Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko da prokomentarise da nam se Jon Snow vraca u obliku misa?

    Spoiler


    Click play!

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Spinujes Aki sa mnogo bitnije teme u ovom trenutku, a ona se zone Daredevil.O GoT kada dodje vreme.

      Bogami cela druga sezona je prekucala moja ocekivanja.Uopste nemam nekih vecih zamerki, odlicnog glumca su izabrali za Panisera.Video sam ga par puta na tv-u i glumio je Breda u Vuku.Za Elektru su mozda mogli bolju, scene borbe su odlicno odradjene.Tek sad mi Jessica Jones deluje smesno naspram Daredevila gde je pola sezone bio prazan hod.Ovde bas dinamicno od pocetka do kraja, serija je bas navlakusa zbog poslednjih scena koje te teraju da pogledas sledecu.Da nije bilo Junajtedovog meca, jos juce bih zavrsio sa drugom sezonom.DD je bas postavio visoke standarde za druge serije, a i njima ce sa trecom biti tesko da postave nove ili da budu priblizno dobri.Ja se nadam da ce da budu ovo drugo.Dobijamo nagovestaj sta bi moglo da se desi u trecoj sezoni.Fisk je imao sporednu ulogu, ali veoma efektnu.Mislim da se pojavio samo u tri epizode.Bas ima par odlicnih epizoda, serija ubija kako kida.Sigurno ce da mi bude u top5 serija kada se zavrsi ova godina, mozda u top3 ali za to treba da sacekam druge serije.Trenutno druga najbolja stvar u ovoj godini koju sam pogledao nakon cetvrte sezone House of Cards.

      Comment


      • Jebiga Paricu ne pratim Dardevila.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Jebiga Paricu ne pratim Dardevila.
          Pa počni. Ne z as šta propuštas

          Ps Ricpa brate
          Spoiler
          koristi malo
          Last edited by l1m4r; 21-03-16, 14:34.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ja upravo poceo drugu sezonu.
            Gledam onaj sam start kada umlati pljackasa kao vola u kupusu, ali bukvalno.
            Odlgedacu danas jednu dve epizode. Ako se nalozim mozda i vise.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ajoj srece kad su ubili onu debelu dosadnu #TWD

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Ajoj srece kad su ubili onu debelu dosadnu #TWD
                Dal te jos uvek nije smorio TWD
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Dal te jos uvek nije smorio TWD
                  'di nije Ali kad sam vec gledao tolike godine gledacu do kraja jbg.

                  Comment


                  • Originally posted by Avramovic View Post
                    'di nije Ali kad sam vec gledao tolike godine gledacu do kraja jbg.
                    Znas sta je jebena stvar? To sto se kraj ni ne nazire.
                    Last edited by Sandugp; 21-03-16, 17:18.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • To mi je previse gej i odbojan smajli.Volim ja da kucam : D, ali na ovom forumu mi je ruzan.Volim da koristim zelenjaka, kafu sa secerom i bez, palac gore, palac dole, sekira, spavalica i jos par njih.Vecinu bih koristio jedino kada bih popio, jer bi mi jedino tada imalo smisla da ih stavim u post.Jedna od najjacih stvari na ovom forumu je kada je Nebojsa besan izbacio smajli koji namiguje.

                      Nemoj terati Akija da gleda Daredevila, ako ne gleda filmove o superherojima samo ces gubiti vreme.To je isto kao i kad bi mene terao da pogledam The Walking Dead, rezultat bi bio isti.Ako jeste, onda ga slobodno smaraj.
                      Last edited by Ricma; 21-03-16, 17:25.

                      Comment


                      • Pogledat cu ja DD, al kad nadjem vremena. Stisle me neke obaveze, a sad ce i rokovi ponovo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jebes DD kada je bratina!!!!

                          Spoiler


                          Bas, bas, me je odusevio. Faca. Jbn antiheroj. Ali doktor.
                          Last edited by l1m4r; 21-03-16, 18:21.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Znas sta je jebena stvar? To sto se kraj ni ne nazire.
                            10 sezona najavljeno.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Hej, hajdemo u setnju, pada na 'm debeljuskastoj homoseksualki koja je izucila doktorski zanat za dva dana i 17 sati. Hajdemo, slozise se Deril i Rozita uz malo neckanja. I podjose u avanturu, nasli su apoteku, doktorka je vidjela setaca po prvi put u divljini post apokalipticnog svijeta, malo se prepala, plakala, sve u svemu sasvim solidan izlet bijase. Na povratku kuci pjeske su isli prugom jer je put bio blokiran velikim drvetom, doktorica zastade, vidjela je skriveni dragulj u vidu rucnog frizidera u kolima. Deril i Rozita su smatrali da nije vrijedno jednostavno, ali ne i harizmaticna homoseksualka cijeg imena ne mogu da se sjetim sanse nema. Otvorila je vrata od kola, porvala se sa setacicom, nekako je savladala, malo povracala i nasla sokove u frizideru. Uzela je jedan, prava nagrada. Deril i Roza su je dobro izgrdili, ali oni ne znaju, ne shvataju koliko je to njoj znacilo, koliko je vazno reci volim te u takvom svijetu. Dok je drzala lekciju, bahaaaaaaa ode joj po' glave! Posle su bila neka burad, grizenje genitalija, ali to je manje vazno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Juce sam navalio na DD tako da mi danas ostaje da pogledam i TWD i 11.22.63
                                Pa da prionem na posao.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X