Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.rs/od-subote-ce...rogram-na-sk-4

    Comment


    • Kanal ostaje digitalni, ne ide na satelit.
      sigpic

      Comment


      • Jel ce i dalje biti van osnovnog paketa za sbb?

        Comment


        • Sve ostaje isto, jedina promjena je da se ne pali kad su prenosi, vec radi non stop.
          sigpic

          Comment


          • Odlican potez od strane SK-a,samo bi bilo super kada bi SK4 isao u HD-u.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Aha ok hvala na odgovoru. Dobar potez SK-a mada bas veliki broj ljudi nema kanale van osnovne ponude.

              Comment


              • Sve ostaje isto, jedina promjena je da se ne pali kad su prenosi, vec radi non stop.

                Hoće li se SK4 pojaviti u osnovnoj ponudi SBB-a?
                Last edited by Voja Šabac; 07-08-15, 12:36.

                Comment


                • to ti je jarane pogresno pitanje, tj pogresan forum ... obrati se na drugu adresu

                  Comment


                  • vidim coek od poverenja rece da je 99% nfl u sk semi. ok je to samo cekam paket. nemoj da mi zbog dva meca po kolu uzeli 30$ iz dzepa.

                    Comment


                    • Nije mi drago ovo da SK4 počinje sa 24 sata emitiranjem.Lako je moguče da NFL tamo završi,a to mi nikako ne odgovara.Nije u HD-u,a morao bi ga platiti 50 kn/mj i ugovor na 24 mjeseca za prošireni paket B-neta.HD je 40 kn isto uz ugovor,ali barem ima kvalitetnu sliku.

                      Comment


                      • NFL ide u ponoć, preko noći, zar ne? U tom slučaju ide na glavne HD kanale jer u to doba nema prenosa s obzirom da NBA prenose sam nedjeljom u pola 10.

                        Comment


                        • NFL ide nedjeljom tri utakmice u 19:00,22:25 i 02:30(to je već ponedjeljak).

                          Comment


                          • Originally posted by stipest View Post
                            NFL ide nedjeljom tri utakmice u 19:00,22:25 i 02:30(to je već ponedjeljak).
                            Aha

                            E to je već nezgodno, sumnjam da će moći uklopiti termin od 19 u prva tri kanala zbog fudbala.
                            Ali apsurdno je diskutovati o ovome a još se ni ne zna da li će prenositi NFL.

                            Comment


                            • E to je već nezgodno, sumnjam da će moći uklopiti termin od 19 u prva tri kanala zbog fudbala.
                              Ali apsurdno je diskutovati o ovome a još se ni ne zna da li će prenositi NFL.

                              Od septembra NFL na SK. Sigurno će biti prenosa i na sporednim kanalima SK, ali se nadam da će bar jedna utakmica po kolu ići na jedan od tri glavna kanala.

                              Comment


                              • Primera i ABA bi trebalo samo da dobiju prioritet u 7.I to samo mecevi ABA lige gde igraju nasi predstavnici.Moze bitan teniski turnir, f1 ili moto gp kada da dobiju prednost u tom terminu sto mogu da razumem, roknucu se ako Portugalci dobiju prednost.

                                Comment

                                Working...
                                X