Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Slike jesu kvalitetne, a on je kompresovao slike od 5,6MB, na 100kb...da, to su osnove
    mislila sam drugacije da ih postavim, ali ih je dugo obradjivao, a mene mrzelo da cekam

    prethodni je mogao da se kaci na oba modema, tako da ko zna sta se desavalo, mozda je svicovao a ja nisam ni primecivala
    Ajd okači negde slike da vidimo kakve su. Poznato je da TT kompresije slike tako da nema smisla ni kačiti preko njega kada se gleda kvalitet slika.

    Comment


    • Boom, Mi A2 stize sa SD 660!

      Cisti android, 8.1
      Procesor Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260)
      Grafika Adreno 512
      Verzije sa 6gb-128gb i 4gb-64gb memorijom
      Kamera Dual:12 MP (f/1.8, 1/2.9", 1.25µm) + 20 MP (f/1.8, 1/2.8", 1.0µm), phase detection autofocus, 2x optical zoom, LED flash
      Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama
      Video 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@120fps
      Prednja kamera 20 MP (f/1.8, 1/2.8", 1.0µm), 1080p, Auto-HDR
      Baterija Non-removable Li-Ion 3010 mAh battery
      Cijena oko 250 eura

      Baterija najveci problem, jeste 660 stedljiv ali nije stedljiv kao 625. Ipak za razliku od prethodnika ima bolju kameru, bolji cpu, duzu podrsku od googla, a isti ovakav telefon izlazi i sa miui os, Mi 6X
      sigpic

      Comment


      • Delovalo je zanimljivo dok nisam video 6" ekran... A nema ni jack za slusalice nego smaranje sa adapterom.

        Comment


        • Ma jack vise nijedan nece imati, jbg taj prostor koriste za druge stvari, jedino se jos Samsung drzi. A ovo je vec postao standard, oko 6 inca i 18:9, u svakom slucaju za te pare ne mogu bolje specs + stock android
          sigpic

          Comment


          • Ne, nije reklama

            Mozda ce nekom info biti od koristi ... za postovaoce lika i dela xiaomi-aaa, isti se moze kupiti u handy-ju.

            Comment


            • Pa s obzirom na to da je Saomi zvanicno usao na trziste, tako nesto se i dalo ocekivati. Medjutim, ni ovo nije reklama, ali mislim da ima sasvim pouzdanih prodavaca i na KP
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Uzeo sam Saomi MI 6, 6GB RAM 64GB storage, puni se jos, ali prvo, nisam ocekivao ovakav dobar dizajn, bas sam se iznenadio, mnogo lep telefon.

                450 eura, od kojih 70 eura VAT tax...

                Comment


                • E nek je sa srecom

                  On ima quick charge, tako da se baterija strasno brzo napuni

                  A sto se tice onog problema sto sam imala sa wifijem, izgleda da je u pitanju sbb, posto i kod kuce preko telekomovog modema nemam nikakvih problema.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hvala

                    Vec je 93%, pre oko 50 minuta sam ga pustio da se puni,odlicno.

                    Comment


                    • Šaomanija
                      Uživajte, sačekaćemo samo još Gagi da se oduševi posle par dana korišćenja.

                      Malo više od godinu dana kako sam uzeo RN4x, radi isto kao i prvog dana. Imam oko 80 aplikacija, teme s animacijama često koristim isto. Zabagovao nije nikad. Baterija i dalje dva dana traje s umerenim korišćenjem.

                      小蜜 师傅 种族

                      Comment


                      • Koliko se ja bahatim sa 128gb, pa to je strasno nesto

                        a teme su mi omiljene, tu se bas zaludim kad krenem da ih probam
                        sad imam neku starsky ili tako nesto i super mi je
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • MIUI 9 imas jel tako?

                          Comment


                          • Da, pre 2,3 dana je dosao neki nov update, sad imam global 9.5.6, a kad sam kupila telefon bio je 9.2 i oreo je na njemu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Oooo sektasiii!!!

                              Vi ste ko deca bokte, igrate se

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zaljubio sam se

                                Comment

                                Working...
                                X