Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Samo se ti sprdaj sa mnom.

    Nego kako je odigrao Stan nakon 1-1 u setovima? Video sam da u trecem setu do tb-a osvoijo samo dva poena na Congin servis sto je uzasno. Jel se Conga raspao ili ovaj proigrao kao u prvom setu?
    Čupanje žive glave komplet set, a onda maestralan TB...na početku 4. se Jo raspao i nekako je odservirano za meč...moglo je biti i 6-2...a moglo se i zakuhati

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      Vise bi voleo da preda sutra Mareju zbog prepone,nego da pobedi 16:14 i tako da se Stanu pokloni i drugi GS

      Comment


      • Originally posted by Bokimajsta View Post
        E vala vise volim i da Stanimal uzme nego ovaj smarac...
        Ako je pošteno da,ali da osvoji 2 Gs preko povredjenog Nadala i iscrpljenog Novaka,sigurno ne

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Čupanje žive glave komplet set, a onda maestralan TB...na početku 4. se Jo raspao i nekako je odservirano za meč...moglo je biti i 6-2...a moglo se i zakuhati
          Znaci sve o svemu sanse protiv Novaka su mu -5%
          OVAKO

          Comment


          • Ko zna, bitno je da je u finalu, a tamo je sve moguće

            i finale je fantastičan uspjeh, sve da gema ne osvoji tamo

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Znaci sve o svemu sanse protiv Novaka su mu -5%
              U najboljem slucaju,osim ako

              Comment


              • Jbt. smorili ste vise sa tim smajlijem, nije ni cudo sto je prekinuto zbog mraka/kise, bukvalno ste prizvali
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment



                • Last edited by Bokimajsta; 05-06-15, 21:31.

                  Comment


                  • Sramota stvarno za jedan GS da nemaju reflektora, pa Osmo na Mojmilu ima reflektore

                    Comment


                    • Razmisljao sam dugo i verujte mi, sto vise razmisljam to manju predstavu imam sta ce sutra da se desi.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Jbt. smorili ste vise sa tim smajlijem, nije ni cudo sto je prekinuto zbog mraka/kise, bukvalno ste prizvali
                        Trebali i bi vi Roletovci smisliti neki vas smajlic protiv uroka

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Sramota stvarno za jedan GS da nemaju reflektora, pa Osmo na Mojmilu ima reflektore
                          Mojmilo je urbani sportski centar ovog naseg predivnog grada.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Conga je iskoristio jednu od 17 brejk lopti, ako se dobro secam.Ali Stan servira bolje od Mareja I vecinu je spasao servisom.

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Trebali i bi vi Roletovci smisliti neki vas smajlic protiv uroka
                              Ne treba nam, mi verujemo u naseg igraca, ne trebaju nam neke crne macke
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Role je sam pencilin za uroke.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X