Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    @NI

    Alergicna sam kad neko kaze levak, uvek ispravljam

    Nadal je desnoruk, to sto on igra levom rukom je druga stvar, ali nije prirodno levoruk, kao sto sam ja
    Nikad za zelenu garnu sa leftima kao ti. S drugr starne ako te cijelog zivota pitaju: "Jesi li levak?", razumijem te.
    Last edited by NI; 05-06-15, 12:12.

    Comment




    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Danas Novaku neće smetati vrućina već jako velika vlažnost vazduha i ako bude dolazilo do čestih prekida to će malo da poremeti ritam.To što je na treningu ispromašivao-dobro je-pogađaće na terenu,tj. ispucao je promašaje
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Stanimal #peske

          Comment


          • Jedan igrac iscrpljen a drugi sve promasuje, ala ce to biti mec.Naravno kada bi sve sto napisu novinari bilo tacno.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Tokom ovog RG-a accuwaether.com se pokazao najbolji. Njihova prognoza za danas od 13 na dalje je:

              http://www.accuweather.com/en/fr/par...st/623?hour=13

              Vidis sansu da bude kise u svakom satu.
              Po tom sajtu kiša pada skoro sat vremena, vrlo pouzdano

              Comment


              • Originally posted by LegendaBL View Post
                Ja ne znam gdje vu vidite tu kišu, kod mene popodne 30+

                m.yr.no/place/France/Île-de-France/Paris/

                Inače da reklamiram najbolji sajt za vremensku prognozu, ipak su to Norvezani
                Norvezani bolji.

                Cestitke!

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Norvezani bolji.

                  Cestitke!


                  Sajt je testiran u mnogim drzavama i gotovo nikad nije zakazao, provjereno
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne vredi,kada nekome nije sudjeno tako to ide.Mareju je sada ovo totalno drugi mec,set i po je u igri,a za toliko on ima goriva i toliko moze sigurno da uzme.Ne mogu da verujem sta se desava

                      Comment


                      • jedan meč završen duplom greškom; drugi je igran dva dana zbog prekida; šta je ostalo za treći, Stanovo pecanje na mreži?

                        Verujem da će Novak zatvoriti meč u četvrtom setu. I iskreno se nadam

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Ne vredi,kada nekome nije sudjeno tako to ide.Mareju je sada ovo totalno drugi mec,set i po je u igri,a za toliko on ima goriva i toliko moze sigurno da uzme.Ne mogu da verujem sta se desava
                          63 za Djokovica 4 sta pricas ti a kao Djokovica se nista ne pita sutra?opo mu je intenzitet jer je sunce zaslo i nije imo dovoljno svjetlosti to mu se isto desilo i protiv Feda 2011.Sutra ce ga brejkne odma i zavrsi za 10 minuta

                          Comment


                          • znači spasio Novaka nedostatak reflektora, pred naletom Clayraya?

                            isplatiše se smajliji

                            Comment


                            • Originally posted by Bokimajsta View Post
                              63 za Djokovica 4 sta pricas ti a kao Djokovica se nista ne pita sutra?opo mu je intenzitet jer je sunce zaslo i nije imo dovoljno svjetlosti to mu se isto desilo i protiv Feda 2011.Sutra ce ga brejkne odma i zavrsi za 10 minuta
                              Sta ti mislis da je ovo dobra stvar?Pa covece sutra je kao novi mec za Andija,u sta se kladimo da ce da krene furiozno i da nece uci sporo u mec,a sta cemo sa tim sto nece imati ni dan odmora Novak cak i da pobedi.Jebeno prezirem ovakve stvari,jednostavno mu nije sudjeno ovaj turnir da uzme,ne vredi ...

                              Comment


                              • Sutrašnji nastavak treba posmatrati kao teži trening pred finale(jer svakako bi trenirao sutra).ALI Novak mora da napadne od starta i da sačuva servis.Dobro je što prvi servira.Obojica su se žalili na vidljivost s' tim da je Novaku više smetalo zbog dioptrije nego Endiju.Sutra sunce i 22 stepena.Sutra sve zavisi od Novaka.Marej je iscrpljen,prošlo je dovoljno vremena da Nole izađe iz uljuljkanosti u uspeh posle pobede na Nadalom.Danas je utrećem setu već pomislio u nekom trenutku da je već osvojio titulu dobivši Nadala,a sa Endijem je krenulo po planu.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X