Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li neko da mi kaze da li je pametno imati Lukaku-a u timu od starta,posto me je prodao prosle sezone i na polovini ga zamenim i on izdominira
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ja sam ga stavio i prosle i ove, ali cu ga menjati mozda Berahina ili tako nekog. Sve zavisi ko gde ode ili dodje
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Greska izbrisite.
        Last edited by bice; 22-07-15, 10:24.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment




        • Evo i mog tima,verovatno je to konacan tim za 1. kolo
          Rizikovacu sa Lukaku-om pa sta bude.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sto bojkotujes Arsenal i United?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Od UTD-a uzimam samo Runjavog negde na polovini sezone,posto je prosto nemoguce pogoditi ko ce igrati u startnoj u UTD-u od veznjaka a pogotovo sada kad je doslo brdo novih igraca
              Arsenalove sam koristio prosle sezone,najvise Remzija i Kazorlu uz povremeno Ziru-a,ali nisam se odlucio za njih za sada,ima vremena
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ево неки прелиминарни тимчић:



                Оли дигра овај Дармиан прву а?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Drinkwater

                  I ja se isto pitam za Darmiana. Nadam se da se nece glupirati LVG sa Valensijom na desnog beka, a Rafael je valjda otpisan?

                  Comment


                  • Rekao je trener ( da mu ne pisem ime ) , da je Darmian doveden kao zamjena za Valenciu, pa sad da li mu je vjerovati nezz ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Drinkwater
                      Зато сам га и изабрао.

                      Originally posted by Dale View Post
                      Rekao je trener ( da mu ne pisem ime ) , da je Darmian doveden kao zamjena za Valenciu, pa sad da li mu je vjerovati nezz ..
                      Значи да га мењам. Сачекаћу тамо пар дана пред прво коло па да видим ко је читав да упадне уместо њега.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment




                      • Nekih drasticnih promena tesko da ce biti. Najteze odluciti se koga staviti u sredinu, bar jedno 10 njih sam hteo.. Ayew, Wijnaldum, Bolasie, Tadic, Sterling, Alexis, Cou, Eriksen... kakvo mucenje

                        Comment


                        • Pajea mozda staviti u sredinu, to cu ja uraditi. Mogao bi decko da izdominira sa asistencijama.

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            Pajea mozda staviti u sredinu, to cu ja uraditi. Mogao bi decko da izdominira sa asistencijama.
                            Odlican izbor.

                            Dok je igrao u Marseilleu, po defaultu je dolazio medju prvima u svim ligama do "double-doublea" , pa ne vidim razlog da u WH-u ne nastavi u istom tempu
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment




                            • Evo ih i Calciatori, moguce da ce biti nekih izmena ako stigne jos neko interesantno ime na ostrvo ili se neko ozledi ne daj Boze
                              Samo neka neko prosledi kodove na pp ako ga ne mrzi

                              Drinkwater=Popivoda

                              Edit: da Beljerin leti iz postave jer sad ima ozbiljnu konkurenciju na poziciji

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Miletić; 22-07-15, 17:42.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment






                              • Bice nekih izmena, ako Aguero ne bude igrao ispadaju on i Lukaku
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X