Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ok mi je, ali ne da me bas odusevljava. Hvala mu za Snatch

    Nisam, mada ne vjerujem da jedan film moze mnogo promijeniti, covjek mi uopste nema emociju. I bolji mi glumi pas u filmu Hachi od Ricarda Gira, ima bolju emociju.
    CCccccc pricacemo mi jos!

    Ben je meni strasan glumac (samo jbg dobija limunadice da radi.) ali bolji reditelj! sa The Town-om se usro ljudima... on i Dzeremi izuli!
    Last edited by l1m4r; 18-01-13, 20:54.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Evo da ti i ja dodam jos jednog, Paul Thomas Anderson.

      U State of Play najbolje se vidi kako je Ben los glumac kad glumi pored jednog Crowe-a.
      sigpic

      Comment


      • The Town je odlican film...

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Evo da ti i ja dodam jos jednog, Paul Thomas Anderson.

          U State of Play najbolje se vidi kako je Ben los glumac kad glumi pored jednog Crowe-a.

          Auuu Boogie Nights
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            CCccccc pricacemo mi jos!

            Ben je meni strasan glumac (samo jbg dobija limunadice da radi.) ali bolji reditelj! sa The Town-om se usro ljudima... o i Dzeremi izuli!
            Skinucu ga vala, da vidim i to cudo
            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Evo da ti i ja dodam jos jednog, Paul Thomas Anderson.

            U State of Play najbolje se vidi kako je Ben los glumac kad glumi pored jednog Crowe-a.
            Magnoliju i Bice krvi sam gledao i to je sjajno, ostale nisam. Ali ovaj Master me privlaci isto, a i volim Hoakina bas
            Ovo drugo potpisujem, jos tu Krou uopste nije blizu svog iole ozbiljnog nivoa
            sigpic

            Comment


            • Samo kad bi Aflek davao uloge drugima, a ne sebi, sve bi bilo mnogo drgucaije i bolje Sto se tice rezije tu se dokazao (bar meni), dok me glumom jos odusevio nije.
              sigpic

              Comment


              • Ima li negde The Master da se skine??? I mene jako interesuje, pre svega Filip Sejmor Hofman

                Skinuo sam Zero Dark Thirty ali nikako da se nakanim da ga gledam, jednostavno su mi Ketrini filmovi previse odbojni...nasao i Silver Linings Playbook, pa bas da vidim Kupera i Dzenifer Lorens
                sigpic

                Comment


                • Meni je Aflek u Argu sasvim solidan, bolji nego sto sam od njega ocekivala. Nije sad da cu reci da je odlican glumac, ali nije vala ni tako los, iako je film bolji nego njegova gluma.
                  A Vladan, ako se ne varam, Kruza cijeni... On je meni u prosjeku ubjedljiv koliko i Aflek.

                  Comment


                  • Kruz je ranije snimao odlicne filmove, a onda se uhvatio za Nemoguce misije

                    On je imao par filmova gde je bio genijalan i dokazao da moze, ali vec skoro 10 godina ne radi apsolutno nista
                    sigpic

                    Comment


                    • Collateral i poslednja MI... ovo ostalo.. nista posebno bar meni

                      ali jedva cekam Ricera da gledam
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Inace ga smatraju da je lazno skroman, zeljan paznje jer se stalno trudi da udovoljava, dodje na crveni tepih pa mora sa svakim ko trazi da se slika i svakome daje autogram. Cak su mu neke obozavateljke drugarice stavljale na telefon pa on prica sa njima koliko je dobar
                        Ima zescih sranja ali ozbiljne filmove koje je snimio je sjajno odglumio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ono sto ja cekam jeste novi film Srdjana Golubovica, "Krugovi".

                          Nije mi jasno zasto covek snima na svakih 6 godina, Apsolutnih sto 2001, Klopka 2007 i evo sad ce 2013 da izbaci...ali dobro, ako mu je potrebno toliko vremena za inspiraciju i realizaciju, ok, samo neka ih pravi kao sto je do sad.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vladane,
                            a Valkyrie ti se ne svidja?
                            http://www.imdb.com/title/tt0985699/
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Precerujem li ako kazem da je to jedina serija koja ide uzlaznom putanjom?
                              Rejlan, Bojd i Diki, ne znam koji je jaci. A Ava je bas bedes

                              Ja Gladiatora 34 puta za sad i brojim
                              Justified je u prvoj sezoni bio obican procedural sa potencijalom jer je imao nekoliko odlicnih likova...ali zato druga i treca sezona Raylan&Boyd odavno ne vidjeh bolji tandem Najbolja "juznjacka" serija sigurno.Kakvi su rednecksi Tako i treba serija da se krece..a ne da tone kao vecina ovih koje se trenutno prikazuju.I cetvrta sezona je krenula bas kako treba Meni je Justified legao samo tako jer su mi Deadwood i Shield u top5 a ovdje ima glumaca iz obije


                              I jedan za Gladijatora

                              Comment

                              Working...
                              X