Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Dobro eto nek budu i Francuze da mogu igratu ovde, ali igrali su svajcarci i amerikanci, mislim nema logike.
    Ja mu razbiram poentu, zeli da kaze da Isner nije toliko los na sljaci jer je vec tukao FEderera u DC-u. Evo ja cu da ga nadopunim, uzeo je dva seta i Nadalu na RG-u 2011, vodio 2-0 ali nije izdrzao i izgubio taj mec.
    Taj mec na RGu sam gledala uzivo, sve planove nam je Nadal pokvario jer je igrao 5 sati, a jos je i pobedio na kraju plus sam izgorela kao nikad, obukla sam duks, samo da ne gorim vise

    Sent from my HTC posto mi se moze
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #47
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Taj mec na RGu sam gledala uzivo, sve planove nam je Nadal pokvario jer je igrao 5 sati, a jos je i pobedio na kraju plus sam izgorela kao nikad, obukla sam duks, samo da ne gorim vise

      Sent from my HTC posto mi se moze
      Eto zasto ne volis Nadala, bas si izgorela na sunce.

      I ja se slazem sa Sand, ovo je tezak zdreb za Nadala, ali ako zeli da se vrati u formu ovo je ono sto mu treba. Za pocetak da pobjedi Ferera, o Djokovic i ne brinem previse, jer i poraz od njega nece me mnogo boliti, jer ipak jos je Rafa daleko od maksimumu... Valjda... Ali za pocetak dosta je Ferera, da razbije taj led od skoro godinu dana bez pobede nad top 10 igracem.
      OVAKO

      Comment


      • #48
        Kada se sve sabere i oduzme-forma i sl. Nadal ima težak žreb,novak taman,a Federer po meni najteži.Nadal ima dovru priliku da se vrati i bilo bi super.Sad SF nikad se ne zna,može Novak da se oklizne,može i Rafa,mada bi najbolji scenario bio da Nadal dobije Novaka(koliko god ja navijala za Novaka),uzme MC i stekne neophodno samopouzdanje.Mada se plašim da ćemo u svakom slučaju imati razne komentare.Ako uspe,onda će komentari ići u pravcu da je eto dobar samo na šljaci,ako pak ne uspe da je "pukao",krenuće da ga otpisuju i sl.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #49
          Kao navijač Novaka kako može najbolji scenario da bude pobeda Nadal preko Novaka?!
          Ti bi želela da se Rafa ponovo povampiri i na RG otrese Novaka kao i ranijih godina.
          Last edited by Weltschmerz; 11-04-15, 15:20.

          Comment


          • #50
            Današnjem Novaku treba pobeda nad Rafom u MC-u da bismo se nadali osvajanju RG ( mada je o RG sada rano govoriti ).

            Comment


            • #51
              Originally posted by NI View Post
              Daj ne zezajte. Pogrijesio je covjek i sto sad?
              Bravo za otvaranje teme, i uvek pozitivne komentare
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • #52
                Nimalo lak zreb za Noleta za osvajanje MC. 1/4 finale verovatno Conga pred domacom publikom, 1/2 finale napaljeni Rafa i finale jos napaljeniji Rodzer koji nikada nije osvojio ovaj turnir i fali mu uz Rim da kompletira sve sto se moze osvojiti sem OI. Pride je i odmarao Majami i spremao se za sljaku. Nimalo lako dobiti sva tri meca u tri dana...
                Last edited by MohikanacDzek; 11-04-15, 21:55.

                Comment


                • #53
                  Idealno za Rafu bi bio da dobije v 3.krugu Klizana (osveta za Peking) i Ferrera v 4-finalu (osveta za prošlogodišnji poraz v MC-u).
                  Ako dođe do polufinala sa Novakom niko od njega neče očekivati previše, pa verovatno i sam ne, tako da barem ima priliku, da odigra jedan potpuno opušten meč. Ali to su sve projekcije. Samo da se izbjegne Isnera. Umorni Klizan (poslije Casablance) neče biti favorit protiv Troickog. I Roger ima strašno težak žreb (Monfils, Dolgopolov, Wawrinka pre polufinala). Ako Wawrinka odigra svoj najbolji tenis ima velike šanse da đođe do titule ali Stan težko ume da odigrao kakav dobar meč u 2015.

                  Comment


                  • #54
                    Na svi cemo da se osvetimo.
                    Klizan za Pekinga
                    Ferer za MC-a
                    Novaka za Pekinga 2013
                    A u finalu nek dodje ko hoce, osveticemo se
                    OVAKO

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Kao navijač Novaka kako može najbolji scenario da bude pobeda Nadal preko Novaka?!
                      Ti bi želela da se Rafa ponovo povampiri i na RG otrese Novaka kao i ranijih godina.
                      Pogrešno si protumačio ,ili nisam dobro objasnila.Najbolji scenario za Nadala i za sport.Naravno da bih ja volela da Novak osvoji sve.Ali treba gledati širu slikuKo će osvojiti turnir niko ne zna unapred,bar ja ne znam.Niko ne garantuje ni Novaku ni Nadalu RG.Da,to je Nadalova"druga kuća",ali nikada se ne zna.Ali gledati ovakvog Nadala je tužno u najmanju ruku.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        A u finalu nek dodje ko hoce, osveticemo se
                        Mrtva trka izmedju Berdiha i Vavrinka, vezuje ih AO ali imam osecaj da tebi srce vuce da to bude Vavrinka.

                        Comment


                        • #57
                          Istomin je predao Gombosu pa ce Slovak debitovati na Masters 1000 turnirima
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Umesto da ga juce Golubev posalje kuci, Denis Kudla igrace svoj treci Masters 1000 turnir, i prvi van kuce. Neshvatljivo tezak poraz Imera, koji mu je dozovlio cak 13 brejk lopti i obrukao se sa nulom u drugom setu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Нешто ми мирише да Рафа неће ни рудара да прође.....
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Ako prođe biće to iznenađenje, govorim po trenutnoj formi.

                                Comment

                                Working...
                                X