Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo ide u Top 20 poena u 2015.

    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ovo sto Viskovic sebi dozvoljava je sada vec kriminal!! Dakle, Zil Muler nema ATP finala (ja gledao 3), a posto je prosle godine odigrao samo petnaestak meceva na ATP Turu (jebo Celindzere, ko to gleda, a ne osvajaju se ni bodovi), najverovatnije se blizi kraj karijere, iako posle ovog meca ima najbolji ranking te iste karijere

      I to sve u prva tri gema, sta li cu cuti do kraja
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • MEni se cini da se Visko vec odavno ne sprema za teniske meceve, nego prica iz glave, u poslednjih 1.5-2 godine bas puno gresi.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          MEni se cini da se Visko vec odavno ne sprema za teniske meceve, nego prica iz glave, u poslednjih 1.5-2 godine bas puno gresi.
          i njemu mozda dojadilo malo...

          Comment


          • Водитељ врши пренос не само за добре познаваоце прилика већ за ширу публику, нарочито да привуче младе који можда и први пут гледају преносе, значи не сме да дави и гуши гледаоце са много података, треба да им остави ужитак у спорту и да им све то буде забавно.... мени се огади да слушам све време о разним процентима као да ја који гледам меч то већ не знам напамет, проста нас чине дебилима... после свеке серве: проценат, после сваког ритерна: проценат и тако редом... тако ми скреће пажњу да пратим играче у каквом су расположењу и ко се уздиже, а ко пада у току меча, од чега на крају и добијамо успешног играча и те проценте.... све у свему, тенис се гледа и слуша звук ударца рекета по лоптици, ситне реакције играча, које одају у каквом је стању... чим све то прекине водитељ са неким бајкама, оде доживљај меча у досадно посматрање...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by salinjo90 View Post
              i njemu mozda dojadilo malo...
              Pa šta ima da mu dojadi, ako već radiš taj komentatorski posao moraš da se spremiš kako valja a ne da lupaš gluposti. Sada je bar lako ako ne znaš neke podatke upališ net i čaš posla pronađeš šta ti treba. A ako mu je dojadilo neka prepusti nekom posao ko zna ..

              Ali nije ni on dalabu da prepusti nekom drugom da dobija pare

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Valjalo bi da je Delpo mogao da se vrati za dvoransku turneju krajem godine, ovo danas je bilo gore nego u paklu. Generalno nije toliko los, do kraja godine bi mogao do nekog dobrog rezultata
                Mislim da je optimalno da odigra neki Challenger nakon AO-a, na malo slabiji nivo takmicenja i da pronadje neku formu. Trenutno nije spreman za neki iole ozbiljan igrac, nema nikakve sanse. Radio je dosta na servisa ali bekenda nema, trebace vremena za to.
                OVAKO

                Comment


                • Dođu tako vremena da komentatori voditelji postadoše
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja rekoh već na temi http://www.sportklub.info/forum/show...tori-pod-lupom šta mislim o Viškoviću,ali da ne idem ovde u Stefane ne bih se složila da bi bilo bolje da Del Potro igra neke čelendžere iz više razloga.1.Trebaju mu bodovi kao 'leba,a 2.Da bi podigrao igru trebaju mu ozbiljni protivnici,koji će to da izvuku iz njega.Ono što sam videla danas je igrač koji igra u grču,i mora da sam a sobom rasčisti da je zglob ok,da više igra BH,pa i po cenu greške,i td.
                    Što se Viktora tiče,kralj preokreta,i drago mi je da je bio dobar na ovom turniru do sada.Zamislite koliko bi njemu tek značilo da osvoji ovaj turnir,gde je već,čini mi se jednom igrao finale.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ne moze dobiti ozbiljnijeg igraca bez bekenda Na challengere je sasvim druga prica, protivnici su daleko slabiji. Inace i na challengere se zaradjuju bodovi, dobro bi mu dosle recimo bar 2 titule sa te turnire.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Ali kad da ih igra? Da je mogao da se vrati pred kraj prosle godine ucinio bi to sigurno na Turu, a na dvoranskom Celindzeru bi ga neko propisno nalupao.. onde se ne igra kao u Parizu i Londonu vec muski, za sta on ne bi bio spreman

                        Mogao je da ide na Novu Kaledoniju ili u Onkaparingu i da se tamo mlati, i opet bi bilo pitanje da li bi dobio Darsisa ili Manarina, odigrao bi isto par meceva kao i u Sidneju, samo slabijih. Da je Kukuskin bio nesto slabiji dobio bi i danasnji mec, sto bi bio sasvim solidan start pred Melburn, gde sigurno ni sam ne zna koliko moze, ni ko ce mu uopste pasti u prvoj rundi
                        Last edited by ClayWarrior; 15-01-15, 22:54.
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Moze on da mlati i u dvoranama, rekao sam da je radio na servis. Ali u pravo si da ne izgleda lose sa obzira na to kolika je bila pauza tako da moze sa po neki WC da ulece u glavne zdrebove, a i sa onaj metod zasticeni renking.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Moze kad je zdrav i spreman. Vec je dobio WC za Akapulko, to ni na jednom turniru nece biti problem, a ima jo dosta turnira na koje moze uci sa PR-om
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Ovo ide u Top 20 poena u 2015.

                              uploadfromtaptalk1421366941062.jpg

                              Ali pogled i faca...

                              Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Ovo sto Viskovic sebi dozvoljava je sada vec kriminal!! Dakle, Zil Muler nema ATP finala (ja gledao 3), a posto je prosle godine odigrao samo petnaestak meceva na ATP Turu (jebo Celindzere, ko to gleda, a ne osvajaju se ni bodovi), najverovatnije se blizi kraj karijere, iako posle ovog meca ima najbolji ranking te iste karijere

                              I to sve u prva tri gema, sta li cu cuti do kraja
                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              MEni se cini da se Visko vec odavno ne sprema za teniske meceve, nego prica iz glave, u poslednjih 1.5-2 godine bas puno gresi.
                              Ja ga volim... mi (da ubrojim i sebe ) koji se razumemo bas , pogotovo VI dobro u tenis mozemo uvek naci zamerku ali sto Zika dole rece... mislim da je u pravu.
                              Navikao sam Viska na SK i ne mogu da ga zamislim bez tenisa.



                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ti ga volis jer navija za Djokovica i pristrasan je kad komentira njegove meceve, sto i mi ne smeta naravno, ipak je Srbin, ali CW hoce da kaze da se on pogubio kao komentator u zadnje vreme. U redu je da pogresis, ali on ne gresi nego lupeta, zbori na pameti... Ne moze da ne znas da Miler ima igrano finala ATP turnira, a tako dobro pratis tenis, moj Viskovicu...
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X