Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj se zaljubio, ona se igra po ceo dan...
    Ko i svi sektasi!

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Mene jedino pizdi kod Saomija sto stavljaju prevelike ekrane. Iako imam velike šake nisam ljubitelj nošenja monitora u džepu. Za mi6 nemam pare trenutno, a treba mi novi telefon koji nema 15+cm dijagonalu i ne košta vise od 250e. Jos uvek nosim s4 isključivo zbog ekrana i veličine.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Zaljubio sam se
        znam taj osecaj
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • China’s smartphone market saw its biggest drop in demand since 2013

          Only Xiaomi managed to grow phone shipments in Q1
          Naravno

          https://www.canalys.com/newsroom/chi...ine-21-q1-2018

          Gagi neka ti je srecan, dobrodosao u sad vec ogromnu Saomi porodicu. Znas kako kazu, ako Saomi nije tijesan, celjad nisu bijesna.

          Sjecam se kako su me neki ubjedljivali prije taman godinu dana kako ne treba uzimati Kineza, kako nece trajati, za nedelju dana je tacno godina dana od kako koristim Redmi Note 4x, nijedan restart, redovni update, baterija kao i prvog dana, imam 10ak sati sot i puna dva dana koriscenja, blizu sto aplikacija, miran od bugova. A ti Gagi prelazis sa LGa na Saomi, to ti je kao da iz Toro Rosa ides u Ferari. Imao si vrhunski telefon, ali sad imas spaceship. Kao da si iz Espanjola presao u Real.

          I noto je postao Saomista, samo ga nema da se javi. E Saomi to nije zasluzio, da ga koristi jedan notorious koji je sa modernim tehnologijama na vi, ali jbg kad je nesto popularno , a najkvalitetnije pritom tu vise nema zaustavljanja, svi zele da su u pobjednickom timu.
          sigpic

          Comment


          • Vladan treba da bude neki promoter Xaomi-ja definitivno [emoji3]

            Comment


            • LG je bio odlican, nema tu price.

              Ali ovo je jedan drugi nivo fluidnosti

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Nego, kako da stavim muziku preko PCa, ili neka aplikacija...

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Nego, kako da stavim muziku preko PCa, ili neka aplikacija...

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Valjd podrzava MP3 format?
                  Prekopiras u neki folder na telefonu - funkcionisalo na svim mojim telefonima u zadnjih 15 godina.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Preflim ja u neki folder ali ne znam kako da pustim posle sve u musicu...

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Jel zna neko kako da gledam serije online, sve je blokirano ovde, skoro svaki player...

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Jel zna neko kako da gledam serije online, sve je blokirano ovde, skoro svaki player...

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Jesi cuo za Kodi?
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Jel zna neko kako da gledam serije online, sve je blokirano ovde, skoro svaki player...
                          Pa brate što online? Skineš sebi HD snimak u pustiš na TV preko USB i uživaš.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Carcosa View Post
                            Jesi cuo za Kodi?
                            Nisam se setio, u Njemackoj sam mozda je i to blokirano, provericu...

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Nisam se setio, u Njemackoj sam mozda je i to blokirano, provericu...
                              Ako nije blokiran, ubaci Elementum addon, cini mi se da je trenutno najbolji.
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Kako ide Gagi, kajes li se sto ranije nisi presao kod nas, MI MASTER RACE
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X