Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Odgledah.
    Spoiler
    Dorijan u elementu Epizoda vrlo dobra, ali ono sa bebom je malo previse, cak i za moj ukus. Onaj napuderisani istoricar Laj, me je nekoliko puta istinski nasmejao, kakv CAR, pogotovo kada flertuje sa Cendlerom . Eva je na nivou (kao i uvek btw) a Itan Cendler ce igrati jos znacajniju ulogu u ovom serijalu koliko vidim, sto me raduje. Sve u svemu odlicno, ali kraj epizode kao sto vec rekoh previse cak i za mene.
    Vidim da ce u sledecoj biti neki flash-back-ovi i vracanje u proslost, zanimljivo ...
    penny dreadful

    Spoiler
    Ma definitivno serija fura svoj fazon i nema granice što mi se i svijda al eto ponekad preteraju ,nije baš za široke narodne mase,do jaja mi je zato što nema filera tako da nemam sad nešto da se smaram ,čini se da ima dosta gotik detalja plus što nalazi osnov u onim starim horor filmovima još pre 2 svetskog rata i sve mi se smrdi na to da priča oko frankeštajnove neveste/mlade šta je već neće dobro završiti,mada bih voleo da ono frankenštajnovo stvorenje stane na njihovu stranu(ipak je lik brutalan),ovo za sad sve neka melodrama oko njega
    Dorijan nikako da upadne u neku veću priču i baš me interesuje kakva je njegova uloga u svemu ovome


    Originally posted by z0La View Post
    Pratim i ja Penny, al zaostajem za vama. Tek sam 5. epizodu završio. Eva me oduševila glumom. Kako je samo dobro "iznela" ono ludilo. Dzoš je nekako u drugom planu, za sad. Sve u svemu, sviđa mi se celokupna ideja serije...

    Ima li neko nameru ovo da prati? Počinje sutra premijerno na FOX-u...Wayward Pines
    pogledaću ja,trebalo bi da ima 10 epizoda i to je to,mini serija,baš sam gledao najavu pre par dana

    jedva čekam to da izadje,samo mi je malo cimanje zato što sam trilogiju jako voleo kao klinac i ne znam na šta će ovo da liči
    Last edited by saburo sakai; 13-05-15, 07:30.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Penny
      Spoiler
      Ovo sa Frankenstajnovom mladom: pre ce doktor zavrsiti sa njom nego "stvorenje" , ali ocekujem zavrzlamu kada joj se vrati pamcenje, pa provali da ju je doktor u stvari ubio, ili kada sretne Dzosa. Onda ce biti svasta...
      Sto se tice Dorijana njegova uloga je da jebe sve po spisku
      A stvorenje ce pre ili kasnije stati na njihovu stranu, to je ocigledno, evo vec sada se polako konta sa Evom.


      Sto se tice Max-a bice odlican film, ne sumnjam u to ni mrvu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        gledaću ja,trebalo bi da ima 10 epizoda i to je to,mini serija,baš sam gledao najavu pre par dana
        Ček, misliš ova jedna sezona i nema posle više ništa? Ne znam jesam li te lepo razumeo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ček, misliš ova jedna sezona i nema posle više ništa? Ne znam jesam li te lepo razumeo...
          pa da vidiš da piše da je u pitanju mini serija,sad dal će nešto posle toga menjati još uvek se ne zna
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ima negde prevod za poslednju sezonu Justifieda?

            Comment


            • Verovatno znas, nasi su preveli prve tri epizode.Zbog toga sam i pogledao poslednju sezonu sa engleskim titlovima, ko ce ove nase da ceka kada Justified uopste nije popularna serija.Cekao sam tako par dana na Boardwalk Empire i tada sam shvatio koliko sam se zajebo.

              Mozes na engleskom da nadjes celu sezonu:http://www.tvsubtitles.net/tvshow-663-6.html

              Comment


              • Ma moze i engleski. Fala Ricma

                Comment


                • Pogledao Vikinge, i mogu reci da je jedna od boljih serija, bar po meni. Ali Ragnar kakav je to car, kakve pokrete kakve poglede ima, ludak. Samo mi nije jasno na osnovu cega su pisali seriju, posto dosta toga istorijski nije tacno.

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    pa da vidiš da piše da je u pitanju mini serija,sad dal će nešto posle toga menjati još uvek se ne zna
                    Ma ako se serija dobro pokaže, biće sigurno još sezona. Sećam se i da je Sherlock bila mini-serija na početku, sa samo 3 epizode, pa evo sad ide 4. sezona uveliko...
                    Nego, veliki hype se digao oko serije. Baš se puno reklamira svuda. Izgleda očekuju dobar rejting....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • valjda je popularna ta knjiga,roman po kome se serija snjima zato je sad i guraju
                      video sam da je pisac knjige izjavio da se odstupa od originala kao što se i inače radi u takvim situacijama
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Saburo, jesi li gledao Wayward? Ja sam prilično zadovoljan ovim početkom. Dosta misterije, što ja obožavam u serijama. Može ovo da bude odlična serija, ali ajde, rano je suditi posle samo jedne epizode...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • cini mi se da nije bilo, jos malo od mesec dana

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Malo sam razocaran zadnjom epizodom druge sezone The Blacklist. Iako je ova epizoda samo dio velike slike trece sezone koja je vec davno objavljena da ce izaci, mogli su bolje.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Pogledao Vikinge, i mogu reci da je jedna od boljih serija, bar po meni. Ali Ragnar kakav je to car, kakve pokrete kakve poglede ima, ludak. Samo mi nije jasno na osnovu cega su pisali seriju, posto dosta toga istorijski nije tacno.
                              Rekli su producenti il šta su već da su uzeli likove samo kao inspiraciju i tako to,tako da se neće držati strogo istorijskih činjenica,legendi šta su već

                              Originally posted by z0La View Post
                              Saburo, jesi li gledao Wayward? Ja sam prilično zadovoljan ovim početkom. Dosta misterije, što ja obožavam u serijama. Može ovo da bude odlična serija, ali ajde, rano je suditi posle samo jedne epizode...
                              nisam još,stavio tek sad da se skida....nisam ni znao kad izlazi
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pa na sta bi to licilo kad bi se drzali cinjenica? Hahahaha gledali bi bradate veprove od 1.70m

                                Comment

                                Working...
                                X