Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka serija ima svoju dozu zanimljivosti i nesto sto te vuce da je odgledas do kraja. Neke su veoma dobre. a neke manje... najbitnije je da ima neka doza drame i misterije, pre svega ovoga drugoga, cisto da te vuce da odgledas sledecu epizodu.

    Comment


    • Kako cu da vas bijem za Hausa!

      Kako je moguce da svuda pricate gluma ovo, gluma ono, a niko to ne spominje u Hausu?! why?! Hju je objasnio kakav je glumac..

      Jeste da se svede na resavanje slucajeva, ali svaki je drugaciji. Moze da to smori coveka, ali pored onakve glume, jednostavno covek to mora da pregura.

      Vilson, Cejs, i jos posle kada se pridruze ostali. Serija je vrh!
      Last edited by l1m4r; 29-09-13, 23:21.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Crna Zmija View Post
        Jedna sezona je ravna jednoj epizodi. Ako je serija dobra to znaci da su skoro sve epizode dobre. A ne ovako, prve dve sezone od ukupno pet i nisu bas nesto, a kazes da je najbolja.
        Ne razumijes ako nisi gledao Dextera. Te prve dvije sezone su nenormalno dobre, tada je prva pomjerila sve granice. Cetvrta sezona BB je toliko dobra da to nije realno, a sve sezone BB su strasne, samo sto serija konstantno napreduje za razliku od 99% drugih.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Ja odgledao 2 sezone Dextera i mogu reci da je ono nenormalan nivo koji se ne moze ponoviti. Sad ovu trecu sezonu mnogo sporo odgledavam. Skoro pa nedeljno tj jedna serija u nedelji dana. Dok one dve sam u dahu odgledao.

          BB je dobra zato sto je spora, nekome je to dosadno, ali ide sve onako kako treba natenane. Ne smori te posle 2 sezone. Jes da sam ja tek na drugoj, al imam osecaj da ce njegova prica biti sve zanimljivija
          Nisi svestan koliko ces se puta razocarati kako sezone budu odmicale.

          BB, Wire i Six Feet Under su meni iznad ostalih. (Cekam da zavrsim Lost pa da vidim moze li u tu grupu; kao i da se zavrsi GOT )

          Comment


          • Kad Vladan ovoliko hvali BB hajde da i ja skinem Hausa sam gledao do neke 4. sezone i poceo sam da se tripujem kako bolujem od onih bolesti i prestao sam :S , Dextera zavrsavam 7. sezonu polako me je smorio ali jbg .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt1683085/

              Pa sta je ovo ljudi, nije humana epizoda :S Ne verujem da cu jos jedno dve nedelje morati da izbegavam spoilere za zadnju epizodu.

              Sto se tice House-a, meni je gotivna serija, ali mi je jedna od onih koje su mi nekako vise za gledanje na TV-u, ono "kad uhvatis", verovatno jer epizode nisu povezane (u toj meri), isti slucaj mi je i sa Simpsonovima npr. iako ih obozavam, ne verujem da bi mogao da ih gledam na netu.

              EDIT: Sunce ti, sledeca jos manje humana
              Last edited by p4p1; 30-09-13, 03:01.

              Comment


              • Da je Haus trajao krace, mogao bi se smatrati jednim od najboljih serija.Ja jos nisam pogledao poslednje dve-tri sezone i nesto mi je mrsko, od kada sam se preselio ispao sam iz ritma i ne gledam ga vise na pinku 2.Da budem iskren trebali su vec da zavrse kod pete sezone, ovako su samo pokvarili utisak i preterali(jer im je vise stalo do para) jer su po meni poslednje 2-3 sezone nepotrebne.Nervirao sam se oko toga sto su izbacili par glavnih likova.Treca sezona je najjaca, ali nije bio to veliki pad u kvalitetu sa prelaska na cetvrtu.

                BB je druga prica, mogu slobodno reci da na vreme ''zavrsavaju'' i da je to optimalna duzina serije tog kalibra.

                Comment


                • Poslednjih par epizoda 5.sezone House-a su pokidale kako su dobre, a pocetak 6. je

                  A Ljubo nemoj da imas prevelika ocekivanja za kraj Losta, cisto da se ne razocaras
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Krenuo sa BB imao to narezano na diskovima, ali nisam gledao. Prve dve epizode ...

                    Elem, divan dan, uprkos kiši. 4-ta epizoda, 4-te sezone Boardwalk Empire je tu, kao i prva epizoda iz 3-će sezone Homeland-a. Premijera. IDEMOOOO
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Poslednjih par epizoda 5.sezone House-a su pokidale kako su dobre, a pocetak 6. je

                      A Ljubo nemoj da imas prevelika ocekivanja za kraj Losta, cisto da se ne razocaras
                      I meni je kraj 5. i pocetak 6. brutalan bio.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Odgledao poslednju epizodu BB-a, krenuo da gledam Boradwalk Empire i jednostavno ne mogu, nisam trebao uopste da gledam BB sad su mi sve serije dosadne

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Odgledao poslednju epizodu BB-a, krenuo da gledam Boradwalk Empire i jednostavno ne mogu, nisam trebao uopste da gledam BB sad su mi sve serije dosadne
                          Vlajkov drugar

                          mozda bi gledala neku drugu seriju posle Housea, ali sad definitivno gledam BB, bas da vidim sta je to toliko sjajno
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Odgledao poslednju epizodu BB-a, krenuo da gledam Boradwalk Empire i jednostavno ne mogu, nisam trebao uopste da gledam BB sad su mi sve serije dosadne
                            gledaj obavezno jednostavno je odlična serija.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Vlajkov drugar

                              mozda bi gledala neku drugu seriju posle Housea, ali sad definitivno gledam BB, bas da vidim sta je to toliko sjajno
                              Smorit ces se dok dodjes do trece sezone, evo tek sad meni pocinje bit zanimljivo. Naravno i uprve dvije sezone ima par brutalnih epizoda, ali ostatak je smoran
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Smorit ces se dok dodjes do trece sezone, evo tek sad meni pocinje bit zanimljivo. Naravno i uprve dvije sezone ima par brutalnih epizoda, ali ostatak je smoran
                                Moram da pogledam, cisto da lupim kontru Vlajku i da mu kazem da BB nije najbolja serija
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X