Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih, tek u 5h. počinju!
    sigpic

    Comment


    • Ko Žiko?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ko Žiko?



        [LL] Lucas Pouille (FRA)
        v
        Adrian Mannarino (FRA)



        Start 5:30

        [Q] Mikhail Kukushkin (KAZ)
        v
        [5] Leonardo Mayer (ARG)

        Gilles Muller (LUX)
        v
        [Q] Viktor Troicki (SRB)
        Last edited by Žika; 16-01-15, 02:34.
        sigpic

        Comment


        • Hvala.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ti ga volis jer navija za Djokovica i pristrasan je kad komentira njegove meceve, sto i mi ne smeta naravno, ipak je Srbin, ali CW hoce da kaze da se on pogubio kao komentator u zadnje vreme. U redu je da pogresis, ali on ne gresi nego lupeta, zbori na pameti... Ne moze da ne znas da Miler ima igrano finala ATP turnira, a tako dobro pratis tenis, moj Viskovicu...
            Ajde i ta finala, nikoga nije ni briga, nego otera u penziju coveka koji igra najbolji tenis u zivotu. Daleko bilo da mu je pogledao neki Celindzer mec kada ih je osvajao u nizu
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Ponovo odlicna igra Kukuskina, i zasluzeno finale/6:4 6:4 sa L.Majerom/.
              Odavno on poseduje veliki potencijal, ali izgleda da je sada potpuno sazreo i da je zdravstveno fit za veca dostignuca.

              Spoiler
              Sada sledi"veseli" Troicki, i nada da u ovom mecu moze da odigra potpuno ravnopravno
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Kakav pocetak Viktora-odma brejk
                Viktoru odgovaraju veliki serveri, i za sada deluje znatno bolje u razmenama.
                Ovaj pocetak neodoljivo podseca na mec sa Ljodrom-velikih 2 brejka
                Last edited by jovan; 16-01-15, 06:57.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Asevima u finale ,bravo Viktore
                  sigpic

                  Comment


                  • Idemooo Vicooo.
                    Bravoo.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Odlican Viktor, lepa i podrska publike , fina oprema , fizicki izgleda spremno, motivacija na visokom nivou. Lepo bi bilo da uzme titulu kada vec nije u svom proslom finalu ovde.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Usao je potpuno samouvereno i konstantno je odigrao na visokom nivou celi mec-cestitke


                        Spoiler
                        Ovo do sada je neocekivano postigao i sutra ce biti slag na tortu-jer Kukuskin je test po meri
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Svaka cast Viktoru, rutinski je dobio ovaj mec, ubio je Milera sa riternima
                          sutra u finalu protiv Kukushkina, 2 kvalifikanta u finalu, bas me zanima kad se to poslednji put desilo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • I tako Viktor Strašni pregazi ko plitak potok ocvalu večitu nadu luksemburžanskog tenisa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve čestitke Viktoru iskoristio na pravi način malo povoljniji žreb. Ima šanse i u finalu da dođe do trofeja, samo napred Viktore!

                              Veliki skok od 26 mesta do sada, na Live lsiti je #68.. Prestigao i Lajovića. Ako osvoji titulu ide oko #57 mesta ..

                              Comment


                              • MIsljenja sam da je Itf zabranom igranja od godinu dana na neki nacin uticao na spas karijere Viktora Troickg
                                Ne ozbijno bio je u velikom padu i potpuno bezvoljan a onda mu ovi udarise po inatu i naterase ga da se zazeli loptice.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X