Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne voli Brajko TD, tanko to meni, nema taj gust kao Suits i GoT.

    Comment


    • TD je tanak, prvi put da cujem takav opis te serije
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Uspeli su da zaseru poslednju epizodu Vikinga.Scena borbe u prvih pola sata je odlicna i u nekim delovima nepredvidiva(bilo je par dobrih iznenadjenja), zavrsna scena isto moze da se kaze, a izmedju toga prilicno mlako.Bez toga bih komotno mogao da kazem da je jedna od najboljih epizodom da nisu toliko zasrali.Previse su dramatizovali oko nekih likova i njihove sudbine.Tresla se gora, rodio se mis.

        Spoiler
        Ne dovodis nikako cetiri glavna lika blizu smrti, skroz debilno su sve to odradili.Ajde da je neko od njih poginuo kad su se vec nasli u takvoj situaciji, ali ovde je jednostavno losa egzekucija.Pomislis da su ta tri lika gotova, i u drugoj polovini epizode se otkriva da su svi zivi.A i da je Rolo umro onako, to bi bas bila retardirana smrt.Pao je u vodu sa nekih ne znam 15m(lupam) i covek umesto da nekako reaguje on se ne pomice i tone.Bas lose odradjena scena.Svako ko je razumeo poslednju scenu, jasno mu je da se blizi Flokijev kraj.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Uspeli su da zaseru poslednju epizodu Vikinga.Scena borbe u prvih pola sata je odlicna i u nekim delovima nepredvidiva(bilo je par dobrih iznenadjenja), zavrsna scena isto moze da se kaze, a izmedju toga prilicno mlako.Bez toga bih komotno mogao da kazem da je jedna od najboljih epizodom da nisu toliko zasrali.Previse su dramatizovali oko nekih likova i njihove sudbine.Tresla se gora, rodio se mis.

          Spoiler
          Ne dovodis nikako cetiri glavna lika blizu smrti, skroz debilno su sve to odradili.Ajde da je neko od njih poginuo kad su se vec nasli u takvoj situaciji, ali ovde je jednostavno losa egzekucija.Pomislis da su ta tri lika gotova, i u drugoj polovini epizode se otkriva da su svi zivi.A i da je Rolo umro onako, to bi bas bila retardirana smrt.Pao je u vodu sa nekih ne znam 15m(lupam) i covek umesto da nekako reaguje on se ne pomice i tone.Bas lose odradjena scena.Svako ko je razumeo poslednju scenu, jasno mu je da se blizi Flokijev kraj.
          U suštini pretpostavilo se da će tako biti tojest ja jesam , mene samo nervira onaj spoiler na kraju epizode kao šta će biti u sledećoj bukvalno ti otkriju sve a ti sledeće nedelje gledaj dosadne delove .

          Spoiler
          I vrhunac svega u onom spoileru za sledeću epizodu Rolu seku glavu na panju znači brate ne moram ni da gledam
          Last edited by Lord Gangarić; 10-04-15, 14:36.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Daredevil

            Neko gledao? Cuo sam uglavnom pozitivno misljenje o seriji...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              TD je tanak, prvi put da cujem takav opis te serije
              Za nekoga tanak, za nekoga nije, kako za koga
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Za nekoga tanak, za nekoga nije, kako za koga
                Počeo da gledam, prva epizoda mi se svidela Samo ne volim kada epizode traju sat vremena ali šta ima veze ..

                Comment


                • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                  Počeo da gledam, prva epizoda mi se svidela Samo ne volim kada epizode traju sat vremena ali šta ima veze ..
                  Kakav nihilizam u izvedbi Rustina Cohlea to svet još video nije.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Za nekoga tanak, za nekoga nije, kako za koga
                    Mogu da shvatim da se nekom ne svidja serija, ali gluma je savrsena, zato mi je cudno da neko opise seriju kao tanku
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Mogu da shvatim da se nekom ne svidja serija, ali gluma je savrsena, zato mi je cudno da neko opise seriju kao tanku
                      Nije covek opisivao glumu, nego celokupni utisak koji je serija ostavil na njega, radnju, tematiku ... itd ..
                      Nekom pase, nekom ne pase
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Procurele prve 4 epizode GoT-a skinuo sam prvu bogami nije los snimak.Format je Webrip ali sasvim solidno video 8/10 ko hoce link dole za ostale epizode samo kliknite na ettv profil izasle su 3 do sad

                        Last edited by Lord Gangarić; 12-04-15, 06:34.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nije covek opisivao glumu, nego celokupni utisak koji je serija ostavil na njega, radnju, tematiku ... itd ..
                          Nekom pase, nekom ne pase
                          Sandu mislim da je Bojana u pravu. Stvarno, opisati seriju sa "tanka" pored onakve glume Mekonahija je bezveze. Svaki drugi opis je mogao doći u obzir ali "tanko" za onakvu glumu nikad.
                          Last edited by goku; 12-04-15, 14:08.

                          Comment


                          • GOT maraton nocas

                            Spoiler
                            Pa onda mjesec dana duvanja
                            sigpic

                            Comment


                            • Nek vrte od pete danas, ovako je tupavo.

                              Comment


                              • Ja cu pokusati izbalansirati nekako ove 4 u narednih par dana, ali kontam da ce to biti nemoguce.

                                Comment

                                Working...
                                X