Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugari, ovo nije novost, rekao sam vam pre mesec dana da od ove sezone SK DIREKTNO i EKSKLUZIVNO prenosi NFL, ali mi niko nije verovao. Sad je najbitnije da bar jedna utakmica po kolu ide na prva tri kanala.

    Comment


    • Gledo sam neke tabele, u Americi je to ubedljivo prvi sport po popularnosti.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • I Primera for free u HD kvalitetu Ko zna, zna

        Za sada bez velike trojke, ali biće vjerovatno i oni. Upravo gledam Deportivo - Sosijedad, jer su mi interesantniji od Espanjol - Hetafe...
        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

        Comment


        • Gdje moze da se pogleda raspored SK 1 Crna Gora?

          Comment


          • Gdje je for free?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • SK uzeo sve termine. 5meceva nedeljno. fino. necu da zakeram ali za ljude koji ce se tek ukljuciti a i koji hoce da fino prate ovu ligu , SK mora obezbediti dosta propratnih emisija. uz Zuleta obavezno neko ko dobro barata materijom.

              Comment


              • Verovatno će i kod NFLa Plavšič biti ispomoć. Ne vidim ko je tu još makar 20% dobar za NFL kao Žule a ne verujem da on može sve stići.

                Sent from my LG G2 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by аутсајдер View Post

                  Za sada bez velike trojke...
                  ...i Barsa i Real. Svi u HD
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • Predsezona NFL isto na sk, već od nedelje prvi prenos!

                    Sent from my LG G2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Nema prenosa na SK4, SK5 i SK6 utakmica Premier League subotom od 16h? Vidim u programskoj šemi, da ih ove subote nema.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Stvarno, ljudi, šta je sa mečevima engleza u 4? Gledam raspored, i vidim samo Čelzi - Kristal Palas na SK 1 i ništa više.
                        Last edited by Brka; 27-08-15, 23:38.

                        Comment


                        • Nažalost, izgleda da će Sport klub do kraja sezone moći da prenosi samo jednu utakmicu u subotnjem terminu od 16h. U svakom slučaju, najbolja utakmica koja se igra u tom terminu, biće prenošena na jednom od prva tri osnovna kanala Sport kluba. Ako dođe do promene, bićete obavešteni.

                          Comment


                          • Ja sam preko twitter naloga kontaktirao jednog od vodiltelja sa SK, koji veruje da nisu još upisali utakmice koje će prenositi u tom terminu (subota 16h) i da će biti sigurno prenosa na kanalima SK 4, SK 5 i SK6.

                            Vojo, imaš li ti neku insajdersku informaciju za to što tvrdiš ili je to samo tvoje nagađanje?
                            Last edited by Mags Serbia; 28-08-15, 09:03.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Meni je rečeno da je samo tehnička greška i da će biti ubačeni prenosi

                              Sent from my LG G2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ima prenosa, subotom od 16h. Sad sam gledao raspored preko D3.

                                SK 4: Još nisu napisali šta prenose
                                SK 5: Manchester City - Watford
                                SK 6: Vrti raspored za nedelju 6.9. tako da ćemo kasnije saznati šta prenose.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X