Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino sto me se nikako ne svidja kod Feda je procenat 1. servisa.
    Cinjenica je da je podloga spora i da servis bas nije toliko presudan, ali oko 40% 1. servisa je premalo, to bas mora da popravi da bi imao bilo kakve sanse za titulu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Море манимо се ми Мареја, дај да донесемо стратегију за Новака, како да се супростави Федереру са овом игром: сервис-волеј!!!
      Pa jel' si gledao WB. Tamo ga je izdominirao pasing udarcima kad god je Federer izasao na mrezu. To ti je strategija samo je treba provesti u delo sto je malo teze.

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin
        maesvidla iti
        hvalu se zekina mirka konšinici preko plota toes tarabe
        oni moj zeka
        mamemuga
        smal da i mareju utera blizance




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici
        значи Феки баталио кромпире? утерује јаја...
        sigpic

        Comment


        • Ovo sa Marijem je mentalnog karktera. Poceo je dobro. Odigrao odlicno 2 poena, dosao u jacu poziciju u trecem. Federer je sapsio poen uz malu pomoc mrezice i onda se Mari ugasio. Meni se cini da on vise nije gladan, da je osvajanjem Uimbldona ostvario svoj cilj i sad ne moze da se motivise. Tu treba psiholog.

          Comment


          • Andy definitivno ima neke mazohisticke tendencije...
            Pa nije mi jasno kako ovako moze izaci na teren, bezvoljno skroz...jeste ove sezone bio los u mnogim mecevima ali ovo mu je bio 'vrhunac'.

            Ako ima nekih problema o kojima ne zeli da prica zao mi ga je, stvarno. Ne volim videti top igrace ovako se muciti...jos mu je to bio zadnji mec sezone

            Nadajmo se bar dobrim polufinalnim mecevima

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Pa jel' si gledao WB. Tamo ga je izdominirao pasing udarcima kad god je Federer izasao na mrezu. To ti je strategija samo je treba provesti u delo sto je malo teze.
              море гледао сам и овај последњи меч где то нешто није функционисало... тамо је Рођа то тек експериментисао и убрзо затим све апсолвирао и докторирао код свог ментора Едберга....
              Last edited by Žika; 13-11-14, 22:27.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Tu treba psiholog.
                Treba mu vise od psihologa. On i fizicki ne izgleda dobro. Secam se Tipsine izjave od pre par godina da je za njega Marej fizicki najspremniji igrac na turu. Sad je postao parodija samog sebe.

                Comment


                • ма манте се Мареја, спашавајмо Новака од ове напасти!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ovo sa Marijem je mentalnog karktera. Poceo je dobro. Odigrao odlicno 2 poena, dosao u jacu poziciju u trecem. Federer je sapsio poen uz malu pomoc mrezice i onda se Mari ugasio. Meni se cini da on vise nije gladan, da je osvajanjem Uimbldona ostvario svoj cilj i sad ne moze da se motivise. Tu treba psiholog.
                    Jurio je taj Vimbldon cijelog zivota, dosao je do njega i skinuo sav moguci pritisak nacije sa svojih ledja i umjesto da sad zaigra opustenije on se gasi. Ali dobro, operacija ledja je stvarno zajebana stvar za profesionalnog sportistu i mnogi se ne vrate na nivo na kojem su bili prije povrede i moguce da on ne moze a trenira kao prije, a cinjenica je da Marej zavisi od ludackog treninga, teretane i da je uvijek najbolje rezultate pravio kad je trenirao nenormalno. Pricao je Majls svojevremeno trebalo mu je dosta vremena da ga ubijedi da trenira posto je lijen, mozda ne moze bolje od ovoga, a mozda je samo izduvan posle prevelikog forsiranja i nema problema van terena, ali stvarno ne izgleda kao covjek kojem je glava na terenu i to ne samo danas, u vecini sezone. Zapeo je bio maksimalno da obezbijedi kartu za London i to je sve od njega ove sezone, mozda je bolje bilo da nije ni dolazio do nje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Cena ulaznica su u medjuvremenu promenjene. Novak-Berdih DOWN, Federer-Marej UP, cak su skuplje nego za finale trenutno.



                      http://www.viagogo.co.uk/Sports-Tick...Finals-Tickets
                      Svaku Funtu su isplatili divnim mecom.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Treba mu vise od psihologa. On i fizicki ne izgleda dobro. Secam se Tipsine izjave od pre par godina da je za njega Marej fizicki najspremniji igrac na turu. Sad je postao parodija samog sebe.
                        Ovo je bio naporan mec?

                        On je danas imao nezahvalan cilj da pobijedi Federera sa 2:0. I cim se pokazalo da je to nemoguce, raspao se. Ali sto je gore, neaka dav minuta je izgledalo kao moguce. Ocekivao sam da ce bar u drugom setu zaigrati da spasi ponos. A on? Federer je imao 27% prvog unutra u drugom setu. Da li je Federer ikada imao losiji postotak? I Mari, koji ima top return, na sporoj podlozi, osvaja 27% poena na Rodzerov servis.
                        Last edited by NI; 13-11-14, 22:00.

                        Comment


                        • сада све знате о Мареју, а до пре почетка меча, цео дан, те ако буде 2/0 за Мареја или ако буде 2/1 за Мареја..тада нисте размишљали ко је стварно Мареј... него, манимо га се, имамо ми наших проблема!!! како зауставити шестомесечни поход овог повамиреног пензоса???
                          sigpic

                          Comment


                          • Ziko,
                            o cemu ti?
                            Novak igra sutra mec protiv Tomasa, pobedom bi osigurao sebi br.1 na kraju godine, to mu je prvi problem (bolje reci cilj)
                            U polufinalu (ako prodje prvi iz grupe) igra protiv Nisikorija, to mu je drugi problem

                            Sto si ti vec sad zapeo za moguce finale?

                            Comment


                            • Vidi se po izjavama da ni sam Berdih ne veruje u pobedu...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ovo je bio naporan mec?

                                On je danas imao nezahvalan cilj da pobijedi Federera sa 2:0. I cim se pokazalo da je to nemoguce, raspao se. Ali sto je gore, neaka dav minuta je izgledalo kao moguce. Ocekivao sam da ce bar u drugom setu zaigrati da spasi ponos. A on? Federer je imao 27% prvog unutra u drugom setu. Da li je Federer ikada imao losiji postotak? I Mari, koji ima top return, na sporoj podlozi, osvaja 27% poena na Rodzerov servis.
                                Pa jel' vidis da se vukao kao prebijen po terenu. Pogledaj ovaj snimak iz Sangaja. Uoci uljeza.

                                Comment

                                Working...
                                X