Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • idemoooooooo

    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Da ne znam da nije moguce, mislila bi da sam ti na ignoru
      trailer je vec postavljen
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Da ne znam da nije moguce, mislila bi da sam ti na ignoru
        trailer je vec postavljen
        Video sam onaj prosli, nisam znao da je i ovaj postavljen
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Poceo sam da gledam novu epizodu GOT-a
          Spoiler
          Kako Dzanken OTAC preslisava Arju
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Spoiler
            Nije bas bilo epsko finale MM, ali nije uopste tako lose ispalo.Bilo bi bas cudno da su ga zasrali sa ovom epizodom, pre par nedelja sam spomenuo da li ce da bude neki istorijski dogadjaj i to je bilo tada obaranje brzinskog rekorda.Geri Gabelic(poreklom iz Hrvatske) je vozio automobil na raketni pogon(Blue Flame) i prosecna brzina mu je tada bila preko 1000 km/h u drzai Juta.Eto nesto i da naucim novo. I kao slag na tortu reklama za Koka Kolu iz 1971 godine koja je imala veze sa agencijom Meken Erikson i imala je veze sa par likova iz serije.

            A sada

            Comment


            • Sta je bre ovo, drugi dan od nove epizode i niko nikakav utisak da postavi? Jeste li gledali ljudi uopste? Ili ste se ulenjili samo?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Sta je bre ovo, drugi dan od nove epizode i niko nikakav utisak da postavi? Jeste li gledali ljudi uopste? Ili ste se ulenjili samo?
                Jos uvijek ne znamo sa sigurnoscu sta se desilo sa himenom Sanse Stark
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sudeci po poslednjoj sceni:
                  Spoiler
                  prso je ko lajsna
                  Ali opet nista nije sigurno.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Zato je i sokantno moj Sandu i jos uvijek me interesuje sta ce brat Theon da uradi.

                    Spoiler
                    Hocel mu se pamet vratiti pa da izbode onog malog Remzija.

                    I pitanje je sta Malopristic planira sa jurisom na sjever.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Zato je i sokantno moj Sandu i jos uvijek me interesuje sta ce brat Theon da uradi.

                      Spoiler
                      Hocel mu se pamet vratiti pa da izbode onog malog Remzija.

                      I pitanje je sta Malopristic planira sa jurisom na sjever.
                      Spoiler
                      Vidi se sada fino koliki je Maloprstic mastermind i kako upravlja svima njima kao svojim pijunima.
                      a Teon ce sigurno odigrati neku ulogu, verovatno ce se tu ukljuciti Brijena i Podrik takodje pa ce biti neko spasavanje i slicno...
                      Sersei me svaki dan u svakom pogledu sve vise i vise razocarava. Kao da ne zna sa kim se upravo pokacila ...
                      Last edited by Sandugp; 19-05-15, 13:01.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • GoT
                        Spoiler
                        Mene smorila opasno ova epizoda. Evo da izdvojim neke dobre strane; nedostatak Deneris smaracice, bilo mi je interesantno i u vrtovima, naravno Tirion je uvek interesantan, ostalo macku o rep.
                        Last edited by Black Mamba 24; 19-05-15, 13:55.
                        sigpic

                        Comment


                        • kako je ova serija opala sa kvalitetom, a cini se da ce i nastaviti padati
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • No Wall-no fun!

                            Cisto sumnjam da ce sledece cetiri epizode da budu gore od ovoga, mada ocekujem da ga u poslednje dve ubace u sestu.Mozda vec sledeca napravi veliki skok.Previse razvlace radnju, 70% scena ne zelim ni da pogledam jer me uopste ne interesuju.

                            Comment


                            • svi manje više nezadovoljni al svi gledaju seriju GOT mind games




                              Nego Daredevil jeste pravo osveženje ,neću sad nešto da je veličam jer ionako vidim da je ljudi ovde hvale tako da što se mene tiče pogledajte obavezno,objektivno gledano jeste dobra serija(sad dal je po mom ukusu il ne,to je drugo pitanje)

                              ono što mi je specifično to je da za nijansu duže traje no što je to prosek,il sam nešto istripovao ,ima puno Old Boy scena,ono suvo šibanje me baš podseća na neke scene iz južno-korejskih akcionih filmova i to mi je baš kul,pristojno je mračan što pozdravljam ,videćemo kako će se razvijati dalje likovi ali za sad stvarno nemam nekih zamerki,jedino što se radnja natenane razvija pa ne mogu da zaredjam više epizoda nego jednu po jednu




                              nego Sandugp baci koju posle za Peni,evo ja sad baš gledam
                              Last edited by saburo sakai; 19-05-15, 15:01.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Odlgedacu sutra verovatno, ne verujem da cu stici danas - veceras ....
                                Ako stignem bacicu naravno.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X