Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene zanima zašto više običan HBO ne ide 1 sat kasnije u odnosu na HD, ni kec, ni dvojka?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vidi stvarno hbo 3
      Izgleda da ce biti bazirani na serije, sad bas gledam najavljuju GoT, Entourage, True detectiv, Sopranove itd

      @olja, koliko se secam bili su kanali +1 koji su kasnili ali ukinuli su to

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      Last edited by Miletić; 24-03-16, 21:34.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Pa kad su ukinuli kada je to bilo, ne mogu da se zakunem do kada baš... ali sad ovih dana Bzvz.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Svakako ti to ne znaci nista ako imas opciju unazad 72h

          Edit: dokumentarac o snimanju Vinyl-a na hbo3, koji su to majstori...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          Last edited by Miletić; 24-03-16, 21:44.
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Meh samo HD ne može... ovako moram i ove koji to nisu da memorišem ili dobro ima načina već, da ne gnjavim... Hvala.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ricma prvo odgleda celu seiju pa tek onda trailer
              Naravno, tako radim sa Person of Interest za svaki slucaj da vidim da li sam nesto bitno propustio.

              Comment


              • Počeo sam i ja sinoć da gledam 11.22.63. Malo ukradene fore iz Back to the Future, ali učestalo je to danas.
                Šteta što je James Franco izabrao da glumi u komedijama, veliku bi karijeru mogao imati, ali mlad je još, ima vremena.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Dobar je glumac, ali sto je mozda jos bitnije, harizmatican je. Moze on laganezi da napravi karijeru samo takvu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Franco je cudan tip skroz.

                    Poznat je po tome da je dvije godine fakulteta sklepao u jedan semestar, zavrsio 2 fakulteta. I pritom ga ne interesuju ozbiljne uloge. Bas onako sifra lik. Interesuje ga filantropija i te zajebancije
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sprda se čovek. Neće da se stresira. Snima tresh filmove q zarađuje kintu.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post

                          I da Banshee.

                          Jedna od najjtresh serija ali još nisam čuo da se nekome nije svidela
                          evo mene računaj onda kao prvog

                          Comment


                          • Malo procesljaj forume, limeni.Ja na jednom kojem citam vise ne vole nego sto vole Banshee.Nemam pojma da li cu da ga pogledam, sada i u narednom periodu tesko zato sto imam precih i boljih stvari.

                            Ladno se ove godine navrsava 50 godina Star Treka. Postojala je zelja da pogledam sve sto valja od te fransize, ali niti sam imao nesto vremena niti sam znao od cega da pocnem.Ne verujem da ce da me kroz 2-3 meseca poneti hajp zbog filma, pa cu zbog toga pogledati Original Series.Mozda se varam.

                            Comment


                            • Da li si realan ricma da cesljam forume. Jedini forum na kojem pisem i citam je ovaj. Samo mi fali jos neki forum

                              Ovde na forumu je pocelo 5, 6 ljudi da gleda i niko je nije zamrzeo do sada. Cak ni Manda (koji sve mrzi ) koji je zadnji poceo da je gleda. Preporucio sam je jos nekim drugarima, i objasnio im kakva je serija u pitanju i svi je gledaju.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Tvoj izbor, ja kombinujem stvari na par razlicitih mesta koje me interesuju posto na jednom mesto ne mogu sve da pronadjem.Ja jedino se ovde duze zadrzim ako udjem u neku raspravu, kad je normalna situacija ti koliko vremena provodis ovde toliko ja na svim forumima. Nisam svuda cuo reci hvale, stavise zanimljivo je kada pogledam kako su negde podeljena misljenja.

                                Comment

                                Working...
                                X