Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno,u ovoj epizodi se nije desilo apsolutno nista...nevidjeni smor
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • pa tako je meni kroz celu seriju,mada mi je 4 sezona bila ok i to samo iz razloga što je bilo za nijansu više akcije

      na drugu stranu,generalno su ljudi oduševljeni jer očito da je većina zainteresovana za baš takvo stanje i takav razvoj serije
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Realno,u ovoj epizodi se nije desilo apsolutno nista...nevidjeni smor
        Kako nista :

        Spoiler
        Tirion VIDO zmaja, Dzora zaradio sive ljuspe, a Rremzi guzi li guzi stenarevu cerku. Dok Brijena pokazuje svoju nevidjenu privrzenost i cast, Sivi Crv se ne plasi smrti, vec samo da vise nikada nece videti Misandrei. A Zmajovi su upravo klopnuli ....
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nebitno potpuno ima li akcije ili ne.

          Spoiler
          Oni su izbacili iz serije jednog od najboljih likova, kultnog ratnika koji je vrlo bitan u knjigama.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Kako nista :

            Spoiler
            Tirion VIDO zmaja, Dzora zaradio sive ljuspe, a Rremzi guzi li guzi stenarevu cerku. Dok Brijena pokazuje svoju nevidjenu privrzenost i cast, Sivi Crv se ne plasi smrti, vec samo da vise nikada nece videti Misandrei. A Zmajovi su upravo klopnuli ....
            Spoiler
            Plavoj sve najgore tokom nastavka svih knjiga,sezona i serija ona mi je bas ogadila seriju.Nevjerovatno je dosadna + je sada postala malo i bahata i bezobrazna valjda su to geni jbg.Bas nekako serija ide u losem smjeru,pogubili su se skroz
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Deni je glupa kao ona stvar (nije da nije inteligentna vec su joj postupci debilni pa zato tako pisem) ... a u sustini je samo pohotna klinka zeljna te iste stvari ....
              Ima potencijala i videcemo kako ce sve da ide, kojim putem i da li ce uopste napredovati kao vladarka ...
              Isti slucaj i sa Dzonom Sneznim ... svojim postupcima (koji su ispravni ali nista vise od toga) samog sebe zakopava sve vise i vise.
              ALI njima dvoma i te kako ima pomoci, dok je Sersei beznadezan slucaj.... njoj pomoci nema, ona je u govnima do guse, ali to i ne primecuje. Njena sorta je najgora, glupi ljudi koji misle da su pametni, a jos i oholi i osioni. IDIOT
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • ovo se mora pogledati

                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Kako izuva poslednja sezona Mad Men-a.Za sada sve ide u tom smeru da necu da zajebu sa finalom.Poslednje tri epizode su vrhunske, ubacili su u sestu brzinu i ocekujem neki sokantan kraj koji ce mi se svideti.Nadam se da ce da zavrse u velikom stilu.Kao sto sam i mislio, dobar je potez da podele sedmu sezonu na dva dela zato sto bi se radnja ne bi razvonjavala.Jedino mi je malo zao samo sto nisu imali 8.Za sada kako stvari stoje, daleko je ovo od vrhunca ali mozda celokupno sedma sezona bude bolja od pete.Sestu i prvu je svakako nadmasila.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nebitno potpuno ima li akcije ili ne.

                    Spoiler
                    Oni su izbacili iz serije jednog od najboljih likova, kultnog ratnika koji je vrlo bitan u knjigama.
                    što se tiče GOT


                    Spoiler
                    jbg,sve te serija sad što se snjimaju po knjigama/stripovima imaju dosta odstupanja,to nam je što nam je servirano,nekad pogode,nekad ne,ja recimo čitam i strip the the walking dead i tu ima baš dosta razlika i kako vidim i nemaju nameru da se nešto drže slepo "glavne" priče ni u budućnosti,s tim da kontam da nisi ni tražio da se sve bukvalno prenese al eto
                    Last edited by saburo sakai; 12-05-15, 15:17.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • saburo, sad cu da odgledam drugu epizodu Penny, pa da bacimo koji komentar nesto kasnije
                      Video sam da si nesto napomenuo oko iste, ali mrzi me sada da preturam po temi, cini mi se da si ti vec pogledao?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • jesam... al neću ništa da ti pričam dok ne pogledaš

                        nisam mogo da čekam da izadje prevod ,imao sam slobodnog vremena pa ajde da ubacim i to
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          jesam... al neću ništa da ti pričam dok ne pogledaš

                          nisam mogo da čekam da izadje prevod ,imao sam slobodnog vremena pa ajde da ubacim i to
                          Ja obicno gledam bez prevoda, u stvari zavisi ko prevodi ...
                          Nekada umeju da budu zaista smesni ovi "nasi prevodioci"
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Odgledah.
                            Spoiler
                            Dorijan u elementu Epizoda vrlo dobra, ali ono sa bebom je malo previse, cak i za moj ukus. Onaj napuderisani istoricar Laj, me je nekoliko puta istinski nasmejao, kakv CAR, pogotovo kada flertuje sa Cendlerom . Eva je na nivou (kao i uvek btw) a Itan Cendler ce igrati jos znacajniju ulogu u ovom serijalu koliko vidim, sto me raduje. Sve u svemu odlicno, ali kraj epizode kao sto vec rekoh previse cak i za mene.
                            Vidim da ce u sledecoj biti neki flash-back-ovi i vracanje u proslost, zanimljivo ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja ni ne cekam prevode, dovoljan mi je samo engleski.Vecinu serija pogledam istog dana kada je u Americi premijera.Bitno je samo da neki put kada ih ne skontam sta su rekli da mi idu titlovi.90% reci bih razumeo bez titlova, ali mozda jedna od tih koje ne znam bude relevantan za celu epizodu.
                              Last edited by Ricma; 12-05-15, 19:28.

                              Comment


                              • Pratim i ja Penny, al zaostajem za vama. Tek sam 5. epizodu završio. Eva me oduševila glumom. Kako je samo dobro "iznela" ono ludilo. Dzoš je nekako u drugom planu, za sad. Sve u svemu, sviđa mi se celokupna ideja serije...

                                Ima li neko nameru ovo da prati? Počinje sutra premijerno na FOX-u...Wayward Pines
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X