Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Goran brat moj ovo je Ross zbog njega rekao

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Football talent spotting: Are clubs getting it wrong with kids?




      http://www.bbc.co.uk/sport/football/35054310

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Samo Goran brat moj ovo je Ross zbog njega rekao

        Akan voli Real pa ljubi i bivse igrace.

        Primeri Pipite i Oziliona govore koliko ljubav moze zaslepit i najblistavije umove.
        Last edited by goku; 25-12-15, 00:01.

        Comment


        • Ova dvojica i jesu klasa, ali ja najviše cenim Akanovo poštovanje prema doktoru igre Alonsu
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Iz 1963 godine.

            6:1 ...




            I tadašnja tabela..

            Comment


            • Nisu to svi igraci Reala nego samo pojedini za koje smatram da su klase gdje god bili.U sadasnjoj garnituri vrlo malo igraca gotivim.Sezona 2010/2011 samo nesrecom nije krunisana Decimom i pojeo sam se zbog toga.Mou je kriv zbog nekih sitnica tada,ali cijela sezona je bila uzivanje i ne mogu mu to zaboraviti.Na terenu se izgaralo,a kontre te sezone savrsenstvo...

              Pa ovdje barem svi na forumu znaju i nikad to krio nisam da nikad prezalio nisam Alonsa,Di Magiju,Ozila i Higuaina...

              Spoiler
              Angel Di Maria je zaradjivao 1,8 miliona eura u Realu i ja sam bio lud za njim od prvog momenta.Par puta sam ga gledao prije nego je dosao i jednostavno bio sam odusevljen.Bilo je tu i padova i teskih izlazaka iz povrede,zvizduka navijaca,ali je Angel bio igracina i to mu osporiti niko ne moze.Na kraju sezone prije nego je otisao bio je najbolji igrac Reala to je i slijepac vidio.Doveden James Rodriguez koji je odlican igrac,ali meni nije taj nivo i jednostavno mi ga je tesko prihvatiti kad znam ko je otisao da bi on dosao.Nakon dolaska u United nastavio je u onom svom slobodnom tonu i objasnjavao je,ali onda dolaze filozofije i procesi i jbg nije on iz tog filma jer genijalac mora da ima slobodu.Vec sam tamo rekao ide sezona preporoda kod Blanca(kojeg sve vise cijenim,ima sistem,ima ideju i igra vrlo lijep fudbal) sto je i potvrdio sa 18 golova koje je napravio i jos masu sansi koje su Cavani,Ibra i ostali promasili...Genijalac ove igre jednostavno uvijek moze da te iznenadi,a to je u ovoj igri nesto sto se izgubilo


              Gonzalo Higuain
              je spic(moj utisak naravno) koji se krece najbolje na svijetu u prostoru previdjenom za to.Uvijek sam to mislio.Tesko je i meni bilo da ga prihvatim kada je tek dosao,ali se talenat odmah vidio.Sjetim se sezone 2009/2010 i kao prvi spic uz egomanijaka Ronalda covjek ima skor 27 golova u 32 utakmice.Mislim sta da dodam na ovo.Nakon toga dolazi Benzema i Perez je insistirao kao i uvijek da njegov igrac pocinje medjutim Alzirac nije bio bas u formi i Pipita je brzo ponovo usao u prvu postavu.Onda je stigla povreda i malo se poremetilo sve do kraja sezone vrlo malo je igrao.Naredne sezona dijeli minutazu sa Benzemom i ponovo 26 gola uz dosta promasenih sansi,ali igrao je fenomenalno.I dan danas tvrdim da je Mou zajebao jer je igrao Benzema,a ne on protiv Bayerna tada.Bio je u boljoj formi i zdravo.Carlo mu je po dolasku rekao da ima ravnopravan status kao Benz i da ce da dijele minutazu medjutim legenda Real Madrida se odlucuje na odlazak jer zeli da igra.Jos vise sam ga cijenio zbog toga.Cekao sam ja godinama da se neke stvari poklope za igraca kojeg veci dio populacije pljuje,ali nazalost vecina ga povrsno prati.Prve dvije sezone u Napoliju su ok i dao je solidan broj golova.Ova sezona je sezona gdje je dosao kod trenera koji mu je sve dozvolio i evo sta gledamo.Sve utakmice skoro rijesio,promasuje,ali trpa nemilice (skor 16 golova u 17 utakmica).Nema pljuvaca,nema kriticara svi izbjegavaju temu Higuaina osim vrhunskih strucnjaka koji ga ne vade sada iz usta.Nikad u njega sumnjao nisam bilo je prica da su bolji Falcao,Mario Gomez,Mandzukic i slicni,ali Gonzalo Higuain je trenutno nesto sto ja kao ljubitelj njega i njegovih igara ne zelim uopste da poredim sa bilo kim.Objasnio sve svima i vidjecemo na ljeto koliko je neko spreman da plati.Sto se mene tice on je vrijedan titule prvaka neke lige,eto takva je prevaga...

