Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Topdzija.
    Tesko da Junajted moze da dobije Siti. Plus kada vidis da su Morgan i Erera igrali celu tekmu. Verovatno pocinje Kerik. Runi u napadu beskoristan. I jos ako stavi Blinda na beka to je raspadanje u najavi.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Odbrana mora da bude Darmijan(Valensija, bilo ko tu nebitno) - Smoling - Dzons - Roho, ako Blind pocne kao stoper Bony ce ga pojesti za dorucak, a ako pocne na beku KDB ce imati najbolji dan karijere

      Comment


      • United bi mogao do nekakvih bodova eventualno u zatvorenijoj tekmi pa ako ubodu nesto iz kontre. U direktnom nadigravanju nemaju sanse protiv Cityja. Veliki hendikep Unitedu je Rooney.

        Comment


        • Alaves-Cordoba na jedinici, a Arsenal-Everton na dvojci, bas ima logike. Segunda se vise prati od PLa?!?
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Sanjao sam nocas pobedu Liverpula,mislim da je bilo 3-1 nisam siguran ali znam da su dali 3 gola,ne secam se ko,ali 1 gol je dao neko iz odbrane.
            Odoh da stavim na tiket pa sta bude.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • Kako je Zola izdominirao posle 30 a danas je nezamislivo da dovodiš pojačanja kad probiju tu granicu,još u Čelziju konkretno takvi igrači dobijaju ugovor samo na jednu godinu




              Manchester United have to double their summer offer for Sadio Mane to have any chance of buying him next year following the Southampton forward’s outstanding start to the season.

              Daily Telegraph
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Alaves-Cordoba na jedinici, a Arsenal-Everton na dvojci, bas ima logike. Segunda se vise prati od PLa?!?
                Ono za gledanost je neko lupio pa ostao ziv. Alaves i Cordoba nemaju zajedno fanova koliko Everton na Balkanu, garantujem!

                Inace ovde u Rumuniji prenose na Eurosportu PL, danas samo Celsi-WHU, a sutra ceo dan idu svi mecevi.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Morate da gledate malo širu sliku. Posle Alavesa i Cordobe odmah počinje F1 u 8 na SK1. Da su stavili Arsenal - Everton na SK1, ne bi mogla formula nikako da počne na vreme. Ovako se Španci uklapaju baš u raspored. Mislim, meni nema nikakve razlike između SK1 i SK2. Većina ljudi koji imaju SK1 imaju i SK2.... Najveći problem po meni je što neki provajderi nemaju SK3, pa ljudi tu ispizde kad stave neku dobru utakmicu u udarnom terminu baš tu...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Naravno da je zbog F1, F1 moze samo na SK1 da ide.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Morate da gledate malo širu sliku. ..
                      Za proper ljubitelje prema ne postoji šira slika
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • F1 kvalifikacije, nije valjda da Alaves-Cordoba i kvalifikacije imaju prednost u odnosu na PLderbi?
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi
                          Pa ne mogu KDB i Silva u istoj recenici sto se mene tice
                          Slažem se ali De Brujne za sad sabija,ja ne znam koliko je samo prilika stvorio,lego im je ko kec na desetku,strašno

                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment





                          • ROVERS: Steele, Marshall, Duffy, Hanley (c), Olsson, Conway, Akpan, Evans, Delfouneso, Lawrence, Rhodes.

                            Comment


                            • Pa ne moze drugacije, kad propuste 1000 sansi, mora stici kazna
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Bog na nebu, Heaton na zemlji

                                Comment

                                Working...
                                X