Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Odgledah u HD-u sada razmisljam da ove 3 odgledam odmah ...
    U istoj sam dilemi, pokusacu da se suzdrzim do ponedeljka cisto da vidim da li ce HBO HD i sledece nedelje da bude otkljucan pa da gledam sa burazom ili zbog rezolucije 1080p(da je postavljena u 720p sigurno bih do sada pogledao).Svaki put kada otvorim PopCorn samo sto ne pritisnem Play.Moram skrenuti misli sa toga barem do srede inace sam ga najebo.

    Reko bih da ce buraz da pocne da gleda od pocetka, nije pogledao nijednu celu epizodu ali zna najosnovnije stvari.Nisam ga uopste terao da gleda, sam je hteo cim je procitao poruku da ce HBO da bude otkljucan.Njemu spojleri nisu ni bitni, a i visi na tim sajtovima gde se spojleri redovno otkrivaju, no srecom po njega on te serije na prati.Isto je tako znao par stvari o BB, a nije pogledao ni minut.Na pocetku kada je bio kratak recap prosle sezone su ga iznenadile neke stvari, vecinu likova i scena ce da pozaboravi sem one poslednje sa Tirionom.

    Comment


    • Ja cekam, imam dosta serija sa kojima mogu da ubijem vreme do sledeceg ponedeljka
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Spoiler
        Veliki je Dzon Snou, veliki
        Spoiler
        Do sad mi je bio previse mlak i kompromisan, sad je postupio doktorski.
        sigpic

        Comment




        • Oprez, spojleri iz prošlih sezona...
          Last edited by Il Capitano; 14-04-15, 09:59.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Spoiler
            Do sad mi je bio previse mlak i kompromisan, sad je postupio doktorski.
            Sad cekanje mjesec i po do nove epizode. Ajde odgledace se ove ponovo u HDu ali je snimak vrhunski procurelih epizoda.

            Spoiler
            Bas doktorski. Dobar mu je Stanis ucitelj na neki nacin. Odlican kraj cetvrte epizode, starina i crv objasnili isto neke stvari

            Dzaken veliki car, Dzora poceo da smara
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Sad cekanje mjesec i po do nove epizode. Ajde odgledace se ove ponovo u HDu ali je snimak vrhunski procurelih epizoda.

              Spoiler
              Bas doktorski. Dobar mu je Stanis ucitelj na neki nacin. Odlican kraj cetvrte epizode, starina i crv objasnili isto neke stvari

              Dzaken veliki car, Dzora poceo da smara
              Spoiler
              Stanis ga uci kako je to biti zapovednik. Da bi ga ljudi potpuno slusali i da bi pratili njegova naredjenja, ne sme da bude prijatelj sa njima. I Dzon konacno to uci. Polako se u njemu budi Ned Stark...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Spoiler
                Veliki je Dzon Snou, veliki
                Spoiler
                Verujem da kontas da je on u stvari glavi lik celog ovog serijala.... ali videces pravice i on neke greske nije bezgresan. Pravio ih je i do sada realno.




                I da Maricu, nece biti otkljucan, slepci su to.... puste svaki put kada pocinje neka nova sezona neke serije. Tacnije pustaju dan kada se emituje prva epizoda. Znaci daju ti mrvicu da bi ti odgledao i nalozio se pa da platis kanal. Nema sanse da bude otkljucan.
                Last edited by Sandugp; 14-04-15, 17:26.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • sada vise nisam zbunjen oko GOT-a
                  Spoiler
                  Mensa su stvarno zapalili, izguglao sam i pronasao taj podatak (u seriji naravno) i tu sam se bas razocarao, jer je u knjizi u stvari spaljen Cegrtava Kosulja, na koga je Melisandra bacila neku mandzu da izgleda kao Mens, dok je Mens i dalje ziv i ima vrlo bitnu ulogu u nastavku serijala. Naravno izgleda kao cegrtava kosulja - nosi neki dragulj slican Melisandrinom koji stvara tu iluziju oko njega


                  Kul je to da sve ide svojim tokom i da moraju dve instance u raznoraznim delovima da se razlikuju jedna od druge, ali ovo me bas razocaralo.
                  Last edited by Sandugp; 14-04-15, 17:41.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • GOT S05 E01-04

                    Spoiler
                    Ni na šta ne liči više ovaj GOT, totalno su pogubili likove, uverljivost i ritam.


