Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Je li neko gledao najavu za World War Z , izlazi u junu film , dosta jaka glumacka ekipa : Bred Pit,Mireill. Enos(The Killing),Bryan Cranston(BB),David Morse,Matthew Fox(Lost)...
    Podsjeca na 28 days i 28 weeks later. Mozda i bude nesto od tog filma...

    p. s. E da, da ostavim ovdje poruku ovima sto sam im poslao pm prije par dana...procitajte to.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Posto vidim da vas ovde ima gomila koji se bas razumete u filmove, jel bi mogao neko da mi objasni (na srpskom ) koja je fora sa onom scenom u filmu Shining kada krv preplavi hodnik? Istina, nisam skontao pola filma, ali ova scena me nesto posebno zanima.

      Comment


      • http://kat.ph/argo-2012-dvdscr-xvid-wtf-t6979332.html

        Konacno

        Comment


        • Gledao danas konacno Lincolna, fenomenalan film. Ne znam da li je bas do kraja istorijski precizan, ali je fenomenalno odradjen.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt1174730/

            Gledao neko ?
            Da li sa pravom nosi ovako visoku ocenu za komediju ?
            Last edited by Black Mamba 24; 13-01-13, 02:48.
            sigpic

            Comment


            • Ma velica njega. Onako, nekoliko bas jako zanimljivih prica i replika. Dosta filozofski film sa onim pauzama posle poenti i velikih misli. Nije za svakog ali meni je bas legao.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Upravo odgledao Lincoln.

                Filmcina!Ovaj odma ide u moje omiljene...Bravo Spielberg,BRAVO Daniel Day-Lewis!
                Plasio sam se da ce me smoriti..da ce da udavi..imao sam osjecaj da ce biti previse patetican.Nista od navedenog..Ja sam odusevljen
                Koliko samo dobrih scena,dijaloga i recenica Sto se mene tice,film bez greske.Nije film za svakoga pa se neko vjerovatno nece sloziti ali je meni legao savrseno.Nista vise ne mogu da trazim od drame.
                Svako ko je upoznat sa karijerom DDL-a je mogao pretpostaviti da ce on iznijeti tu ulogu kako samo on moze...znao sam i ja ali me je uprkos velikim ocekivanjima ponovo iznenadio i odusevio. Svaka cast majstore!Ima da ti se klanjam dok sam ziv Covjek je objasnio.Vidim da je dobio Golden Globe a vjerujem da ni Oscar nece izostati.
                Da ne mlatim vise Pogledajte film




                EDIT: zaboravih da pomenem da je ovo za mene film godine
                Last edited by powerslave; 14-01-13, 04:17.

                Comment


                • Waltz dobio zlatnog globusa!

                  Comment


                  • Argo pobedio Linkolna na globusu Veliko iznenadjenje.

                    Najbolji reditelj Ben Aflek koji nije ni nominovan za oskara

                    Glumacke nagrade su otisle ocekivano Danijelu i Dzesiki Cestejn za glavne, Volcu i Hatavej za sporedne i ovakav rasplet ocekujem i na oskaru

                    Scenario za Djanga

                    Sto se serija tice Homeland najbolja drama, Girls najbolja komedija
                    sigpic

                    Comment


                    • Dosta je Volcu Globus, neka De Niro uzme tog Oskara, i onako je bruka sto ima samo dva, a smatra se za najboljeg i najsvestranijeg glumca svih vremena. No nikad ga kriticari i akademija nisu nagradjivali pa nece ni sad
                      sigpic

                      Comment


                      • De Niro je kralj,kako je samo odglumio sa Ben Stilerom u filmu"Njeni roditelji"

                        Comment


                        • De Niro je velicina, ali glupo je da se oskar dobije na osnovu reputacije...Volc ga je definitivno ovom ulogom u Djangu vise zasluzio
                          sigpic

                          Comment


                          • De Niro jeste jedan od legendarnih glumaca, ali zato poslednjih godina nista posebno. Sve neki osrednji filmovi! Cak sta vise me cudi da su on i Pacino na istom, poslednjih godina ama bas nista od njih kvalitetno.

                            Tako da ne vidim zasto bi dobio Oskara!

                            Comment


                            • Ih koliko ih je De Niro samo zasluzio pa ih nije dobio, a za mjesec i po ce Volc imati isti broj Oskara koliko i De Niro, a vise od Pacina. Fuck that
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                De Niro jeste jedan od legendarnih glumaca, ali zato poslednjih godina nista posebno. Sve neki osrednji filmovi! Cak sta vise me cudi da su on i Pacino na istom, poslednjih godina ama bas nista od njih kvalitetno.

                                Tako da ne vidim zasto bi dobio Oskara!

                                Upravo to

                                Ali Vladane, Volc ih ima samo u sporednim ulogama (ili u ulozi ako ga sad ne dobije), a i ono sto je vazno, De Nirovi filmovi su klasici koji ce zauvek vredeti sto je i bitnije od zlatnog coveculjka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X