Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fudbala nikad dosta, može te južnoameričke lige a može i afričke, ima sada ova indijska premijer liga, dosta poznatih fudbalera na zalasku karijere.

    Sent from my LG G2 using Tapatalk

    Comment


    • Argentinska je bila vrh

      Comment


      • Navodno je Arena odustala od NFL-a tako da ako SK ne uzme to - neće biti američkog fudbala uopšte a onda se mogu pojedinci
        slobodno žalite na kvalitet komentatora
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Kasnim, nisam bio online... ali svaka čast za Špance. Ulepšali ste mi narednih 40ak vikenda....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by milosh-96 View Post
            Ne razumem zašto potcenjuješ taj sport, ako nije popularan ne znači da je glup. I za fudbal može da se kaže "dvadeset igrača trče za jednom loptom" (ne računam golmane)... Uzgred, ja obožavam fudbal i nemam ništa protiv njega ali poštujem i druge sportove.
            Pa necu valjda da hvalim sport sa metlama . Nema to veze da li je sport popularan ili ne, prosto za mene nema smisla ono mlataranje metlama kako bi ona sprava stala na centar. Ali dobro, verovatnoo ima i onih kojima se to svidja i koji su odlucili da to nazovu sportom.

            Comment


            • SK4 je odlicno resenje taman da kada idu teniski turniri prenose i one koje familija ne gleda.
              danas pocinje nfl sezona , hof mecem.
              nfl game pass drzi cenu od 199$ sto znaci da se ameri nadaju da ce neko uzeti prenose. ako niko ne uzme odlicno jer onda ocekujem lep popust . minimum 10% kao grci a sa promo codom to vec izlazi na finih 47$ manje.

              Comment


              • Sbb mi je u poruci na d3 napisao da je sk4 od sada u osnovnon paketu, a na sajtu pise da ce biti 3 meseca tako da ne znam sta je tacno

                Comment


                • Originally posted by dzoker View Post
                  Sbb mi je u poruci na d3 napisao da je sk4 od sada u osnovnon paketu, a na sajtu pise da ce biti 3 meseca tako da ne znam sta je tacno
                  Zavisi od paketa koji imas u sbb cini mi se, osnovni paket ide 1 2 3 i hd ako se dobro secam a u jacim i 4 5 6 i golf... Mozda sada ubace 4 u osnovnu ponudu jer ima 24h program

                  Edit: imam sve moguce u tom nekom gold paketu tako nesto... I opet gledam samo te osnovne tu ide sve

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Miletić; 09-08-15, 20:25.
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Sbb mi je u poruci na d3 napisao da je sk4 od sada u osnovnon paketu, a na sajtu pise da ce biti 3 meseca tako da ne znam sta je tacno.

                    Na sajtu SBB-a piše da će SK4 naredna 3 meseca biti u D3 i D3i paketu. Nigde ne piše da će biti u osnovnom paketu, sad sam tražio.

                    Comment


                    • Zavisi od paketa koji imas u sbb cini mi se, osnovni paket ide 1 2 3 i hd ako se dobro secam a u jacim i 4 5 6 i golf... Mozda sada ubace 4 u osnovnu ponudu jer ima 24h program

                      Za sada su u osnovnoj ponudi SBB-a prva tri kanala Sport kluba i golf klub. Bilo bi super da ubace i 4. kanal.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Kasnim, nisam bio online... ali svaka čast za Špance. Ulepšali ste mi narednih 40ak vikenda....
                        Valjda 120 vikenda. Ugovor je na tri godine.
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Da li ce prenositi svetsko prvenstvo u ragbiju???

                          Comment


                          • Ja imam obični SBB paket i nemam SK4. Baš sam malopre tražio...

                            Originally posted by Mags Serbia View Post
                            Valjda 120 vikenda. Ugovor je na tri godine.
                            Uhh, još bolje.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Sta je ono LS i LE u crnoj gori ,jel to grupna faza ili ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Očigledno da da, prenose u CG grupnu fazu oba takmičenja.
                                Šta je sa BIH? Je li se to može uvesti i kod nas? Pošto u BIH 90% ljudi koristi SK.

                                Comment

                                Working...
                                X