Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Gary & Tony, koliko sam puta oplakao
    Najbolja epizoda kada idu na rejv parti
    Nisam gledao bas dugo i sad sam srecan ko kuce u liftu

    Meni najjaca scena kad se pijani kupaju u onom bazencicu

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Nisam gledao bas dugo i sad sam srecan ko kuce u liftu

      Meni najjaca scena kad se pijani kupaju u onom bazencicu
      Ili kad prave rostilj pa ovaj prebaci onu likusu preko kapije

      Oplakah opet krv ti jebem.....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Steta sto nema vise epizoda

        Comment


        • jel neko upoznat sa ovom serijom ? http://www.imdb.com/title/tt2017109/

          vidim juče bila premijerno prikazana prva epizoda prve sezone.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Arrested Development definitivno najjaca komedija koju sam gledao posle Friendsa i Offica.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Gledao danas konacno Lincolna, fenomenalan film. Ne znam da li je bas do kraja istorijski precizan, ali je fenomenalno odradjen.
              Jel velica Ameriku?

              @Vlatko - slusaj ti mene i daleko ces dogurati Ko ti je omiljeni lik?

              Comment


              • Otac mi je prejak, njega znam iz masu komedija i bas je vrhunski lik. Najsmjesniji mi je a ujedno i najveci debil Gob, mada su svi prilicno jaki. Mozda me djeca trenutno najvise smaraju, mada je smaraju svakako prejako
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ma velica njega. Onako, nekoliko bas jako zanimljivih prica i replika. Dosta filozofski film sa onim pauzama posle poenti i velikih misli. Nije za svakog ali meni je bas legao.
                  Ma meni ce leci 100%. DDL-a bih ledao i u mjuziklu

                  @ Vlajko - Gob, nevernude (ako si stigao do toga) i cale su najjaci. Najvise smaraju deca i glavni lik
                  Snimaju sada jos jednu sezonu i bice film.

                  Comment


                  • Kako ne, bolesnik Tobajas ma svi su mi jaki, nije mi Majkl uopste los ali djeca znaju po malo da smore Lindzi je bas dobra, steta sto je lezbejka i sto joj bi da se preokrene

                    Znam Ljubisa brate pijani ja postovah skoro tu vijest
                    http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post923311
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam video jbg

                      Samo da ne zaseru sve sa filmom.

                      Comment


                      • Boardwalk Empire - 3. sezona

                        Odgledao sam upravo desetu epizodu! Nije na nivou jednog Homeland-a i BBa ali je dobra serija... Malo je usporlio posle kraja druge sezone, ali je to bilo i ocekivano s obzirom na kraj iste. Treca se tek zakuvava ozbiljno, samo je pitanje dal ce doci do raspleta na kraju trece ili ce se produziti na cetvrtu. Samo se nadam grandioznom finalu.

                        Odmah se bacam i na pretposlednju epizodu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Vladane,
                          a Valkyrie ti se ne svidja?
                          http://www.imdb.com/title/tt0985699/
                          Svidja, mislio sam da sam stavio link, imao sam namjeru svakako
                          Originally posted by Powerslave View Post
                          Justified je u prvoj sezoni bio obican procedural sa potencijalom jer je imao nekoliko odlicnih likova...ali zato druga i treca sezona Raylan&Boyd odavno ne vidjeh bolji tandem Najbolja "juznjacka" serija sigurno.Kakvi su rednecksi Tako i treba serija da se krece..a ne da tone kao vecina ovih koje se trenutno prikazuju.I cetvrta sezona je krenula bas kako treba Meni je Justified legao samo tako jer su mi Deadwood i Shield u top5 a ovdje ima glumaca iz obije


                          I jedan za Gladijatora
                          Ja od te serije nista nisam ocekivao, vidio da je fale neki ljudi po forumima cije misljenje stvarno cijenim ali se nije dizala neka prevelika buka oko nje. I pogledam prvih 5-6 epizoda i ucini mi se nista posebno, no ono proleti mi epizoda pa ajde reko' da zavrism sezonu. Medjutim tu se razvije vec ozbiljnija prica, kraj sezone me odusevi, onda druga za klasu bolja, pa treca jos masu bolja od druge te je to sad apsolutni must see. Sad ne znam sto da cinim, da li da cekam da zavrsi sezona ili svake nedelje po epizodu
                          Odlicni su likovi, Bojda obozavam ali je i Diki teska masina. Ava je bas postala bedes. Opet glavni likovi su cesto dosadniji i vise smaraju od negativaca, posebno kad se radi o pravednom liku kao sto je Rejlan ali to ovdje nikako nije slucaj, otac mu je sou program. Ima humora, akcije, odlicnih dijaloga, vrhunska sira prica, konstantan napredak i sjajna juznjacka muzika
                          Deadwood moram da gledam.



                          Originally posted by prskaj View Post
                          http://www.imdb.com/title/tt1285016/ - napokon ga pogledah. Fantastican film, odusevljen sam. Odmah znam koliko mi se svideo film kad vidim da je trajao 2 sata a imam osecaj kao da je proslo samo sat vremena. Preporucujem svima koji ga jos nisu pogledali

                          E da - David Fincher je bolesnik, covek ne moze da omane. Mogao bih sad da pogledam The girl with the dragon tattoo, nego to sam hteo da vas pitam, jel gledao neko obe verzije? koja je bolja?
                          Odlican je, imao sam odredjene predrasude ali se radi o strasnom filmu.

                          Pogledam sam americku verziju i meni se bas svidja. Mada svi kazu da je originalna jos i bolja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Serija objasnjava.Isto tako sam gledao prvu sezonu jer mi je bila zabavna a i bili su dobri likovi i glumci.Kraj sezone je bio dobar.A dalje je bila sve bolja i bolja.
                            Toliko negativaca u seriji a da su ti svi simpaticni,to nigdje nema I svi su fenomenalno uklopljeni u pricu.Plus odlicna kombinacija drame i humora.

                            Ja sam htio da sacekam da izadje sve pa da je stucem u dva dana ali naletjeh na spicu na AXN-u i to je bilo to

                            Comment


                            • Ne moguce da je bolja od Deadwooda?
                              Ima li slicnosti? Osim Olyphanta

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ne moguce da je bolja od Deadwooda?
                                Ima li slicnosti? Osim Olyphanta
                                Ih,pa ne mogu da ih poredim jer su totalno razlicite
                                Osim njega i nekoliko glumaca u epizodnim ulogama,nema slicnosti Deadwood je teska drama a i western je Justified je ipak smjesten u 21. vijek

                                Comment

                                Working...
                                X