Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://tvline.com/2015/05/15/twin-pe...time-resolved/

    Ovoj vesti se sigurno najvise radujemo Slejvara, ja i banovani Erik.

    Comment


    • Person of Interest obnovljena za 5 sezonu,jest malo smorilo al ajde nek ide život
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Person of Interest obnovljena za 5 sezonu,jest malo smorilo al ajde nek ide život
        I upravo si popio ban od Ljube ili Mande A da mogu i ja bih te banovao .

        Majstori su. Samo treba da zavrsavaju uskoro!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Daredevil mnogo dobra serija.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Daredevil mnogo dobra serija.
            Gledao moj brat i kaze da je odlicna, ali ja ne varim toliko te sa superherojima. A pravo da ti kazem i sumnjam u njegov ukus sto se kinematografije tice
            Nemam pojma da na face-u ne igram Marvel Avenger Aliance - free flash player igricu, ne bih nikada nista od tih filmova pogledao, a ovako samo da ispostujem igru.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Svaki film/serija sa tim crtanim/strip junacima, osim Dark Knight-a su živo sranje i filmovi za naraštaje do 14 godina, uključujući pri tom i LoR i one gobline, patuljke sa Merlinom što se raduju protiv zmaja.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Gledao moj brat i kaze da je odlicna, ali ja ne varim toliko te sa superherojima. A pravo da ti kazem i sumnjam u njegov ukus sto se kinematografije tice
                Nemam pojma da na face-u ne igram Marvel Avenger Aliance - free flash player igricu, ne bih nikada nista od tih filmova pogledao, a ovako samo da ispostujem igru.
                Ajde sto sumnjas u njegov, ali u moj, svasta

                Pa vala ni ja nesto ne volim superheroje posebno sa supermocima (sem Betmena koji je otac realno i o njemu smo vec pricali), ali me ovo bas iznenadilo. Ozbilja serija, vrhunska prica i gluma, bas neocekivano iznenadjenje. Ali ono htio sam da odgledam neku laganicu, da mi prodje jedan sat, dobih nesto sasvim ozbiljno. Marvel odradio odlican posao.
                sigpic

                Comment


                • Na kraju cu se smilovati pa i pogledati tu seriju
                  A ovo sto Brajko kaze je tacno za ogromnu vecinu filmova (izuzetci uvek postoje)
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Film meni bio zesce sranje(Aflek puno pomogao), bas nikakva ocekivanja nisam imao, ali pogledaj dvije epizode pa mi kazi sto mislis.

                    Iako me to ne interesuje serija ima vrhunski rejting i na rt, i na imdb, i na mc, to ne moze biti bez razloga
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Film meni bio zesce sranje(Aflek puno pomogao), bas nikakva ocekivanja nisam imao, ali pogledaj dvije epizode pa mi kazi sto mislis.

                      Iako me to ne interesuje serija ima vrhunski rejting i na rt, i na imdb, i na mc, to ne moze biti bez razloga
                      Film nisam ni gledao, a seriju cu pogledati cim stignem (a to je vrlo neodredjen pojam - tako da ne obecavam nista)
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Komentari sjajni

                        http://www.prijevodi-online.org/smf/...c,22614.0.html
                        sigpic

                        Comment


                        • Pogledao Wayward Pines prvu epizdu i odlicna je, misterozna je dosta
                          Spoiler
                          ali kontam da ce biti samo u prvih par epizoda
                          , ne kontam da li ce biti ovo samo jedna sezone serije ili planiraju jos posle ovoga ?

                          Comment


                          • Ja vrtim samo neke festivalce, euro drame i sporosti, nista akcije, trileri i komedije. I pogledao celog Daredevila prosle nedelje. Jako dobro, mracno, stripovski, atmosfericno, dosledno originalnoj prici, odlicna kamera i fotografija. Ima sve sto film, s kojim je sramota i porediti, nije imao. Ne savrsena serija, ali sa superherojskog aspekta tesko da moze mnogo bolje, sigurno nesto najblize Dark Knightu do sada uradjeno. Mene je totalno iznenadila, preporucujem. Druga epizoda je mini remek-delo.
                            Last edited by Abel; 16-05-15, 17:25.

                            Comment


                            • Aj gledacu u pm ... jos veceras ... mislim da je sve sto se tice prve sezone vec izaslo? Gresim li?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • 13 epizoda, da, to je cela prva sezona.

                                Comment

                                Working...
                                X