Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci sad` imamo dve slicne sekte na dva razlicita mesta

    Spucali 4. ep. nigde malog Brana c c c c c
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Nema malog Brena jer su u prethodnoj sezoni stigli knjigu sto se njegove radnje tice. Tako da se on nece ni pominjati u ovoj sezoni.
      A samo je jedna sekta ona u Kraljevoj Luci. Mislim nesto slicno sekti, moze da se nazove tim imenom, a ovi u Mirinu su pobunjenici, nisu nikakvi sektasi
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        a ovi u Mirinu su pobunjenici, nisu nikakvi sektasi
        Sandu Hvala za Brana info a ovi... meni to sve isto HAHAHA

        Niko da spomene... Bealish je pametnica ali nemoguce je da se ne prekonta u planovima.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Sandu Hvala za Brana info a ovi... meni to sve isto HAHAHA

          Niko da spomene... Bealish je pametnica ali nemoguce je da se ne prekonta u planovima.
          Ovde jos ispada i glup ... U knjizi je mnogo namazaniji i prefinjeniji.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ovde jos ispada i glup ... U knjizi je mnogo namazaniji i prefinjeniji.
            Nisam citao knjige al` kapiram te. Neki moj dojam je da mu zalogaj postaje veci od vilice, udavice se. Toliko drzi kombinacija u glavi, puci ce
            Celavi mi je fenomenalan lik, svestan svega, sebe, prostora, okolnosti
            Ajde bre Sansa imas situaciju na tacni bar moze ceo sever biti ponovo pod Starkovima pa lagano na jug, samo da bude pametna...
            P.S. Nisam gledao peticu.
            Last edited by AIRBORNE; 11-05-15, 16:52.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Spoiler
              U sustini osoba koja je zakuvala sve ovo, koja je posvadjala Starkove i Lanistere, tako sto je zavela Lizu Erin, nagovorila je da otruje sopstvenog muza Dzona Erina (kraljevu Desnicu na startu serijala) pa da posalje svojoj sestri Kejtlin stark pismo u kome optuzuje (sumnja na) Lanistere ; je Petir Belis - Maloprstic. Znaci on je mastermind SVEGA, celokupnog ovog haosa, koji tako vesto izaziva i raspiruje sve vise jer ima neke svoje ciljeve, neki od njih su ocigledni, neki nisu, tj tek ce biti otkriveni. Sada sa druge strane imamo jos jednog masterminda - evnuha, Pauka, Varisa, koji je na nesto drugaciji nacin podjednako brilijantan u onome sto radi. I on ima svoje ciljeve, takodje neke znamo neke ne. Jedna interesantna stvar se tu provlaci, da li njih dvojica u nekim trenutcima rade zajedno ili ne - to se jos uvek ne zna, ali mislim da svako vuce neku svoju pricu - interes ...

              Morao sam u spoiler za svaki slucaj ...

              Sada cu da odgledam petu epizodu, pa pisem nesto kasnije ...
              Last edited by Sandugp; 11-05-15, 17:44.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Svi imaju neki interes, osim jadnog Neda, koji je zbog neiskvarenosti i naebao...
                Sad se nešto prisećam...jel se Maloprstić loži na Sansu? Nešto tipa, sa mame na ćerku?
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Got

                  Spoiler
                  Meni žao kepeca jer ga je pipnulo ono kameno čudo.

                  Inače, epizoda po trejleru bila dođi na gedoru, a u stvari toliko poteza koji mi se ne dopadaju iz navijačkog ugla, prvi da se keva zmajeva uda za onog pajsera, drug to da opet Snežni ide iza zida po osamdeset osmi put, nikako da se skrasi čovek, samo gore dole.

                  Inače ova epizoda je oslikala da ćemo opet iu serijalu imati bitku i eto, gotovo svaki pa isti, pogine jedan jak lik, jedna bitka, neki od jakih likova postane hendikepiran, sa druge strane neki od jakih likova krene da se uzdiže, kao i jedna od jačih porodica i tako....

                  Comment


                  • Nije ga pipnuo Brajkula msm nije za kožu ,Mormont je najebao
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • jao moram da počnem knjigu da čitam,ovo sa serijom mi je samo mučenje,premalo detalja za vojsku,bitke,armije,samo politika a i kad gledam ovako jedanput nedeljno kolko toga zaboravim ko je šta kome smestio




                      penny dreadful uspela još jedanput da šokira sa jednom scenom
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • @Sandu

                        Veoma efektna scena, prosli cetvrtak pricao sa par prijatelja i zaboravio sam na tu scenu.Za godinu-dve obnavljam gradivo, puno toga sam zaboravio.

                        Comment


                        • Odgledao sam, pre neki sat:

                          Spoiler
                          Deni me opasno nervira, polako se pocetkom epizode pretvarala u svog oca, Ludog kralja Erisa, sva sreca pa ima svoje sledbenike (citaj Misandrei) koji su umeli da joj upute prave reci u pravo vreme.
                          Kod Dzona, na zidu manje vise sve ok, zanimljiva mada mozda i suvisna mi je scena izmedju Stanisa i Semvela, dzon pokusava da ubije decaka u sebi, a u stvari kao da ne primecuje da i onaj deo ljudi koji su mu odani gura od sebe .... moze tako da najebe (morao sam ovo u rimi da napisem )
                          Remzi u Ruz solidni, ona scena seksa jeste klasicno rganje, ali ajde... Za vreme vecere kao da su zamenili uluge otac i sin, suvise susdrzan Ruz koji kao da zavisi od Remzija, pa ga cak i pita za pomoc WTF!?!? A u stvari moze da radi sa njim sta god hoce, kada se malo zakopa ispod povrsine on upravo to i radi, koristi ga maestralno ...
                          Valirija, tj rusevine Valirije koje treba da su u plamenu i prepune vukana gejzira i ostalih cuda-muda, CVETAJU, buja vegetacija samo tako... I jos plus tu ubace Kamene Ljude (sive ljuspe) umesto da ih strpaju na obale reke Rojne, u Tugama (gde geografski i pripadaju .. .sramota)
                          Tirion je neunistiv U sustini sive ljuspe mogu a ne moraju da se prenesu dodirom, kao i svaki virus, Mormont nije imao srece ... sto mi ga nesto zao , ali Tirion zaista nije ostvario nikakav direktni kontakt, samo preko cizme i pantalona)

                          Sve u svemu ne znam sta da mislim, cak mi se ova epizoda i svidja ... Sivi Crv i Misandrei su mi kul. A sto su ubili Baristana, stici ce ih nasa kletva
                          Last edited by Sandugp; 11-05-15, 21:33.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            @Sandu

                            Veoma efektna scena, prosli cetvrtak pricao sa par prijatelja i zaboravio sam na tu scenu.Za godinu-dve obnavljam gradivo, puno toga sam zaboravio.

                            Ova scena je toliko bedna i glupava, beskorisna, nepotrebna je najbolja rec. Kao da njih dvojica ne znaju skoro sve jedan o drugome... ubacena je samo da bi prosecnom americkom (tupavom) gledaocu objasnila neke stvari)
                            Gluma ove dvojice je odlicna tu nema pogovora, i zato mnogima scena i jeste efektna, ali po meni totalno nepotrebna, beskorisna ...
                            Ovo sam zaboravio da napisem sinoc, pa da se dopunim sada ...
                            Last edited by Sandugp; 12-05-15, 06:34.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Smorio GOT
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nekako sam kiseo posle 5-e
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X