Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zaboravili ste napisati NHL i NCAA kosarku ... od sljedece sezone i MLB ...

    Comment


    • Originally posted by MasHe View Post
      zaboravili ste napisati NHL i NCAA kosarku ... od sljedece sezone i MLB ...
      to ostaje Areni

      Comment


      • Originally posted by Voja Šabac View Post
        Ja stvarno ne kontam zasto ste nestrpljivi. Kad bude informacija vezanih i za Spance i za NFL i za sta vec bice objavljeno javno kao i sve do sada.

        Kako da budemo strpljivi kad se već sve zna i nije tačno da se još uvek vode pregovori za Prmeru, a još uvek ništa zvanično ne potvrđuju? Na face-u sam im rekao da džabe još uvek drže u tajnosti jer je "procurila" informacija da će i naredne 3 sezone prenositi Primeru, a od ove sezone ekskluzivno prenosi NFL-a. Ako ne budem u pravu, više neću ništa komentarisati.
        Па ако је процурела информација и знаш сигурно да је тако шта онда хоћеш кој курац?
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ahahaha

          Comment


          • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
            Па ако је процурела информација и знаш сигурно да је тако шта онда хоћеш кој курац?
            @ Pipiromanjoli

            Ti bi zaista mogao da povedeš računa o svom ponašanju na forumu. Sada već preteruje sa prostačko-uličarskim rečnikom. Vidim imaš +7.000 poruka na forumu a još uvek nisi savladao osnove ophođenja i komuniciranja na forumu. Mislim da si zreo prvo za jednu opomenu, a ako se tvoje ponašanje nastavi, ja lično ću tražiti od administratora tvoj ban na ovom forumu.

            Ja sam takođe milion puta "odlepio" od pitanja vezano na Primeru i NFL, ali se niti jednom nisam ružno izrazio, niti sam vređao članove ovog foruma. Ti to konstantno radiš. Samim tim teraš sa ovog foruma ljude koji žele nešto da saznaju vezano za sportove koje vole.

            Toliko od mene. Pozdravljam te.
            Last edited by Mags Serbia; 05-08-15, 18:39.
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • 18 strana je ispisano a niko da makar spomene da li ce SK prenositi Primeru...

              Comment


              • Originally posted by Mags Serbia View Post
                @ Pipiromanjoli

                Ti bi zaista mogao da povedeš računa o svom ponašanju na forumu. Sada već preteruje sa prostačko-uličarskim rečnikom. Vidim imaš +7.000 poruka na forumu a još uvek nisi savladao osnove ophođenja i komuniciranja na forumu. Mislim da si zreo prvo za jednu opomenu, a ako se tvoje ponašanje nastavi, ja lično ću tražiti od administratora tvoj ban na ovom forumu.

                Ja sam takođe milion puta "odlepio" od pitanja vezano na Primeru i NFL, ali se niti jednom nisam ružno izrazio, niti sam vređao članove ovog foruma. Ti to konstantno radiš. Samim tim teraš sa ovog foruma ljude koji žele nešto da saznaju vezano za sportove koje vole.

                Toliko od mene. Pozdravljam te.
                Svaka čast na ovome.Ja sam već mislio da nikoga nije briga za ovakve stvari na ovom forumu.Drago mi je da sam bio u krivu.

                Comment


                • Slazem se, decko je jako bezobrazan. I btw, ovo je forum pa prema tome svako pitanje u vezi primere je na mestu

                  Comment


                  • A kad će objaviti za Primeru i NFL
                    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                    Comment


                    • Originally posted by аутсајдер View Post
                      A kad će objaviti za Primeru i NFL
                      Sutra ujutru .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • sada je srdjan potvrdio prenose primere na SK najavio prenose tri mece barselone i atl.bilba dva u super kupu i onaj i prvenstvu

                        Comment


                        • Kako bih sve koje pitaju po hiljaditi put banovao tj ko god pita banovao, pa idi malo unazad sa postovima. Smorili ste i Boga i narod.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Kako bih sve koje pitaju po hiljaditi put banovao tj ko god pita banovao, pa idi malo unazad sa postovima. Smorili ste i Boga i narod.
                            Mi to samo zbog tebe
                            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Kako bih sve koje pitaju po hiljaditi put banovao tj ko god pita banovao, pa idi malo unazad sa postovima. Smorili ste i Boga i narod.
                              Malo nas je van ovog teniskog pdf-a, pa sad jos pravila da se strogo primenjuju da nas oteraju i ovo malo sto nas ima.Nece da moze!

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Kako bih sve koje pitaju po hiljaditi put banovao tj ko god pita banovao, pa idi malo unazad sa postovima. Smorili ste i Boga i narod.
                                Niko nije tražio da se banuju oni koji pitaju za Primeru i NFL, već da se jednostavno upozore i da im se skrene na ponašanje onima koji vređaju ostale članove foruma.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X