Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav kraj druge sezone, mislim na poslednju scenu, ne epizodu. Nikad nije bilo vise drame.
    sigpic

    Comment


    • Nemoj da me nervirate Rejcel je boginja!

      A kako ste zaboravili Skoti?
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Gotivan mi je pravo Sherlock iz Elementarya. Ne znam zašto, ali me privlači da idem dalje gledati, iako da budem iskren prije početka gledanja nisam očekivao takvo nešto. Kontao sam da se radi o klasiku, sa mnogo monotonije i da ću na samom početku prekinuti gledanje. Naravno, daleko je to od "pravog" Sherlocka, ali svakako da JLM može dobiti prolaznu ocjenu.

        Većim dijelom prvog serijala Sherlock doslovno natjeruje da se ide dalje i čeka rasplet. Bilo je itekako zanimljivih epizoda, sa nekim novim elementima isključujući one klasične detektivske bez kojih teško da može ijedan serijal ili film proći. Na početku i ne baš toliko zanimljivo, koliko su to ostavili za sami kraj. Ko bi rekao da će taj Sherlock, mada od svoje najslabije tačke biti tako izmapulisan i nadigran. U velikoj mjeri ističući njegove detektivske sposobnosti kroz seriju, na kraju je ipak prikazano kako i takav lik može biti izmapulisan. Gledljiva serija itekako i vrijedi je pogledati ako ništa zbog samog kraja serijala. Moja neka skromna ocjena - 8.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • The title of Breaking Bad's final episode is "Felina"

          Fe-Li-Na

          Iron-Lithium-Sodium

          Blood-Meth-Tears

          Also an anagram for "finale"

          Comment


          • Jedna od najboljih epizoda svih vremena, ako ne i najbolja, pricam o svim serijama. Bilo je jos malo Volta, ali je i on ispario nakon sto je Flin uradio ono sto je uradio. To je to, Volt vise ne postoji, sad je to samo i iskljucivo Hajzenberg. A posto ima jos posla kapiram da je ujak sledeci. Iako ovakav kraj implicira da on pocinje sa novim zivotom, da mu je Sol to sredio. No vratio se, sto ga je naceralo da se vrati bice izuzetno zanimljivo vidjeti, ali cisto sumnjam da ce neonacisti uzeti njegove pare i to je to. Nece to tako lako proci.

            Za razliku od mrzne Skajler on je objasnio jos jednom, poziv je sluzio da krivicu samo na sebe svali, a znao sam da ce ostaviti i malu. Mari i Skajler ubjedljivo najmrzniji likovi u seriji, tu uz njih je i Flin.

            Mozda jos jedan pion ostao da cuva kralj, ali kralj je kralj, odgovorice.



            http://www.avclub.com/articles/ozymandias,102436/
            sigpic

            Comment


            • Kako mocna epizoda u pm, mora nocas ponovo da se gleda

              “You want me to beg? You’re the smartest guy I ever met, and you’re too stupid to see—he made up his mind ten minutes ago.”
              sigpic

              Comment


              • Vladane, vraca se Volt po Dzesija, to ce biti njegovo iskupljenje.

                Pazi sta ti kazem.
                sigpic

                Comment


                • Brutalna epizoda BB koja ja nam je otprilike rekla da nema happy enda u ovoj seriji

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Vladane, vraca se Volt po Dzesija, to ce biti njegovo iskupljenje.

                    Pazi sta ti kazem.
                    Ici ce po njega, ali na koji nacin vidjecemo, da ga spasi ili da ga "spasi". Dzesi ce se mozda i izvuci, on je dobar u svom poslu koliko i Volt ali krene li ovaj na sve njih najebali su kapiram.

                    Jedino bi posteno bilo da Pinkmen sredi Volta na kraju, samo da ne bude otvoren kraj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vrhunac svega,telefonski poziv

                      "f you didn't notice in the last episode, the phone call walter made to skyler was to make the police think she had nothing to do with all the stuff he had done, he made himself look like a bad guy, to save her and his family, skyler knew this, he made her look innocent to the outside world exonorating her and freeing her of any guilt. Everything he said was to protect them and stop skyler from going to jail so no"
                      Last edited by DinoFC; 16-09-13, 22:54.

                      Comment


                      • Banovacu te jer ne citas administratorov post.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        Za razliku od mrzne Skajler on je objasnio jos jednom, poziv je sluzio da krivicu samo na sebe svali, a znao sam da ce ostaviti i malu. Mari i Skajler ubjedljivo najmrzniji likovi u seriji, tu uz njih je i Flin.
                        sigpic

                        Comment


                        • Procitao sam ali nije bas doba dana kada se najbolje funkcionise


                          Ne mogu da docekam zadnje dvije epizoda,Dexter razocarao sve sa krajem i sada je svima svejedno kako ce se zavrsiti

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ici ce po njega, ali na koji nacin vidjecemo, da ga spasi ili da ga "spasi". Dzesi ce se mozda i izvuci, on je dobar u svom poslu koliko i Volt ali krene li ovaj na sve njih najebali su kapiram.

                            Jedino bi posteno bilo da Pinkmen sredi Volta na kraju, samo da ne bude otvoren kraj.
                            Ide da ga spase, ubedjen sam u to.

                            Sta ce se dalje desavati, ne smem ni da pomislim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Ide da ga spase, ubedjen sam u to.

                              Sta ce se dalje desavati, ne smem ni da pomislim.
                              Ma moze on njega pokusati spasiti ali njemu Dzesi nema sanse da oprosti nakon sto mu je rekao ono za onu djevojku

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ide da ga spase, ubedjen sam u to.

                                Sta ce se dalje desavati, ne smem ni da pomislim.
                                Nisam siguran posle ove epizode. Jer mu je rekao za Dzejn i to u onakvom stanju, pun je bijesa prema Pinkmenu, krivice ga za sve.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X