Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Ja ne volim tu evu grin i ne znam sta se ljudi tolko pale na nju al ovde mi je "legla" savrseno

    Ok mi je citava ekipa i svidja mi se sto svako od njih ima neke svoje "tajne",volim taj svet i prilicno sam bio iznendjen kad sam video da je neko spojio sve te likove u jednu korpu

    Sad vidim da se pojavila ova glumica iz peaky blinders(to mi je isto ok)

    Mozda ali samo mozda bih za koju nijansu smanjio malo dramu oko eve jer ponekad postaje mucno to njeno ludovanje

    PS: avanturu izmedju kauboja i dorijana necu da komentarisem
    Dorijan macka jebe sve redno: i zivo i mrtvo i umiruce, i zensko i musko .... A sem toga njegova uloga u seriji je suvisna
    Dosao, pojebao sve i otisao .... sem toga retko sta je i uradio.
    Videcemo kakvu su mu ulogu dodelili u drugoj sezoni, ipak je on malo vise od jebaca
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Dorijan macka jebe sve redno: i zivo i mrtvo i umiruce, i zensko i musko .... A sem toga njegova uloga u seriji je suvisna
      Dosao, pojebao sve i otisao .... sem toga retko sta je i uradio.
      Videcemo kakvu su mu ulogu dodelili u drugoj sezoni, ipak je on malo vise od jebaca

      da da ,za sad znamo samo da voli cveće i sve što ima rupu pa kakva god da je ,i ima kakvo ogledalce,šta je već

      Spoiler
      al vukodlak baš sam tu pao na dupe,nisam to očekivao,još su čekali sam kraj sezone da to otkriju,jedino što mi je nekako nedorečeno završena prva sezona,nisu tolko pažnje posvetili "zlikovcima" više su se usredsredili na glavne likove


      što se tiče sezone 2

      “The cosmology, the theology of the show gets much larger [in season two] — they’re thrown into a much more threatening supernatural world,” Logan teased, admitting that the focus of season one was to “build a family and bring them together — the joy of writing the second season is building on those relationships in different patterns.”
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        da da ,za sad znamo samo da voli cveće i sve što ima rupu pa kakva god da je ,i ima kakvo ogledalce,šta je već

        Spoiler
        al vukodlak baš sam tu pao na dupe,nisam to očekivao,još su čekali sam kraj sezone da to otkriju,jedino što mi je nekako nedorečeno završena prva sezona,nisu tolko pažnje posvetili "zlikovcima" više su se usredsredili na glavne likove


        što se tiče sezone 2
        Bilo je dobrih naznaka tokom prvog serijala ko je on tj sta je on, a i na kraju smo dobili potvrdu, videcemo kakav ce biti u sezoni 2, verujem jos bolji!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Naklon

          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Najmocnija scena u celoj seriji.U tu cast




            Kada se sve sabere, treca sezona je bolja od druge a nije mi se bas tako cinilo u pocetku.

            Juce zavrsio sa trecom sezonom Amerikanaca, bilo je pitanje vremena kako ce neke stvari da se dese, ali su mi scene bile mocne kada se to izdesavalo.Zbog poslednje scene u sezoni poceo sam da psujem, ko bude pogledao znace zbog cega je to bilo..Sa druge strane mi se svidelo kako su se dotakli jednog istorijskog dogadjaja koji je bio prenosen na tv-u i bas mi je jaka scena iz ugla nasih glavnih aktera(ruskih spijuna).Ne deluje mi da ce da potraju duze od cetiri sezone, mogli bi bas da se oproste od gledalaca kada su na vrhuncu posto nemaju bas neku veliku gledanost.
            Last edited by Ricma; 04-05-15, 22:35.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post

              Kada se sve sabere, treca sezona je bolja od druge a nije mi se bas tako cinilo u pocetku.
              Imam onda cemu da se radujem
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Jedino sam razocaran time sto su mogli neke stvari jos bolje neke da odrade, jedna od retkh serija zbog koje pizdim zbog gresaka koje prave a nije mi ni medju najomiljenijim serijama.

                Comment


                • Ja se trudim da ne budem surovi kriticar kao inace, jer generalno serija mi ima tu neku cistotu, motivi, objasnjenja, obrti, znaci glavnica je sa ukusom odradjena pa mogu da zanemarim jezik, deo kastinga, neke nebulozne momente.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ja ovo trece malo teze, mada najvise su mi smetale neke stvari koje su bile ocigledne i nisu ni pokusali da ih prikriju predvidljivost.Znas sta ces se desiti i jedva cekas da se to zavrsi , ali oni ce to odugovlace.Tako su mi dve scene smetale, a treca zbog toga zato sto su se moja ocekivanja razlikovala od vecine.Pokvarile su mi uzitak u te tri epizode, kako jedna scena zna poneki put bitno da digne kvalitet epizode tako sam ja suprotno dozivljavao te scene.Vecina zadovoljna krajnjim ishodom te epizode, ja i ne bas jer su traljavo to odradili.Dobre su epizode, ali krivo mi je sto nisu bolje i sto je ta jedna epizoda imala materijala da bude mozda i najbolja u seriji.

                    Comment


                    • Zaboravih da kazem da se slazem sa Erikom, bas je retardirana scena izmedju Neokaljanih i Harpija.Mesto takvoj sceni uopste ne bi trebalo da bude u GoT, u redu je da bude u Vikinzima ili gde vec posto smo navikli i gde se veci akcenat baca na pojedince(nemam nista protiv toga) ali ovde je to suvisno zato sto je koncept serije skroz drugaciji.

                      Comment


                      • Jel juce bila 4-a epizoda? Od sledeceg ponedeljka idu "neobjavljene" ???
                        (Game)
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • trebalo bi da je tako(ako nema pauze)

                          i penny dreadful sad izlazi jer je bila neka pauza posle one premijere
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Vidim ja da nema Eve ... jos se i zabrinuo .... ali bice bice ... vrlo uskoro
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Konacno se nakanih da skinem Penny, i evo vec posle jedne epizode sam se navukao...
                              Svidja mi se duo Eva-Josh. Serija deluje prilicno zanimljivo....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Ova pauza između 4. i 5. epizode mi je trajala duže nego pauza između 4. i 5. sezone iako su mi prve četiri epizode bile u fazonu "da li će jednog dana nešto da se desi, sve do završetka 4.", napokon sutra....

                                Comment

                                Working...
                                X