Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekord moj ja mislim, 118.. dobri Bizoni dobri
    Spoiler
    sigpic

    Comment


    • Ubili su me 24-97 sam izgubio

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Pobjedio sam te Dale, sada kako treba, a ne ko prosli put te izvadio Lloris, sada je Ayev odradio svoje
        Cestitke

        Ja okruglo 100, Graziano i Bolasie odlicni prvo kolo
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Е сад ако нисам пребацио 100 нећу никад.
          На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • Ja uzeo 90 i nesto, i to bez Aguera

            Comment


            • Da li postoji način da ja u ovom trenutku udjem u klasik ligu,kad već igram tu H2h ??
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Postoji ali kreces od 0 sa bodovima

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ja sam trazio da igram ,h2h jos u drugom kolo Ali rekli su mi da ne mogu
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Tu nismo mi krivi, vi ste samo trebali prvi post da procitate i igrali bi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Wow, donese 50 poena (ili eto 25) u jednoj tekmi, a slijedila tekma s Bournemothom i povrijedi se ..

                      Kakva steta za Kuna, mjesec minimalno nece biti tu.. Koga ubaciti umjesto njega, bas pojma nemam
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kako vas ispalio Aguero koji ga imate, mislili ste da ćete se ovajditi ali ćorak

                        Mislim nije mi drago što se povredio, nego zbog vas što ste ojadili pola lige, zlotvori jedni!

                        Spoiler

                        Comment


                        • E BAS VOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMM. DA GA VISE NEEEEEEEEEEE VIDIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                          Inace sreca, njega nece niko staviti sigurno, on dok udje u formu, taman tamo negde u decembru da se stavi

                          Comment


                          • Opet idem u minus sa bodovima. Za ovaj Fantazi ni 5 karti mi ne bi pomoglo
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Haha, znači ipak ima ljudi koji nisu imali Aguera u timu, nisam jedini....

                              Jedno kolo izađem na solidan broj poena, i mora baš da se pogodi da to bude kolo kad ovaj ludak izađe na 50 poena....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ovaj City se pretvara u Arsenal od proje par godina. Svaka pauza dodje 5 povrijedjenih. Evo sad i Silva i Aguero
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X