              Mesut Ozil je poezija u pokretu.To samo budale ne vide na stranu zajebancija.Kaze Mou najbolja 10-ka je Mesut Ozil i ne moze se porediti s nekim.Ne postoje ni lose kopije njega.Dosao je kao pojacanje od 15 miliona eura u Real,ali Posebni je to skenirao pazljivo na prethodno na zavrsenom Mundijalu.Gurao ga je do krajnjih granica.Ozil je cak par puta zestoko znao da mu otersa,ali to je jedini igrac kojem to Jose nije zamjerio jer je znao da ga je gurao na ivicu.Ramos nosio dres Ozila ispod svog.Eto sta ja da dodajem igras sa Ronaldom ti nosis Ozilov dres ispod.Malo skromniji,ali pravi timski igrac kojem je uglavnom draze da neko drugi pokupi slavu i kajmak proslavom gola nego njemu samom.Vjecito potcjenjen kao i Higuain uvijek je tu neko da pljucne,a kada igraju dobro ekipa pundita i kriticara izbjegava temu.Smetljari obicni sve i jedan.Sve najljepse akcije Reala vezem za njega,Di Mariu,Gutia i Redonda.Dosao u Arsenal i kada god ima dobre periode ne prica se o tome,a kada igra lose prica se o toj smijesnoj cijeni placenoj za njega.U Real dosao Isco da ga zamijeni,ali Isco nema barem za sada ni blizu tu konkretnost Ozila u igri.Nije to to jednostavno i meni je to jasno odmah bilo zato sam i kukao toliko.Ozil je sada najbolji igrac PL-a mene ne zanima sta ko pise.Alexis je recimo pravo dobar igrac,ali Ozil pravi sve boljim oko sebe i to osporiti niko ne moze.Sto kaze Lolkot tvoje je trk da napravis,a lopta ce doci nemas brige.Silva,Aguero i Hazard su kao TOP igraci neko vise neko manje pao u formi tako da je Mesut Ozil taj koji se pita za sve momentalno i meni je bas drago sto je tako...

              Za kraj profesor fudbala,za njega diskusije nema,debate nema samo mozes da se naklonis

              Xabi Alonso mi je mozda i najdrazi igrac kojeg sam ikad gledao.Znas ono kad ljudi debatuju da su Messi i Xavi u ovom sistemu(ja se ne slazem naravno s tim,vjerovatno ne bi igrali ovako dobro,ali vrlo blizu toga bi),da je Totti isao u ovu ligu,da je ovaj ovo,da je ovaj ono.Alonso je bio u svim ligama i svugdje je bio klasa...Sociedad,Liverpool,Real Madrid i sad Bayern Munchen.Sve bio,sve prosao i klasa bio i ostao.Jedan od najboljih i najkonstantnijih veznjaka ikada sigurno.Malo je jedan post da njegova dostignuca i trofeje popisem tako da necu uopste.Kroos,Bastian(top legenda Bayerna) i Thiago veza i ti trazis veterana da dodje da ti asistira.Pep Guardiola to uradi.Mogu ja da kritikujem i sve,al ista ja da dodam na to,a da samim time nije receno.Ono sta sam ja vidio u Realu to ne bi uopste komentarisao i hvala mu za sve.Jednom je izjavio za sebe i Di Mariu (aludirajuci na Kroosa i Jamesa) neki sve odrade i osvoje,a drugi pokupe kajmak.Tako je i prosla sezona.Daleko od toga da ja ne cijenim Kroosa to je igracina,ali nije on ni blizu ovog ALonsa koji je sto stariji to bolji.Iznenadio sam se sto je produzio ugovor jer Pep odlazi,ali sjetim se da ga je Carlo na treninzima zvao Profesore tako da sve ti jasno.Nema trenera koji ga ne voli.Mou je u svojoj knjizi(koju je pisao jedan Grk vlasnik profi licence) "Real Madrid 4231 sistem napad i odbrana" jedno poglavlje nazvao po njemu i igranju te pozicije.Sve nakako mislim da mu je svaka sezona labudji pijev,ali nista od toga on guli i dalje i briljira...nadam se da ce jednog dana biti trener jer je nemoguce da bude los


