Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Daj ne zezajte. Pogrijesio je covjek i sto sad?

    Comment


    • #32
      Originally posted by NI View Post
      Daj ne zezajte. Pogrijesio je covjek i sto sad?
      Pa dobro jednom je pogresio, to je ok, ali sad 100 ljudi mu kazuju da je napravio gresku a ovaj ubedjen da se igralo u MC-u.
      Prvo, nije logicki da se igralo u MC-u, jer su svajcarci igrali protiv ameri...
      Drugo, tu mogu da igraju samo ziteli MC-a u DC-u, niko drugi
      Trece, igralo se u dvorani, a MC je daleko od dvorana.
      OVAKO

      Comment


      • #33
        Vi ste sa kao pijan plota uhvatili mesta odigravanja. Poenta njegovog posta je bila da je Isner pobedio Federera na sljaci, ostalo je manje-vise nebitno.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Pa dobro jednom je pogresio, to je ok, ali sad 100 ljudi mu kazuju da je napravio gresku a ovaj ubedjen da se igralo u MC-u.
          Prvo, nije logicki da se igralo u MC-u, jer su svajcarci igrali protiv ameri...
          Drugo, tu mogu da igraju samo ziteli MC-a u DC-u, niko drugi
          Trece, igralo se u dvorani, a MC je daleko od dvorana.
          Mozda grijesim, ali cini mi se da Izner pobijedio Congu u DC-u na sljaci, bas u MC-u.


          PS
          http://www.daviscup.com/en/draws-res...ieId=100017686

          Pobijedio je i Simona.
          Last edited by NI; 11-04-15, 13:40.

          Comment


          • #35
            Originally posted by skeptik View Post
            Vi ste sa kao pijan plota uhvatili mesta odigravanja. Poenta njegovog posta je bila da je Isner pobedio Federera na sljaci, ostalo je manje-vise nebitno.
            Poenta posta je da on tvrdi da ga je Izner dobio u MCu igrajuci DC, sto je nemoguce.
            Izner ga jeste dobio na sljaci, ali u dvorani, i jos je bila velika nadmorska visina pa su lopte skakale kao lude, totalno drugaciji uslovi od MCa.

            Sent from my HTC posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #36
              Originally posted by NI View Post
              Mozda grijesim, ali cini mi se da Izner pobijedio Congu u DC-u na sljaci, bas u MC-u.
              Dobro eto nek budu i Francuze da mogu igratu ovde, ali igrali su svajcarci i amerikanci, mislim nema logike.
              Ja mu razbiram poentu, zeli da kaze da Isner nije toliko los na sljaci jer je vec tukao FEderera u DC-u. Evo ja cu da ga nadopunim, uzeo je dva seta i Nadalu na RG-u 2011, vodio 2-0 ali nije izdrzao i izgubio taj mec.
              OVAKO

              Comment


              • #37
                Originally posted by bojanaBG View Post
                Poenta posta je da on tvrdi da ga je Izner dobio u MCu igrajuci DC, sto je nemoguce.
                Izner ga jeste dobio na sljaci, ali u dvorani, i jos je bila velika nadmorska visina pa su lopte skakale kao lude, totalno drugaciji uslovi od MCa.
                Sent from my HTC posto mi se moze
                Totalno nebitno. Pobedio je Federera na sljaci, namucio Nadala na RG pre par godina. Moze biti opasan na sljaci. Stefan me evo preduhitrio.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  ...i jos je bila velika nadmorska visina pa su lopte skakale kao lude...
                  Odmah sam zna na sto mislis.

                  ----------

                  Sandu,

                  Osim Novaka, najtezi protivnici za Nadala su Wawrinka i Ferer. Naravno obojica mogu da kolapsiraju. Isner niej dobar protivnik. Ne zato sto mislim da im a sanse da pobijedi Nadala. Nadalu trebaju mecevi koji ce mu pomoci da udje u rutinu. Mec sa Isnerom nije takav.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Dobro eto nek budu i Francuze da mogu igratu ovde, ali igrali su svajcarci i amerikanci, mislim nema logike.
                    Ja mu razbiram poentu, zeli da kaze da Isner nije toliko los na sljaci jer je vec tukao FEderera u DC-u. Evo ja cu da ga nadopunim, uzeo je dva seta i Nadalu na RG-u 2011, vodio 2-0 ali nije izdrzao i izgubio taj mec.
                    Jesi siguran

                    Comment


                    • #40
                      Isner ide ili na Klizan ili na Viktor, dvojca odlicnih sljakasa, Viktor pimpler, sve vraca, Klizan levak, nezgodan igrac sa nepredvidljivom igrom. Mislim da ce mu biti tesko, naravno ima on dosta sanse da prodje dalje.
                      I ja ne zelim da igra protiv Isnera, nece uci u ritam tako, ali zato zelim da igra protiv Klizana.

                      Edit: Shminkac 2-1, moja greska.
                      Svejedno, vodio je i bas namucio tada Nadala.
                      Last edited by Stefan-kobe; 11-04-15, 13:49.
                      OVAKO

                      Comment


                      • #41
                        Samo da dodam da je i Novaka je namucio u DC, 3:2 je bilo mislim. Ali pre neki dan koliko vidim izgubio je od Gabasvilija u Hjustonu, isto sljaka.
                        Stefane, bilo je 1:2 u setovima na RG.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by shminka View Post
                          Jesi siguran
                          Sad si i ti poceo.

                          Nije vodio 2:0 nego 2:1.

                          Comment


                          • #43
                            Ni kada sam pisao onaj saljiv post mislio sam na Novakov žreb, ne Rafin. Nadal svakako ima gadan žreb. Protiv Iznera on neće imati ritam ukoliko dođe do tog duela. A kasnije takodje nimalo laki protivnici. Međutim u koliko postoji idealno mesto za povratak u formu onda je to MC
                            Last edited by Sandugp; 11-04-15, 13:57.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #44
                              Pomešao sam sa mečom Tsonge i Isnera u MC-u te iste godine. Federer-a je dobio par meseci ranije na šljaci. Moja greška.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Sandugp View Post
                                Ni kada sam pisao onaj šljive post mislio sam na ovakav žreb, ne Rafin. Nadal svakako ima gadan žreb. Protiv Iznela on neće imati ritam ukoliko dođe do tog duela. A kasnije takodje nimalo laki protivnici. Međutim u koliko postoji idealnomesto zapovratak u formu onda je to MC
                                Ferer pa Djokovic. Ako dobije oba, vratio se.

                                Originally posted by Weltschmerz View Post
                                Pomešao sam sa mečom Tsonge i Isnera u MC-u te iste godine. Federer-a je dobio par meseci ranije na šljaci. Moja greška.
                                To je bilo ocigledno.
                                Last edited by NI; 11-04-15, 13:57.

                                Comment

                                Working...
                                X