Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Sta ti mislis da je ovo dobra stvar?Pa covece sutra je kao novi mec za Andija,u sta se kladimo da ce da krene furiozno i da nece uci sporo u mec,a sta cemo sa tim sto nece imati ni dan odmora Novak cak i da pobedi.Jebeno prezirem ovakve stvari,jednostavno mu nije sudjeno ovaj turnir da uzme,ne vredi ...
    Ako nije povredjen onda je sam kriv.Opet nema snage da izdrzi razmene sa protivnikom, vidi se da posle duzih poena "disse na skrge".A da ne govorimo o brejk loptama.Imao je o - 40 I nekoliko puta 15 - 40 pa ne uspeva da napravi brejk.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      znači spasio Novaka nedostatak reflektora, pred naletom Clayraya?

      isplatiše se smajliji
      Shmnika,

      Ne sipaj nam so u rane!

      Comment


      • Ja sam mec pratio na live score do 2-0 u setova jer sam bio na trening, a cim sam izasao otisao sam direkt u kladionicu. U taj trenutak je Endi napravio brejk za 2-1 u cetvrtom setu. Sednem ja i pogledam sledeceg gema, Novak vraca brejk, a Marej nema snage da izgovori svoje ime, a ne pa da uradi nesta vise. I ovaj rob takozvan Djokovic (da moram rob da ga nazovem jer ne mogu da verujem kako ga nije brejknuo na 3-2 pre prekida, znaci nista licno prema Novaka i negovim navijacima), nije uspeo da napravi brejk i pored toga sto se Marej raspadao na terenu. Ovaj prekid vise odgovara Mareju, ali dzaba mu sve kad ce sutra biti pociscen sa terena. Ovo samo Novak moze, umesto 3-0 on utera mec u neizvesni 4 set
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Ja sam mec pratio na live score do 2-0 u setova jer sam bio na trening, a cim sam izasao otisao sam direkt u kladionicu. U taj trenutak je Endi napravio brejk za 2-1 u cetvrtom setu. Sednem ja i pogledam sledeceg gema, Novak vraca brejk, a Marej nema snage da izgovori svoje ime, a ne pa da uradi nesta vise. I ovaj rob takozvan Djokovic (da moram rob da ga nazovem jer ne mogu da verujem kako ga nije brejknuo na 3-2 pre prekida, znaci nista licno prema Novaka i negovim navijacima), nije uspeo da napravi brejk i pored toga sto se Marej raspadao na terenu. Ovaj prekid vise odgovara Mareju, ali dzaba mu sve kad ce sutra biti pociscen sa terena. Ovo samo Novak moze, umesto 3-0 on utera mec u neizvesni 4 set
          Zato bolje nastavi da navijas za Nadala!

          Comment


          • Uplatio Stefa break na Novaka i prevari ga Clayray

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Zato bolje nastavi da navijas za Nadala!
              Sve do ove sezone bilo je lepo biti Rafaelov fan.
              Inace sad sam prolistao live temu, molim vas (odredjeni naravno), ne zavaravajte se da je Novak izgubio titulu s tim sto je usao mec u drugi dan. Nema sanse, sutra maksimum sto moze je da se igra set i po sto i nije previse, niti ce biti iscjeden, tako da bice favorit svakako u nedelju i to veliki.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Uplatio Stefa break na Novaka i prevari ga Clayray
                Stavio sam 10 eura na 3-2, rekao sam pricine. 3.20 je bila kvota, to je suludo kad gleda covek kako se Marej raspada. Ali... glava Novaka, na drugi servis zakuca ritern ispod stadiona.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Sve do ove sezone bilo je lepo biti Rafaelov fan.
                  Inace sad sam prolistao live temu, molim vas (odredjeni naravno), ne zavaravajte se da je Novak izgubio titulu s tim sto je usao mec u drugi dan. Nema sanse, sutra maksimum sto moze je da se igra set i po sto i nije previse, niti ce biti iscjeden, tako da bice favorit svakako u nedelju i to veliki.

                  A sto ako sutra bude 16:14 u 5. za Novaka?

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    A sto ako sutra bude 16:14 u 5. za Novaka?
                    Bice najsladja pobeda u karijeri za Novaka.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Stavio sam 10 eura na 3-2, rekao sam pricine. 3.20 je bila kvota, to je suludo kad gleda covek kako se Marej raspada. Ali... glava Novaka, na drugi servis zakuca ritern ispod stadiona.
                      Osjetio si da je to to, al ne dade se

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Bice najsladja pobeda u karijeri za Novaka.
                        Nece za mene i ostale Novakovce.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Osjetio si da je to to, al ne dade se
                          Samo se ti sprdaj sa mnom.

                          Nego kako je odigrao Stan nakon 1-1 u setovima? Video sam da u trecem setu do tb-a osvoijo samo dva poena na Congin servis sto je uzasno. Jel se Conga raspao ili ovaj proigrao kao u prvom setu?
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Nece za mene i ostale Novakovce.
                            Vise bi voleo da preda sutra Mareju zbog prepone,nego da pobedi 16:14 i tako da se Stanu pokloni i drugi GS

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Samo se ti sprdaj sa mnom.

                              Nego kako je odigrao Stan nakon 1-1 u setovima? Video sam da u trecem setu do tb-a osvoijo samo dva poena na Congin servis sto je uzasno. Jel se Conga raspao ili ovaj proigrao kao u prvom setu?
                              Raspad malo zesci..

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Vise bi voleo da preda sutra Mareju zbog prepone,nego da pobedi 16:14 i tako da se Stanu pokloni i drugi GS
                                E vala vise volim i da Stanimal uzme nego ovaj smarac...

                                Comment

                                Working...
                                X