Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je samo podcenjen Nobl, velika nepravda sto ne dobija priliku za reprezentaciju, a bas je dobar igrac

    Comment


    • A nemoj me jebati!!

      Comment


      • Morali su ovo da daju, odlicno kretanje odbrane Vest Hema.
        sigpic

        Comment


        • Molim lepo.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Kakav pokolj, ostade li ko bez kartona.
            sigpic

            Comment


            • Cekamo da Murinjo ponovo ima performans sa tacnim rijecima 'ref was very weak and naive'
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Daj ti otkaz, Prevodioce, nakon tekme, dosta blamiranja. Izgleda i Prevodilac iskljucen ako sam dobro video.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kako bi ja ovog Moua lemao letvom. Sve cisto kod cvrenog on stane na crti i baca semu tipa opet ste svi kontra mene, smjeska se, stavlja sebe u centar, urotili se svi protiv njega. A sve cisto jebote, oborio ga s dvije ruke na pod.

                  Comment


                  • Azara su ovako rusili 20 puta na svakom mecu PL prosle sezone, a da l' je 10 od njih dobilo zuti.
                    Necu da kukam na sudije, svakako da je imao osnova za drugi zuti, samo odlucnost sudije je ono sto me nervira.

                    Comment


                    • Ovo sam tek sad vidio za loptu da nije presla. Ukljucio sam se tacno na crveni.

                      Ovo je bas losa sreca, jebiga ne ide, al akom nekome ne ide drago mi je sto je Murinju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Chelsea ce bar osvojiti nagradu kao tim sa najogavnijim trenerom i igracem.

                        Comment


                        • Mou je jako kmecao godinama na te fantomske golove, eto mu sad

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post

                              Vazno da je su ovo videli bem ti kuruze.
                              Koliko ja znam jos uvijek ne postoji sat koji vibrira kad je igrac u zaledu, on the other hand da je lopta presla skroz, sat bi vibrirao, stoga no goal

                              Comment


                              • Evo ga ide sad i stadium ban za Moua poslije ove tekme
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X