Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valja li nastaviti sa gledanjem TWD... Ja sam cini mi se stao onda kada su mislim 4 sezonu podelili na dva dela po valjda osam epizoda?
    Znam da sam tu prvu polovinu odgledao i dalje nisam... Vise je bila smorila, a vidim sada da ima ok komentare.

    Comment


    • Poceo da gledam The Knick, za sada deluje zanimljivo i obecava.Svidja mi se koncept serije.Cim mi je stomak pregurao prvu epizodu, mislim da cu sve epizode do kraja sezone moci da pogledam.Jos gledam i paralelno Hanibala, sa mnom nesto ozbiljno nije u redu.Do pre nekih godinu dana bih takve serije ugasio posle 5 minuta gledanja.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Valja li nastaviti sa gledanjem TWD... Ja sam cini mi se stao onda kada su mislim 4 sezonu podelili na dva dela po valjda osam epizoda?
        Znam da sam tu prvu polovinu odgledao i dalje nisam... Vise je bila smorila, a vidim sada da ima ok komentare.
        Vredi naravno. Dobra je bila ova 4. epizoda iz pete sezone. Akcija tek sledi, i to je ono što mi se svidja za razliku od prethodne sezone gde im je baš mnogo trebalo za tako nešto.

        Inače, odgledah 8. epizodu Boardwalk Empire. Jebeni Darmody.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post

          Inače, odgledah 8. epizodu Boardwalk Empire. Jebeni Darmody.
          Meni je kraj odlican, al inace sezona mi i nije nesto, ne svidja mi se kako su zbrzali sve, kontam da je moglo dosta bolje da se uradi.

          Comment


          • Odlicne 3 epizode 5. sezone TWD.Zanima me bas sta je sa Kerol tj,osecam da su ona i Deril nasli nesto/nekog,ali sacekacu do ponedeljka da saznam
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Meni je kraj odlican, al inace sezona mi i nije nesto, ne svidja mi se kako su zbrzali sve, kontam da je moglo dosta bolje da se uradi.
              +1 Stvarno mislim da je bilo prostora da se odradi jos 3-4 epizode i da se malo bolje sve ovo privede kraju. Naravno se istim ishodom ali eto...

              Originally posted by bice View Post
              Odlicne 3 epizode 5. sezone TWD.Zanima me bas sta je sa Kerol tj,osecam da su ona i Deril nasli nesto/nekog,ali sacekacu do ponedeljka da saznam
              Jedva čekam onaj Derilov pogled na kraj u poziv da Kerol (osim ako..) izadje me čini nestrpljivim. Plus ona najava za Beth
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Zavrsio i ja sa Boardwalk Empire.
                Sam kraj je fantastican, ali cela 5. sezona je zbrzana i prava je steta zbog toga.

                Nucky, A.R. , Capone, Van Alden, Luciano, Rosseti, Harrow, Darmody, Chalky... naklon do poda za ekipu

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Zavrsio i ja sa Boardwalk Empire.
                  Sam kraj je fantastican, ali cela 5. sezona je zbrzana i prava je steta zbog toga.
                  Jel serija gotova?
                  sigpic

                  Comment


                  • Jeste
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post
                      TWD

                      Spoiler
                      Ипак је био угрижен. Солидна епизода, најјачи утисак сцена кад кољу канибале, како су их приказали.
                      Ко се крије у шуми иза Дерила?
                      Za Derila.
                      Spoiler
                      Ja sve kontam da je Deril doveo Rickovog poznanika, crnaca koji ga na pocetku serije spasao, sto mu sa javljao na toki voki. Ali sto je Bob na pocetku epizode ucerao kanibalima, kako su se samo skenjali
                      Last edited by Scouser; 28-10-14, 14:00.

                      Comment


                      • Sad je vec strahopostovanje u pitanju.

                        Spoiler
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Poceo da gledam The Knick
                          Ja je zavrsavam...meni odlicna
                          sigpic

                          Comment


                          • Par ljudi mi je skrenulo paznju na seriju pre nego sto je pocela da se emituje.Odmah sam prvo zapazio da rezira Soderberg, a glavnu ulogu tumaci Klajv Oven.Jos procitao da je Cinemax pobedio HBO koji je isto bio zainteresovan za ovaj projekat.

                            Comment


                            • I ja sam planirao da pregledam, gledo sam jednu epizodu negdje u sredini kad mu medicinska sestra kokain injektira u penis i umro sam na seriju
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pitanje za TWD

                                Spoiler
                                Da li ce Deril i Kerol vec jednom da se smuvaju?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X