion.
              sigpic

              Comment


              • Nismo mi osvojili titulu jos, a vec se umanjuje njena vaznost

                Da li neko stvarno misli da ce se pamtiti ta titula kao titula kada niko nije htio da osvoji, pa osvojio Arsenal
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • ma ovo ti je sad ono..uzmite vi,ma jok bolje vi,ma ne neka onaj tamo ce(arsenal)
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nismo mi osvojili titulu jos, a vec se umanjuje njena vaznost

                    Da li neko stvarno misli da ce se pamtiti ta titula kao titula kada niko nije htio da osvoji, pa osvojio Arsenal
                    Na foru nepostojece konkurencije onda mozemo automatski skinut vaznost polovici naslova koje je United osvojio u Premu, posebno tokom 90-ih dok se nije pojavio Arsene i Romanova para kasnije...

                    Comment


                    • I opet nekako do krova Evrope, a neko se stalno zaustavlja u osmini, meni to nejasno. Takav potencijal, a osmina LS plafon. Ali ove godine pada Barsa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Arsenal ide igrat na Kamp Nou, a United ode na neku livadu bogu iza nogu da nabija statistiku posjeda
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Zaravo Arsenal ide da primi manje od pet komada na Nou Kampu, za ostalo se slazem
                          sigpic

                          Comment


                          • Postoje ekipe poput Arsenala i Sitija, sve ostale ekipe u ligi su prosecne i ispodprosecne.

                            Comment


                            • Maric napise post i svi prestanu da pisu, a ja spremio semenke i pivo..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Provaljen sam ko Brajkula :/

                                I ja kupio upravo pivo, ziveli druze.

                                Comment

                                Working...
                                X