Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    @ Mariću nisi skontao moj post.
    Zasto bi se Di Mateo uzdizao kada nema nikakav kontinuitet?Isto kao kada bi se sada potegla prica o Rajkardu.

    I Gvardiola i Murinjo to imaju i sa razlogom su u najmanju ruku top5 trenera.

    Comment


    • Kakav nerealan rezultat jbte...

      Ispade da je Sandrlend izdominirao, a totalno obrnuta situacija bila...šta ti je fudbal...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Ulepsa mi nedelju!

        Kao bratu rodjenom ti hvala
        Treba arhivirati ove poruke od pojedinih "tobdzija", pa kad dodji teski dani da se oraspolozimo.

        Comment


        • Znate kako kažu za dobrim konjem prašina se diže. A ljudi, ljudi će uvek pričati. Da je on očajan kao menadžer pisalo bi se isto toliko kao o Di Mateu (sad mi prvi pade na pamet)


          Ej kako to da je Fergi bio tako dobar sa Murinjom? Kako to da se oni nisu klali? Kako to da najbolji odnos imaju njih dvojica?Fergi ga je tipovao da dodje u Manchester i rekao da ga vidi kao njegovog zamenika. Na kraju dodje Mojes papan, jer eto Mou je birao Chelsea i vratio se.


          Ne znam, ali ja bi u svako doba dana i noći da me pitaju koga bih birao od svih menadžera da dodju, ja birao Murinja. Možda bi Chola uzeo pre, jedino njega. Naravno Fergi, ali on izlazi iz jednačine.


          Ja i dalje ne mogu da verujem da su vam važne imaginarne pare, mislim vi ih vidite na papiru i taj stadion, nego da se ponosite trofejom nekim. Jel ima 10 godina za PL? Koliko ima? Kad je liga šampiona osvojena?


          Ja sam uvek za 3 boda, pa kako god to došlo. Pobeda od 1-0? Uvek. Tri boda su 3 boda. Poklonu se u zube ne gleda. Važno je ono na kraju, a to je trofej. Kako se došlo do njega, sve se zaboravi, jer imaš trofej.

          Comment


          • Pa da od ove godine mu treba suditi, ako uzme PL onda je on ustvari osvojio back to back titule, jer ovo vreme izmedju ne vazi, ne racuna se, bio zauzet covek zidao najbolji stadion na svetu

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Pa nisu osvojile titulu u Premier ligu 10 i vise godina... pa moraju na nesto da se raduju na nesto
              a to je u ovom slucaju pare.

              Comment


              • Jebo sebe Celzi i Siti nisu uzeli titulu 50 godina, United 20, Liverpool 25 pa nisu ovako srali o njima
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jebo sebe Celzi i Siti nisu uzeli titulu 50 godina, United 20, Liverpool 25 pa nisu ovako srali o njima
                  Brate mani se ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Jebo sebe Celzi i Siti nisu uzeli titulu 50 godina, United 20, Liverpool 25 pa nisu ovako srali o njima
                    Mozda zato sto niko nije rekao za menadzere tih timova u tom periodu da imaju najbolji menadzerski performans ikada?

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ali sve je krenulo od preteranog kenjanja pojedinih "tobdzija" po Mourinhu i umisljeno dizanje u nebesa Wengera(ne kazem da je los, samo su nneki ovde ga bas preterano hvalili u odnosu na neke druge trenere).

                      Comment


                      • Koliko je Bony fizički perfektan , po malo podseća na Drogbaru iz mlađih dana
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Koliko je Bony fizički perfektan , po malo podseća na Drogbaru iz mlađih dana
                          Razgrće brat sve redom...

                          Malopre lopta u vazduhu, a on levom butinom drži 2 igrača, a desnim ramenom drugu dvojicu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Naucio Zola sta je butina

                            Kako je Runiju ovdje glava pukla meni jasno nije, pa nabio se u bradu Kompaniju
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pazi, proverio sam 2 puta šta sam napisao pre nego što sam kliknuo na post reply....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Spursi vode vec 1-3 na gostovanju kod Bournmaoutha, kvota na njih bila 2.10, poklon.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X