                    Justified je jebeno razvalio pet sezona (nekoliko najbolje napisanih likova u istoriji televizije) napokon sam dočekao da se primaknu kraju, tako da se bacam i na finalnu sezonu od večeras. Najbrutalnija serija uz The Wire, Sopranose i Forbrydelsen.

                    Comment


                    • Kako je Vladan naložio Akija haha Jbt ovo mi nije trebalo nikako sad moram čekam 4 nedelje za 5. epizodu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Kako je Vladan naložio Akija haha Jbt ovo mi nije trebalo nikako sad moram čekam 4 nedelje za 5. epizodu
                        Spoiler


                        Spoiler
                        Zna svako da nece riknut brat jebiga
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          I da Maricu, nece biti otkljucan, slepci su to.... puste svaki put kada pocinje neka nova sezona neke serije. Tacnije pustaju dan kada se emituje prva epizoda. Znaci daju ti mrvicu da bi ti odgledao i nalozio se pa da platis kanal. Nema sanse da bude otkljucan.
                          Tako nije bilo prosle godine, prvi put da mi otkljuca HBO(jos u HD-u) a da razlog nisu bili novogodisnji i bozicni praznici kada je vecina zakljucanih kanala dostupno na mesec dana.Pretpostavljam i ja da je tako, u svakom slucaju odlicno prolazim i sa 1080p rezolucijom samo da se klonim spojlera u sledecih par dana.Vise radim zbog opcije B, ali ako ima da se pogleda zna se da ce TV imati prioritet.Da su epizode izbacili u HD-u(720p)nema sumnje da bih do sada pogledao sve cetiri epizode.Ovako sam se malo odvikao od serija kojih ima u 480p, ako one na PopCorn-u nemaju 720p skidam ja to preko torenta.

                          Comment


                          • Kvalitet snimaka ostalih epizoda je i vise nego zadovoljavajuci.
                            Ja upravo gledam drugu... a posle druge ide i treca, pa i cetvrta
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Tom Lunatik View Post

                              Justified je jebeno razvalio pet sezona (nekoliko najbolje napisanih likova u istoriji televizije) napokon sam dočekao da se primaknu kraju, tako da se bacam i na finalnu sezonu od večeras. Najbrutalnija serija uz The Wire, Sopranose i Forbrydelsen.
                              Eeee vidis i ja sam sinoc skinuo i krecem sa gledanjem poslednje sezone Jedna od najjacih serija svih vremena Kakve su pojave Olyphant i Goggins, cini mi se da bi i Teletabise gledao da se oni dvojica pojavljuju

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                sada vise nisam zbunjen oko GOT-a
                                Spoiler
                                Mensa su stvarno zapalili, izguglao sam i pronasao taj podatak (u seriji naravno) i tu sam se bas razocarao, jer je u knjizi u stvari spaljen Cegrtava Kosulja, na koga je Melisandra bacila neku mandzu da izgleda kao Mens, dok je Mens i dalje ziv i ima vrlo bitnu ulogu u nastavku serijala. Naravno izgleda kao cegrtava kosulja - nosi neki dragulj slican Melisandrinom koji stvara tu iluziju oko njega


                                Kul je to da sve ide svojim tokom i da moraju dve instance u raznoraznim delovima da se razlikuju jedna od druge, ali ovo me bas razocaralo.
                                Spoiler
                                Nema Mensa u seriji vise?? Nije on nebitan lik da ga tako iseku iz serije...nisam ocekivao to od njih...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X