Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kokinakis ce izbaciti Novaka.

    Salu na stranu previse se smarate sa glupostima, pustite ljudi nek igraju tenis.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mogao bi se ovaj RG i ispratiti fino. Valjda nece biti smaracke kise.
      Nemoj da te NI cuje sta si reko u drugoj recenici.
      OVAKO

      Comment


      • Pitanje: A sta mislite da je novak na primer dobio zreb Wawrinka, Nisikori , Nadal ? ili Wawrinka, Nadal, Nishikori ??

        po meni bi to bio najgori moguci zreb za djokovica.

        Mareja i Federera (koji nece doci do finala, videcete) mnogo uzdizete ko da su oni bog zna sta. da se igra na HC ili travi pa ajde ali na rg to je po meni zicer za djokovica.

        A nadala je lakse dobiti u QF nego u F to je notorno po meni.

        Comment


        • Rafagubi od Dolgija ili od Bugaretto evo sta vam recem

          Comment


          • Evo sad` malo hladnije glave... tesko je u vraziju m. ali sa turnira ne mozemo a i necemo pobeci tako da samo hrabro.
            Nemamo se cega bojati, mozemo se samo plasiti ako neki konkurent poludi, mada za sada ga ne vidim. A cekajte, a sta ako Novak poludi

            Sandu ti imas najbolju taktiku: pali/hladi
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Nadam se samo da ce Gasquet dogurati do Novaka, gde ces boljeg protivnika da se udje u udarac. Mislim da su Novaku vece sanse da dobije Rafu u 1/4 finalu, nego li u finalu, tako da je sa te strane dobro. Steta je sto ce oduzeti malo od spektakla.
              I ja ne verujem da Murray moze do 1/2 finala, ali ako do tog susreta bude doslo, onda svakako treba biti oprezan.

              Comment


              • Možete pričati šta god, ali ja se najviše plašim Rafe.. prosto ne mogu da zamislim da se on više ne pita na RG..
                ako pobedi Novaka, onda ću svakako navijati za njega do kraja.. ne mogu da zamislim horor da recimo Marej ima RG, a Nole nema..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  @NI, zna li se kakvo je vrijeme najavljeno za period četvrtfinala? Nadal neće imati neku bitnu pobjedu do Novaka, manje vremena za postizanje top forme ako je uopšte može postići. Postoji dosta razloga zašto je ovako bolje ako već mora doći do tog meča. Nije Nadal najsretniji žrijebom, kruže po internetu njegove face I pored toga vrlo je teško predvidjeti ishod tog meča.
                  Iza toga su svi mečevi lakši, pitanje ko će doći na megdan u polufinalu i finalu. Murray nikad nije dobio Ferrera na šljaci, protiv Novaka očajno stoji i ne vjerujem da ima neke šanse. U drugoj polovini je sve moguće.
                  notorious,

                  Nadal nikako ne moze biti zadovoljan sa ovim zrijebom. Novak u 1/4 finalu? To je za Nadala daleko najteze.

                  Vrijeme je za mene vaznije od zrijeba. Dakle je vaznije hoce li biti kisa ili sunce kad budu igrali Novak i Nadal, nego u kojem se kolu igra.

                  Medjutim, poslije eventualne pobjede nad Nadalom ces imati dva efekta:

                  1.
                  Pritisak na Novaka ce da se udeseterostruci.

                  2.
                  Novak ce neminovno da bude malo ispumpan.

                  Kad se tome doda da je Mari neugodan protivnik, onda se vidi sva nezahvalsnost ovoga zrijeba. Ja se na odredjeni nacin vise plasim Mariaja nego Nadala. Sa Nadalom znam sto da ocekujem. Po kisi je Novak favorit, po suncu su, s obzirom na Nadalove problema, sanse su otprilke jednaki. Mari je s druge strane nesto nepoznato na sljaci.
                  Last edited by NI; 22-05-15, 18:30.

                  Comment


                  • Noto je rekao jednu veliku istinu.
                    Pitanje pobednika RG-a resava se izmedju Djokovica i Nadala.
                    Tako je bilo zadnje 4 godine, tako ce biti i ove.
                    Nema igraca koji njih moze dobiti na prasini RG-a u 3 dobijena seta u bilo kakvom spletu okolnosti.
                    A da sem Red bula i pobeda daje krila potvrdice pobednik tog duela (citaj Novak) koji ce uzeti ovaj slem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Noto je rekao jednu veliku istinu.
                      Pitanje pobednika RG-a resava se izmedju Djokovica i Nadala.
                      Tako je bilo zadnje 4 godine, tako ce biti i ove.
                      Nema igraca koji njih moze dobiti na prasini RG-a u 3 dobijena seta u bilo kakvom spletu okolnosti.
                      A da sem Red bula i pobeda daje krila potvrdice pobednik tog duela (citaj Novak) koji ce uzeti ovaj slem.
                      Mozda je Noto rekao istinu, ali tako nije prethodne 4 godine. 2011. je mec Federer-Novak rijesio pobjednika.

                      Comment


                      • Na kraju kad Rafa izbaci Noleta u 5. epskih setova i onda izgubi od Mareja u jos pet epskih setova, a Fed dodje odmoran u finale i dobije protivnika na penal.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Mozda je Noto rekao istinu, ali tako nije prethodne 4 godine. 2011. je mec Federer-Novak rijesio pobjednika.
                          Lapsus koji ne menja sustinu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Novak ovo lagano uzima,ne vidim trenutno nikog ko bi mogao da mu uzme vise od 1 seta.O 3 mogu samo da sanjaju

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Lapsus koji ne menja sustinu.
                              Frojdovski lapsus koji i te kako mijenja sustinu. Ponekad, zrijeb i spletokolnosti promijen stubke razvoj stvari na turniru.

                              Originally posted by Damir View Post
                              Novak ovo lagano uzima,ne vidim trenutno nikog ko bi mogao da mu uzme vise od 1 seta.O 3 mogu samo da sanjaju
                              Lako je tebi pricati kad nisi Novakov navijac.
                              Last edited by NI; 22-05-15, 18:53.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Frojdovski lapsus koji i te kako mijenja sustinu. Ponekad, zrijeb i spletokolnosti promijen stubke razvoj stvari na turniru.
                                Egzemplar na koji misliš nije aktuelan za ovu priliku. Nema mesta defetizmu, treba odagnati strahove :-)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X