Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Аха, то се зову чипови... ок
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #77
      A ja kontao furati 2-5-3 cijelu sezonu

      Comment


      • #78
        A sta je sa Sancezom,pise mu 25 % da ce igrati,kontam da ce biti spreman u 1. kolu,ajmo Arsenalovci neke dojave
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #79
          Originally posted by bice View Post
          A sta je sa Sancezom,pise mu 25 % da ce igrati,kontam da ce biti spreman u 1. kolu,ajmo Arsenalovci neke dojave
          Zbog nastupa na Copa Americi vjerovatno će dobiti produženi odmor pa bi trebao propustiti tu utakmicu, iako se ubrzo nakon toga pojavila neprovjerena informacija da je Alexis tražio od Wengera da mu se odmor ne produžava. Ima još vremena do prvog kola, sačekaj pa ćeš vidjeti šta će se desiti sa njim.
          sigpic

          Comment


          • #80
            E hvala,znaci menjam ga
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #81
              Postoji li mogućnost da se i ja priključim ove godine u ligu na Fantasyu? Redovno igram svake godine.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Potrebno za ulazak u lige :

                1. Minimalno 100 postova na forumu
                2. Garantovana aktivnost na Fantasyu ( znaci da svako ili bar svako drugo kolo udjete i napravite ekipu, a ne samo da napravite ekipu za prvo kolo, nije problem odvojiti 5 minuta u 7 dana i napraviti transfer ili 2 )

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Potrebno za ulazak u lige :

                  1. Minimalno 100 postova na forumu
                  2. Garantovana aktivnost na Fantasyu ( znaci da svako ili bar svako drugo kolo udjete i napravite ekipu, a ne samo da napravite ekipu za prvo kolo, nije problem odvojiti 5 minuta u 7 dana i napraviti transfer ili 2 )
                  Mislim da nema smisla da vas spamam do 08. augusta da bih nabacio 100 postova. Ko je sve već odgovoran za ovo, hajde razmislite do početka sezone, ja ću biti aktivan koliko mogu, ali spamati neću, pa ako upadnem upadnem. Hvala.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Evo pitah novajliju legolasa da mi pošalje history tima, ima odigrane prethodne četiri sezone sa solidnim overall plasmanima. Predlažem da ga pustimo ako nastavi da bude aktivan.

                    Comment


                    • #85
                      A kako ja mogu da vidim history svog tima?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by bice View Post
                        A kako ja mogu da vidim history svog tima?
                        Klikneš na View Gameweek history ispod dresova na Pick Team kartici.

                        Comment


                        • #87
                          http://fantasy.premierleague.com/entry/104912/history/

                          Trebao bi ti ovaj biti?

                          btw. Evo i mojih momčića za prvo kolo. Vjerovatno će biti još neka sitna izmjena.

                          Last edited by legolas; 20-07-15, 13:26.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Aha,nasao sam,ne bih se setio nikad da tu pogledam
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #89
                              Malo promjena, ili bolje receno malo vise :

                              Cech, Ruddy
                              Clyne, Cedric, Williams, Pudil, Smith
                              Ozil, Eriksen, Depay, Firmino, Bentaleb
                              Rooney, Kane, Lukaku

                              S tim da ako Aguero bude spreman ulazi umjesto Kanea, a u vezi ulazi neko jeftiniji umjesto Eriksena
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #90
                                Neam vremena trenutno da pravim tim, naredne 2 sedmice sam u teškom nedostatku vremena, ali upadam taman tamo sedmicu pre početka...

                                Već vidim da će biti veoma zanimljiva sezona...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X