Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • У финалу два играча из квалификација, то се зове срећа, сви већ побегли на припреме за АО! баш их брига, а и финалисте баш брига, добише брдо бодова!!!

    скоро иста лова као прво коло АО?!!



    и АО прво коло:





    726 бода негде 65. позиција на листи!
    Last edited by Žika; 16-01-15, 10:48.
    sigpic

    Comment


    • Bravoo Viktore careeeidemo po titulu sad,pokazi olosima da te nisu slomili onom suspenzijom vec samo ojacali.Kukuskin je u dobroj formi bice tesko ali verujem u tebe.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • 2011.г. играо финале са Симоном..

        Last edited by Žika; 16-01-15, 11:08.
        sigpic

        Comment


        • Bravo Viktore, ajde osvoji Sidnej pa da si onaj pravi "maderfaker".
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Седма победа на турниру, да је има на грендслему, освоио би слем и добио 2000 бодова!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              Седма победа на турниру, да је има на грендслему, освоио би слем и добио 2000 бодова!
              Zamisli slem gde dvojica iz kvalifikacija igraju finale

              Comment


              • Горан са вајт картом узе Вимблдон! /иначе није могао ни квалификације да игра/
                sigpic

                Comment


                • Uzela i Kim Klajsters USO sa WC-om
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    Горан са вајт картом узе Вимблдон! /иначе није могао ни квалификације да игра/
                    OVAKO

                    Comment


                    • Bravo Viktore, gledala samo 2 set, srecno u finalu
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ja pitao da li je neki kvalifikant koj je igrao kvalifikacije na kraju uzeo pehar, ej to su deset meca Jel ima takvog u istoriji slema?

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Nemoj Ziku da mi diras, engleski mu nikada nije bio jaca strana ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Igrac iz 130 najboljih ne moze u kvalifikacije Slemova.. zanimljivo Ziko, jako zanimljivo
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • пишем по Вуку: вајт карта, сада ми ви то напишите на ћирилици.../мангупи/ /добро: "позивница"...прћ!!!/
                              Last edited by Žika; 16-01-15, 19:20.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Sa belom kartom

                                Comment

                                Working...
                                X