Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ваљда ће бити стрим и за Виктора?

    овај L Pouille ушао као лаки лузер и уђе човек у полу финале.. у квалификацијам изгубио од Веселија и овај ушао у полу-финале..
    Last edited by Žika; 15-01-15, 02:15.
    sigpic

    Comment


    • Vića igra treći meč po redu na Grend Stendu,to je negde oko pola 9,nadam se da će i njega da prenose na Sport Klubu ;)
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Delpo izgubio od Kukuskina u 2. TB ,/prvi na 5, drugi na 3/
        Izgledao dosta lose, servisi ga uglavnom odrzavali u igri i mocni FH, sa BH uglavnom vrlo nejak i koristi slajs. Sve vreme se izvlacio na FH i odatle je bio odlican, ali je cesto kasnio sa namestanjem na udarac. Fizicki je dosta nemocno delovao-ali je i Kukuskin bio stabilan i raznovrstan-dosta ga je setao i igrao odlicno sve vreme-on po igri zasluzuje daleko bolji renking.
        Za pocetak, nije lose-ali obzirom na brzi pocetak AO ne deluje mi uopste spreman za neka dostignuca-sto je mozda i trenutna realnost
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Skroz se slazem sa tobom, prvi put sam ga jutros gledala od povratka i vidi se osta slabosti u njegovoj igri, bas cesto igra bekhend slajs, precesto se izvlaci na fh i ako to ne bude viner, ceo teren mu ostaje prazan. Takodje, zato sto se stalno izvlaci na fh, mnogo energije trosi, a jos fizicki nije spreman, pred kraj meca je bas izgledao umorno.
          Kukushkin je skroz zasluzeno prosao, ostajao u poenima, igrao snazno i eksploatisao sve Delpove trenutne nedostatke.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ima li neki stream za Viktora?
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • ево почео Виктор води
              Last edited by Žika; 15-01-15, 08:57.
              sigpic

              Comment


              • strim:
                http://live.drakulastream.eu/static/...750380250.html
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  ево почео Виктор води 1/0, али нема стрима још...
                  Dobro je krenuo.uploadfromtaptalk1421312204965.jpg

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • добро сервира Вића 4/1...5/2..5/3

                    код обоице се све своди на сервис, ретке размене... 3/4

                    имао шансу за брејк 15/40 није искористио../не зна ништа/ и наравно одмах он попи брејк.. на коју фору Виктор добија мечеве, није ми јасно, само му је серва коректна, све остало нека гурка у стилу изволи пенал па погреши...

                    1/1 у сетовима... искида ми живце, сав је смотан.
                    Last edited by Žika; 15-01-15, 10:10.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgubi mi favorit,a baš se nadah da će uspeti bar u sf.Naravno mislim na Delpa.Jovan je već skoro sve napisao,pa da se ne ponavljam,samo da dodam da je u nekim momentima izgledao pre smoreno,nego umorno,kao da se bori sam sa sobom,kao da mu se ne igra.Prečesto igra BH slajs čini mi se na nekoj psihološkoj osnovi.Kao da se plaši da će ako udari jače,da se ponovo povredi...Ako neko veruje u njega,verujem ja,ali mislim da na AO neće mnogo pokazati,i da će polako podizati nivo igre do turneje po SAD i mastersa,što mislim i da su mu bila očekivanja i planovi.Ne znam,nisam pametna...Vića je ok,standardno,ništa wow,ali pobedi se u zube ne gleda,mada je u trećem setu sve moguće,proigrao Boleli,a Vića se malko opustio.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Jel ovo Tomic ima neki strah odMullera kao poznatog counter pounchera ili covjek jednostavno nema muda za potegnut fh...neko rece da je izjavio da se opametio, nema se sta neko opametit kad ima malo mozga..muller ga busi sa osnovne tomic je najvevi neradnik i lenjivac na touru..malo jaci mullerov fh i on ne moze stic tu loptu ogromnih problema on ima sa kretanjem i spremom,a bome i sa ovim bh, sumnjam da moze ikad ista vise od top 50

                        Comment


                        • Nekvalitetan mec,uglavnom se sve bazira na servisu,samo sto Miler ima neku taktiku dok Tomica vadi servis,a kad stane servis onda mucak.Ostace on veciti talenat,steta sto nije poradio i trenirao vise bio bi komotno top 20 igrac samo da je hteo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Pored ovako jadnog Tomica Muller izgleda kao Rafa covjek sve vraca ko da igra protiv juniora koji nema snage za udarac

                            Comment


                            • Ne znam ni koji je to njegov talenat, pa ima samo servis a i taj servis nije na razini najboljih da ga mozes svestat u grupu servera, fh nu je ok ali ga uopce ne koristi momak pa ne znam u sta bi ga svrstao

                              Comment


                              • Ma cuti ja se iznenadio kad sam cuo da je Miler 44. na listi
                                Jos ce sad dobiti Tomica pa ce jos skociti,a tek onaj Manarino hahah strasno sta se desava
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X