Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Hajde kad je već priča o ovom Fantasyu, zanima me par igrača.

    Prvi, Jermain Lens, došao ovo ljeto u Sunderland. Šta mislite o njemu, da li bi mogao igrati značajnu ulogu ove sezone i navući neke bodove.

    Drugi igrač je Ings, pošto vidim da će Benteke vjerovatno doći u Liverpool, može mali savjet od Redsa, hoće li se Ings naigrati? Nekako očekujem da će Benteke biti prvi izbor za napadača, a s obzirom da je Sturidge i dalje povrijeđen kolika je šansa da obojica budu u napadu istovremeno?

    Treći je Herrera. Je li taj momak ima prvu postavu u Manchesteru dolaskom Š&Š i Depaya? Može li se ocijeniti na osnovu pripremnih utakmica na šta LVG cilja ove sezone sa statusom Herrere?
    sigpic

    Comment


    • #92
      Ne znam zasto vecina vas u timovima zapostavlja oca fantasy igrice Edena Hazarda. Ali dobro, vasa greska.

      Sto se ovih manje poznatih igraca tice ja mislim da ce Redmond iz Norwicha imati dobru sezonu, prosle sezone im je bio jedan od bitnijih u Championshipu. Sto se golmana tice mislim da su Speroni i Forster/Myhill(WBA) dobar izbor, a kostaju samo 4,5.

      A sto se napadaca tice redovno stavljam Aguera, a ubedjen sam da ce Rooney imati brutalnu sezonu nadolazece sezone. Aguero-Rooney-Berahino cine moj trio za sada u napadu.

      Last edited by Tobdzija; 20-07-15, 15:09.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #93
        Neće ti prvo kolo igrati ni Aguero ni Sančez
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • #94
          To je barem lako zameniti, ovo je prvobitni plan, a mogu staviti bilo koga umesto njih prvih par kola(vrv Fabregas/Ozil i Costa).
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Topdzija View Post
            Ne znam zasto vecina vas u timovima zapostavlja oca fantasy igrice Edena Hazarda. Ali dobro, vasa greska.
            Nigde bez brata Edena!!
            Treća godina za redom kapiten! I opet će da pokida....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #96
              Ja Hazarda izostavljam jer mi je draze da imam trio Depay-Firmino-Aguero, nego nesto tipa Hazard-Kane-Deeney.

              Iskljucivo zbog toga, ne sumnjam ja da ce on opet 200 poena donijeti, ali opet bolje mi je 2 odlicna nego Hazarda i jednog prosjecnog
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #97
                Jedino ne znam koliko ce ovaj Alderweireled igrati kod Spursa. Razmisljao sam se da uklopim Bellerina, ali ne znam koliko ce igrati pored Debuchya.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • #98
                  Treba ubosti ove igrace koji kostaju manje. Ko bi mogao biti Sigurdson od prosle godine. Mozda Odemwingie ako dobije minute, samo 5 kosta.

                  Sto je pitao legolas za Lensa. Mislim da ce on biti prvi strijelac u Sunderland.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Atsu ako dobije minute i Bournemouthu, a valjda ce ih dobiti
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • I ja mislim da Lens moze da bude bas kradja... Igracu i ja, ali iskreno mrzi me jos uvek da pravim tim, jedan dan cu da sednem lepo i da vidim sta i kako
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Sigurdson kod mene u ekipi i ove sezone,a mislim da ce i Vardy nastaviti tamo gde je stao prosle sezone.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mislim da ce Sterling biti jedan od najboljih veznjaka.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Ja Hazarda izostavljam jer mi je draze da imam trio Depay-Firmino-Aguero, nego nesto tipa Hazard-Kane-Deeney.

                            Iskljucivo zbog toga, ne sumnjam ja da ce on opet 200 poena donijeti, ali opet bolje mi je 2 odlicna nego Hazarda i jednog prosjecnog
                            Zato ja malo uštekam na odbrani, pa mi sredina budu (prošle sezone) Hazard-Silva-Sterling-Eriksen-Sigurdson...
                            Uvek sam za to da treba malo uštekati na odbrani zarad dobre sredine ili napada. 4 jeftina beka + jedan onako srednji odrađuju posao. Sreća ima dosta ovih tvrdih manjih timova, pa umeju često da sačuvaju mrežu...
                            I ove sezone idem 3-5-2 kao standardna formacija, sa rotiranjem ponekad na 3-4-3...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Zato ja malo uštekam na odbrani, pa mi sredina budu (prošle sezone) Hazard-Silva-Sterling-Eriksen-Sigurdson...
                              Uvek sam za to da treba malo uštekati na odbrani zarad dobre sredine ili napada. 4 jeftina beka + jedan onako srednji odrađuju posao. Sreća ima dosta ovih tvrdih manjih timova, pa umeju često da sačuvaju mrežu...
                              I ove sezone idem 3-5-2 kao standardna formacija, sa rotiranjem ponekad na 3-4-3...
                              Ma 100 %, defanzivci skuplji od 5 ( eventualno 5.5) se ne uzimaju, jer nije realno ocekivati vise od 6 bodova bez bonusa za defanzivca, moze svaki zabiti go, ali opet ni za jednog nije realno ocekivati, osim eto Bainesa koji izvodi sve zive prekide u Evertonu
                              Last edited by Dale; 21-07-15, 23:06.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ja redovno uzimam Baneta/Terija i jos 2 odbrambena od 5 i jos 2 od 4 posto forsiram 3-4-3 ali ove sezone najverovatnije cu menjati sistem na 3-5-2 posto pravim jak vezni red.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X