Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    Comment


    • A jbg samo smo krivi što nismo dobili meč. Malopre Fella maši izglednu šansu i naravno Njuka iskoristila to na pravi način, maestralan pogodak na kraju..

      Comment


      • Smalling odigrao partiju za zaborav. Mitrovic ga dominira cijelu utakmicu.

        Comment


        • Kakva utakmice sunce ti
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Smalling odigrao partiju za zaborav. Mitrovic ga dominira cijelu utakmicu.
            Covek pravi faul i dobija penal. NO morao je da vrati Din za prvi penal..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Sto je najzalije uopste se nisam potresao

              Comment


              • Kakva golcina Payet-a



                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Napokon zabavna tekma sa Unitedom
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ajde da je samo gol, nego što je i kod asistencije izvrteo nekog mučenika i bacio loptu na tacnu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Covek pravi faul i dobija penal. NO morao je da vrati Din za prvi penal..
                      Opcenito ga je izdominirao kod prekida, cak i na sredini terena maloprije . Prije izjednacujuceg gola ga je isto izdominirao na prekidu.

                      Comment


                      • Wijnaldum je odigrao doktorsku partiju, uvek na pravom mestu i rutinska egzekucija, pravo sam se zabrinuo kada sam video sta je promasio, a posle pogodio iz daleko teze situacije.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Wijnaldum je odigrao doktorsku partiju, uvek na pravom mestu i rutinska egzekucija, pravo sam se zabrinuo kada sam video sta je promasio, a posle pogodio iz daleko teze situacije.
                          Fantastičan igrač. Kad sam ga god gledao doktorski odigra. Sad bih ga doveo u Manchester da igra nekog box to box veznjaka ili što da ne na desetku.


                          Ali najjači su mi ovo što pričaju da nam nije De Hee propali bi, menjali bi do sad 5 trenera itd. Fazon, De Hea je dobar svi ostali su truba. Čovek bi rekao da nam se protivničke ekipe šetaju do peterca a De Hea vadi neke nemoguće. De Hea je top golman, vidi se to ali sta je on danas spasio? Šut Vajnalduma u njegove noge? Nije mi jasno.

                          Comment


                          • Aston Vila pobedila.
                            6 golova na utakmici Man Utd.
                            Rooney 2 gola i asistencija.

                            Sutra ocekujem 30 stepeni

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Aston Vila pobedila.
                              6 golova na utakmici Man Utd.
                              Rooney 2 gola i asistencija.

                              Sutra ocekujem 30 stepeni

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              S obzirom kako je krenulo, ne bi bilo iznenadjujuce
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Fantastičan igrač. Kad sam ga god gledao doktorski odigra. Sad bih ga doveo u Manchester da igra nekog box to box veznjaka ili što da ne na desetku.


                                Ali najjači su mi ovo što pričaju da nam nije De Hee propali bi, menjali bi do sad 5 trenera itd. Fazon, De Hea je dobar svi ostali su truba. Čovek bi rekao da nam se protivničke ekipe šetaju do peterca a De Hea vadi neke nemoguće. De Hea je top golman, vidi se to ali sta je on danas spasio? Šut Vajnalduma u njegove noge? Nije mi jasno.
                                A vidio bi tek pricu tripletara ako sjutra ne dosude penal za Arsenal u situaciji kad stoper Liverpula igra visoko podignutom rukom. Pa to bi bilo kukumakanje na pet strana.

                                Da su kompletni citao bi Klop lekcije, ovako ako bod izvuce dobro je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X