Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ајде и ја да честитам Новаку на овако значајном подвигу! Чекао сам овај трофеј да престигне неке легенде и од сада ћу бити мртав хладан...

    сви смо гладни тих сломова, за такву величину какав је Ноле, имао их је мало, али када је прегрмео тај осми, сада ће ваљда да клизи низ....
    sigpic

    Comment


    • Šteta nisam joj videla majicu već gledala u usta, da li će neku pametnu da kaže
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sad borg sa 11

        Comment


        • Nije htela da umesa i taj faktor u pricu, da je Djokovic pobedio i uprkos njenom psovanju

          Ona mi je omiljena zena tenisera, moze sa nama u Sarajevo ako hoce
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            Nije htela da umesa i taj faktor u pricu, da je Djokovic pobedio i uprkos njenom psovanju

            Ona mi je omiljena zena tenisera, moze sa nama u Sarajevo ako hoce
            Zbog nje bi sigurno dosao u Sarajevo, sorry shminkoni

            Comment


            • Čestitke Novaku i svim njegovim navijačima na zasluženoj tituli,uživajte

              Comment


              • Jel Mats objasnio 2 x 6:0

                Comment


                • za sve koji nisu videli, Kim objasnila

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Nakon svakog meča između Novaka i Murraya se začudim kako je Murray uzeo preko njega 2 GS, razlika u kvalitetu je vidljiva čak i kad Novak nije u top formi. Murray nema za čime da žali osim što je Judy malo požurila da ga izbaci na ovaj svijet Nije bezveze Ivanišević ponavljao kako se rodio u pogrešno vrijeme. Isto to može i Murray samo sa još većim žalom jer je kompletniji i konkurentan na skoro svim GS turnirima. Tako je to kad igraš u eri 3 velikana (to bijaše era za šprdnju, da čujemo koju o tome ) i ne pomaže ti što si skoro uvijek u završnicama kada te uvijek neko dočeka.

                    Postaje jasno da Wawrinka nije bio toliko loš kao što se mislilo i da je meč bio ok s obzirom da ga je Novak opstruisao dobar dio. On može probijati Novaka sa osnovne i jedini ga može dobiti ovdje u zadnje 3 godine, niko ostali nije ni blizu.

                    U prepisci sa Vladanom obojica smo konstatovali da je Wawrinka mnogo veći problem i da ovo Novak dobija, iskustvo Zar je stvarno neko mislio da Don može izgubiti od Mauresmo?

                    Novak je prvi igrač u Australiji u OE sa 5 osvojenih titula i nastaviće se, mora se stići i prestići Emerson na vječnoj listi

                    Na putu od terena do terase Wimbledona dao je izjavu za ESPN da će biti još motivisaniji rođenjem djeteta, nije lud da gubi i sramoti se pred Stefanom

                    I da, tenis je opet nešto bolesniji ali biće bolje jednog dana kad se Novak zadovolji, vidjećemo gdje će stati. Prvo mjesto na listi je rezervisano za ovu godinu ako ne bude povreda.
                    Slzaem se sa svime napisanim, samo bih rekao da nije Marej bas toliko igracki za Novakom. Jeste sigurno, ali ne toliko koliko si ti naveo Vise njemu fali sampionski mentalitet. Tu je kratak i to podosta u odnosu na Nola. Prodao je prvi set sa svojih nekoliko gresaka u TB, ali je takodje i sam Novak svojim greskama uopste omogucio da se TB igra. Onda u drugom se nije dao. Evidentno je bilo koliko su se obojica mucili na sopstveni servis. Na kraju ga je isceprkao nekako. Dobro poceo u trecem i stao, a Novak nastavio gde je on stao. Glava to je njegov problem.

                    Ne mogu da ti dam reputaciju a tako bi zeleo za ovaj post, jbg...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • I opet su pali neki rekordi na AO

                      Čestitke Novaku i njegovim navijačima!
                      Baš mi je drago zbog Novaka i bilo je lepo videti kako Emerson dodeljuje pehar.

                      PS Da li ja da otvaram temu za RG?

                      Comment


                      • Originally posted by wanderer View Post
                        I opet su pali neki rekordi na AO

                        Čestitke Novaku i njegovim navijačima!
                        Baš mi je drago zbog Novaka i bilo je lepo videti kako Emerson dodeljuje pehar.

                        PS Da li ja da otvaram temu za RG?
                        Sto se mene tice, treba da budes prvi pik za otvaranje tema na sva tri preostala slema
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by wanderer View Post
                          I opet su pali neki rekordi na AO

                          Čestitke Novaku i njegovim navijačima!
                          Baš mi je drago zbog Novaka i bilo je lepo videti kako Emerson dodeljuje pehar.

                          PS Da li ja da otvaram temu za RG?
                          RG slobodno, ali W i USO mozes da zaboravis dok sam ja admin
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            RG slobodno, ali W i USO mozes da zaboravis dok sam ja admin


                            Sklopićemo neki deal već

                            Comment


                            • Dobio sam avatar. Probam da ga stavim i daje mi: "Neispravna datoteka."

                              Sto da radim?

                              Comment


                              • Pošalji Bojani ili meni na pm.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X