              Eto tako to su moja 4 miljenika iz tog Reala koji su otisli i koje nikad prezaliti necu,a posebno sto su sva cetvorica medju najboljim igracima svojih liga.Hajde Alonso kao veteran nekakav,ali Di Maria Top u ligi 1 s Ibrom,Ozil isto tako,a Pipita je daleko ispred svih momentalno

              Stavio sam u spojler kome je mrsko citati da se ne smara bezveze
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Sve nesto sticem utisak da nas Goki slabo prati tekme kluba za cijeg se navijaca predstavlja cim i dalje osporava najboljeg plejmejkera na svetu

                Comment


                • Originally posted by Dule Krtola View Post
                  Iz 1963 godine.

                  6:1 ...




                  I tadašnja tabela..
                  Zamalao Arsenal i tada 4.

                  Comment


                  • Akane imao je on i previse slobede u procesu i filozifiji, menjala se formacija zbog njega, a njegovo ponasanje je objasnilo sta i kako. Kada tebe jedan padavicar Jang izbaci iz prvog tima, zapitaj se sta nije u redu sa tobom.
                    Cak i kada se vratio na prvobitno mesto, bio je jos ocajniji..
                    Kada je dosao ja sam bio odusevljen. I ono sto je igrao do reprezentativne pauze je vrhunsko, posle toga je skupio jos 6,7 asistencija ali je bio najgori igrac na terenu. Ja sam ga hteo i ove sezone ali njegovo ponasanje kasnjenje na avion i ostala sranja su pokazala da on nije "karakter" necu reci igrac, kakav treba Unitedu.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment




                    • Jedan zna sta je pravi klub, a drugi ne zna ni tenis sam da igra.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sada se prisetih Gufrana, gde je on? Povredjen je ili je otisao? Imao je dobru prvu sezonu za Njukastl koliko se secam...

                        Comment


                        • Nisam mnogo gledao Njukasl ove sezone, ali sam njega skoro video da je ušao kao izmena...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Nisam mnogo gledao Njukasl ove sezone, ali sam njega skoro video da je ušao kao izmena...
                            Ja pratim ali ne igra on u prvih 11, zato i nisam ga primetio verovatno

                            Sutra ocekujem dobar mec izmedju Bournemoutha i Kristal Palasa, uz 3+ golova

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Akane imao je on i previse slobede u procesu i filozifiji, menjala se formacija zbog njega, a njegovo ponasanje je objasnilo sta i kako. Kada tebe jedan padavicar Jang izbaci iz prvog tima, zapitaj se sta nije u redu sa tobom.
                              Cak i kada se vratio na prvobitno mesto, bio je jos ocajniji..
                              Kada je dosao ja sam bio odusevljen. I ono sto je igrao do reprezentativne pauze je vrhunsko, posle toga je skupio jos 6,7 asistencija ali je bio najgori igrac na terenu. Ja sam ga hteo i ove sezone ali njegovo ponasanje kasnjenje na avion i ostala sranja su pokazala da on nije "karakter" necu reci igrac, kakav treba Unitedu.
                              Gde god je igrao bio je pravi profesionalac a u reprezentaciji je imao vise idiota od selektora pa nije busio nijednog. Mene je njegovo ponasanje na momente iznenadilo ali sam ubedjen da nije jedini krivac. Ubacis njega u 65. a onda Felainija u 70. i krenes duge lopte. On u svemu tome nema sta da trazi i dobro je i za njega i Junajted sto je otisao.

                              Svoj karakter je pokazao kada su dosli Bejl i Isko a on pored toga nasao mesto u ekipi i bio kljuc u osvajanju La Decime.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Sutra ocekujem dobar mec izmedju Bournemoutha i Kristal Palasa, uz 3+ golova
                                Slažem se...

                                Mada mislim da će sutra Sveci da živnu baš protiv Arsenala, i da će to da bude neizvesnija tekma nego što se očekuje. Moguće sa dosta golova...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X