Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    gledaj obavezno jednostavno je odlična serija.
    Na pola trece sezone sam, ne znam, nekako mi postalo bezveze, ima previse likova, potpuno bespotrebnih zbog kojih oni dobri kao sto su Harrow,Chalky,Van Alden dobijaju malo prostora a njihove price su 100 puta zanimljivije. I da, nadam se da ce Gyp umreti nekom prenasilnom smrcu.

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      Odgledao poslednju epizodu BB-a, krenuo da gledam Boradwalk Empire i jednostavno ne mogu, nisam trebao uopste da gledam BB sad su mi sve serije dosadne
      Gledaj obavezno Boradwalk Empire! Cega tu sve nema.

      Originally posted by bojanaBG View Post
      Moram da pogledam, cisto da lupim kontru Vlajku i da mu kazem da BB nije najbolja serija


      Wire! Sopranovi (koje nisam odgledao sve, koji sam ja ali planiram), pa tek onda BB!

      Spoiler


      Spoiler
      Moreland: Kunta kinte, yabbdabba dabba do.
      African Seaman: Huh...?
      Freamon: Hah mishy gishy gushy gushy mishy meshy mushy, motherfucker.


      Maaa daaaaj...
      Last edited by l1m4r; 30-09-13, 10:36.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Vladane i ostale filmadzije, jel gledao neko Broudchurch ? Glumi David Tennant

        Jel vredi da se gleda ta serija ?

        Comment


        • Nisam gledao ali imam u planu. Radio je BBC cini mi se, oni su jedini uz HBO koji nemaju ispade, ne bi trebalo da bude greske znaci.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Vladane i ostale filmadzije, jel gledao neko Broudchurch ? Glumi David Tennant

            Jel vredi da se gleda ta serija ?

            Vrijedi. I onako ima samo 8 epizoda, tako da ti nece oduzeti puno vremena. U svakom slucaju, preporuke od mene

            btw BBC je majka



            EDIT:

            Ih, ceka me 6 epizoda BrBa Da i ja konacno privedem tu seriju kraju Sad kad razmislim, ja se vise ne sjecam prve i druge sezone... davno bjese
            Last edited by powerslave; 30-09-13, 13:12.

            Comment


            • Dolazim za sat da spojlujem BB
              sigpic

              Comment


              • Breaking Bad finale

                Spoiler
                Zavrsi BB onako kako se moglo ocekivati,za mene je ovo tuzan kraj i iskreno sam navijao da se ne desi ali eto Heisenberg nam je preminuo u svojoj labaratoriji.Iskreno volio bi da se zavrsio tako da je on otisao u nepoznato ali nije se moglo,zavrsava se velika serija i stvarno ce ostati velika praznina.
                Zadnja epizoda perfekta kao i sve,sve polahko a sve se stigne prikazati.

                Konacno:"No. I did it for me. I liked it. I was good at it. And I was alive" Trenutak kada pada i miluje bacvu za kuhanje metha,neprocjenjivo.
                http://3.bp.blogspot.com/-MAOix6BiYC...nk/s1600/0.gif
                Last edited by DinoFC; 30-09-13, 14:05.

                Comment


                • Br
                  Ba

                  Spoiler
                  Giligan nije hteo da ostavi otvoren kraj.
                  Bravo, bravo, bravo za seriju kojoj je rejting skočio na 9.5.

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Kako fini ljudi stavljaju u spoilere Bog vas blagoslovio. Ugledaj se na njih Vladane, nemoj da te sanjam.

                    Comment


                    • stavi ga na ignore dok ne pogledas epizodu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja sam u drugoj polovini 4. sezone,ali sam otvorio ovaj Nadalov spoiler jbg morao sam

                        Mada ocekivao sam takav zavrsetak...vidio sam i sinoc da ste diskutovali i mogu vam reci da su prve dvije sezone Dextera nesto najuzbudljivije sto sam gledao,bas beton

                        Sljedeca serija mi je The Wire,preporucena od mladjanog prskaja i prekaljenog Erica

                        Gledao sam Hausa skoro sve i slozio bih se da je malo sablonska serija,jeste interesantno nego vrijeme,ali brzo dosadi
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Odgledao za kratko vreme prvu sezonu, sada poceo sa drugom i po nekoj mojoj proracunici trebao bih da zavrsim do kraja sledece nedelje.To podrazumeva 6-7 epizoda na dnevnoj bazi, mada mozda i zavrsim brze nego sto sam mislio.Zavisice to od vise faktora.Nakon toga planiram da pogledam The Wire.

                          Odgledah pre dva dana poslednju epizodu Spartaka.Kraj ma kakav god da je, svidelo mi se to sto su se drzali istorije i nije ispao tako los kao sto mi se cinilo da ce biti iz prve.Ovde sam najvise osetio nedostatak glavnih likova iz proslih sezona.Lik koji je glumio Cezara mi se nije bas najbolje uklopio.Najbitnije mi je od svega da poslednja sezona nema neki dramatican pad u kvalitetu i u neku ruku sam uzivao.Takodje mi se svidelo sto su scenaristi gledali da uspostave ravnotezu, zbog jednog nedela dobijas na kraju ono sto zasluzujes.Ono sto mi se svidelo je to sto kada su dosli credits su bili svi likovi tokom sve 4 sezone.Liam je solidno odradio svoj posao, ali pokojni Endi za klasu bolje od njega je odglumio.Liam je u poredjenju sa njim robot, jer je Endi vise uneo emocije u svoju ulogu.Ganikus je od svih likova po meni u cetvrtoj sezoni bio najupecatljiviji i meni najdrazi lik.Legenda od coveka, samo pije,je*e i ubija Rimljane i to ne mora uvek da bude tim redosledom.Odlican izbor glumca moram reci.

                          Comment


                          • Breaking Bad mozda nije najbolja serija svih vremena, o tome se moze diskutovati, ali svakako
                            ima najbolju poslednju sezonu, i to bez pogovora. Najmanje cetiri epizode iz poslednje sezone
                            su cista remek-dela. Script za character driven serije je izuzetno tesko pisati za tekucu sezonu,
                            a kamoli planirati par sezona unapred, tako da skidam kapu Vince Gilliganu za sve sto je uradio.

                            Vidim mnogi se zale na prvu sezonu, ali verovatno ne znaju da je ona radjena sa minimalnim
                            budzetom. Dovijali su se na sve moguce nacine da snime tih sedam epizoda, vecina glumaca
                            nije bila placena, cak je crew pristao da radi upola cene. Dugo se zatim nije znala sudbina serije,
                            tj. da li ce uopste i biti druge sezone, ali su streaming servisi poput Netflixa bukvalno spasili
                            seriju, jer su fanovi krenuli da je narucuju, i samim tim produkcijska kuca je videla kakvu-takvu
                            korist. Sve ostalo je istorija.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • KAKAV KRAJ!!!
                              U VELIKOM, VELIKOM STILU! Tako zavrsava najbolja serija ikad!
                              sigpic

                              Comment


                              • Slazem se sa Apom, secam se kad sam ja prestao gledati jedno vreme na sredini druge sezone... Mada i tada je bila vise nego solidna ali poslednje tri sezone, tacnije otkad se Gus pojavio pa nadalje serija je Remek delo
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X