Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sons of Anarchy
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Fala lepo, da znam šta da tražim.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prve dvije sezone razvaljuju, posle toga veliki pad
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Prve dvije sezone razvaljuju, posle toga veliki pad
          Ovo bas nisi morao da mi kazes

          Comment


          • Trenutno sam na četvrtoj sezoni. U principu volim ovakve serije, još samo okruženje mi odgovara u ove hladne zimske dane

            http://www.imdb.com/title/tt0086759/
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Zavrsavam 3.sezonu Breaking Bad.Ne znam sta da kazem glupo mi reci da serija nije nesto kada kriticari,gledanost kaze drugacije.Nego sam nije uobicajena,ono mislim ima epizoda prodju ganjaju muhu,veceraju i slicno i krajevi epzidoda i sezona ti ne ostavljaju ono sto ostale serija rade,ali valjda je to draz ove serije.Ali glumci su ekstra to nema dalje.
              Last edited by DinoFC; 05-01-13, 22:39.

              Comment


              • Ta epizoda sa muvom je meni najbolja epizoda svih vremena iz svih serija.

                I told him that I had a daughter and he told me he had one, too. And he said, "Never give up on family." And I didn't. I took his advice. My God, the universe is random, it's not inevitable, it's simple chaos. It's subatomic particles in endless, aimless collision. That's what science teaches us, but what does this say? What is it telling us that the very night that this man's daughter dies, it's me who is having a drink with him? I mean, how could that be random?
                sigpic

                Comment


                • Zavriso sam Breaking Bad i nema se sta reci,prve 2.sezone ko izdrzi poslije ce da uziva.Jedva cekam ljeto da se nastavi,pa ako neko ima neku seriju dobru da predlozi.

                  Comment


                  • Person of Interest je po meni trenutno najjaca serija , posle Supernaturala mi je trenutno omiljena , Michael Emerson doktor za glumu Ako si gledao Lost i ako ti je u Lostu bio odlican kao i svakome , dobio i Emmya za ulogu ovde je jos bolji i verujem da ce ove godine pokupiti Emmya
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Gledam Person of Interest ali dobar je Emerson nema sta ali serija je onako.Bice dosta sezona davace mrvice na kraju svake da te privuku za sljedecu a toku svake 90% proceduralni epzioda

                      Comment


                      • Da ali bas te proceduralne su interesantne i povezane sa onom sledecom koja dolazi , naravno ne price ali pojedini dogadjaji. Recimo u zadnjoj smo otkrili da je Harold bio vrstan haker , verovanto najbolji na svetu , kao da nismo to znali Zivo me zanima sta se desilo sa njegovim partnerom , verujem da ce blagovremeno i to otkriti Iako imam osecaj da je njegova smrt lazirana sto nzm , videcemo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Mislim daleko od toga da su lose,samo bi volio da nam vise daju od glavne teme.

                          Planiram da krenem da gledam neki sticom ali ne znam koji Rules of engagement mi je super sitcom

                          Comment




                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Je li iko gledao Serranove seriju ? Jedina spanska serija koju sam ja ikada gledao , mnogo mocna
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Meni smešnija "Moje drage komšije", mada i ja sam se pozitivno iznenadio Seranovima...

                                http://www.imdb.com/title/tt0381733/
                                http://sr.wikipedia.org/sr/Моје_драге_комшије
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X