Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lol Lol Lol Njukasl preokrenuo
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Al ih je napržio Klopp sad na kraju. Eksplodirao Enfild jbte...

      Ja kući se naložio, mogu zamisliti kako je bilo na stadionu...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Iako su mu izmakla sva tri boda ipak to ne remeti njegovu poziciju najboljeg menadzera lige.



        Haos liga, nezapamceno nesto.
        sigpic

        Comment


        • Trivia of the day: Defanzivni treneri Liverpula i Junajteda, oni sto rade sa ekipom na defanzivi prekida, su isli u istu skolu.
          sigpic

          Comment


          • E ovo se retko vidja...da ekipa ne sutne na gol i da 2 gola, koja kolicina nesrece za Klopa, jedna od vecih lazi su ovih 2-2. Taj Lalana neka ide ispred zgrade da igra kad ne moze jedan na jedan da realizuje.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Opet ponavljam svaki put kad je Benteke krenuo mec, mi smo sve izgubili (osim Svonsija, gde su nam poklonili penal). Da je Staridz zdrav lagano bi se borili za titulu, ovako i top4 je mnogo daleko.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pixare, što ti reputacija pada ko Ešli Jang?

                #radoznalost

                Spoiler
                Van Gala mi, ne podjebavam, imam poremećaj zapažanja pa vidim da su ti ošišali zelenilo.

                Comment


                • Liverpul je naj ubedljivije pobede i najviše izrađenih šansi imao kada su kretali sa Kutinjom, Lalanom i Firminom u napadu..., iz nekog meni skroz nejasnog razloga Benteke se zasada nikako ne uklapa.
                  Ne bi me čudilo da sve češće gledamo i Origija u igri, a oko Staridža se ja više na nadam ničemu..., samo se razočaram svako malo.
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Volem da budem crven. Ali i to mi skinuse, sad imam ovaj jadni zeleni. Moracu vise da nerviram neistomisljenike.

                    Bentekea treba da prodamo Junajtedu i da krene i nama i njima na bolje...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Nije meni problem da ti pomognem sa jednom negativnom Crveno, crveno..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Olja jel si sigurna , ja sam jutros dao piksiju jednu pozitivnu, kada sam video one silne crvene kockice ispod avata, i odma mu je iskočila ova jedna zelena.......
                        Nervira me što uvek samo navijači Liverpula imaju (imam ) te crvene, ko da smo tikve bez korena
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Slučajno sam obrisala post, htela sam nešto drugo..
                          E pa nemem pojma, možda su ipak proradile u međuvremenu, nisu sigurno radile više od godinu dana...
                          Nisam primetila da je bio admin... obično nešto ne radi posle toga..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            Volem da budem crven. Ali i to mi skinuse, sad imam ovaj jadni zeleni. Moracu vise da nerviram neistomisljenike.

                            Bentekea treba da prodamo Junajtedu i da krene i nama i njima na bolje...
                            Dobio si i od mene + reputaciju...

                            Comment


                            • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • [VINE]iZ9h6ug0vEw[/VINE]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X