Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki je sminka, super bi se snasao u PG
    sigpic

    Comment


    • Iphone se meni dokazao vrhunski i spremam se novi uzeti na jesen kada izadje
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Morate mi vise vjerovati

        Inace papi ovaj browser je top, ali sam ipak stavio chrome da mi bude default

        I jos da kazem da je danas momak sa Iphone 6 iznevjerovao kakav je telefon. MI master rasa
        Ja mislim da ga nisam ni koristio pošto je već imao instaliran Chrome i od početka sam preko njega ulazio.. trebao bih da ga testiram čisto radi reda

        I predjoh malopre i ja na google tastaturu, jer je bezbednost MIa postala narušena zbog onog govnjivog swiftkeya i njihovih predikcija.. predvidim im ga majci

        Comment


        • Pa da ti pravo kazem ne bih ni otkrio taj browser da mi ne otvara preko njega po automatizmu kad mi neko posalje link na viber ili wa, a koristio sam chrome naravno, stavio sam ga i da mi preko aplikacija linkove otvara preko chroma, ali stvarno nije los

          Ja sam odma stavio gboard, neka predikcije nikakve, alergican sam na to, a za taj swiftkey znam odavno, meni je ono tesko sranje.

          Inace jebe me malo osjetljivost ekrana, moram zakljucavati kad imam poziv, posto mi se desi licem da stavim na hold dok pricam
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Inace jebe me malo osjetljivost ekrana, moram zakljucavati kad imam poziv, posto mi se desi licem da stavim na hold dok pricam
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pa da ti pravo kazem ne bih ni otkrio taj browser da mi ne otvara preko njega po automatizmu kad mi neko posalje link na viber ili wa, a koristio sam chrome naravno, stavio sam ga i da mi preko aplikacija linkove otvara preko chroma, ali stvarno nije los

              Ja sam odma stavio gboard, neka predikcije nikakve, alergican sam na to, a za taj swiftkey znam odavno, meni je ono tesko sranje.

              Inace jebe me malo osjetljivost ekrana, moram zakljucavati kad imam poziv, posto mi se desi licem da stavim na hold dok pricam
              A dobio li si i ti onu weather aplikaciju? Em nas ne nalazi, em se ne može deinstalirati. Nego zauzima nešto tipa 700kb, tako da meh

              Ti ozbiljnih problema imaš s pritiskanjem, prvo power, pa sad ovo Nije mi se desilo ništa slično, a nisam ni bacio pogled, znači nema onaj senzor koji ga ugasi kad se približi do uveta?

              Comment


              • Dosla je i ne moze da se deinstalira, ali sigurno moze da se disejbluje, nego nisam je ni otvorio inace, te vremenske prognoze me apsolutno ne zanimaju, znam i sam kakvo je vrijeme kod mene, a ako me interesuje kakvo ce biti sjutra odem na zvanicni hidrometeoroloski sajt

                Jbg stari, ja pritiskam, uvijek moguce i da ima, a da ga nisam aktivirao ili da kod mene ne reaguje, ali sam vec posle drugog puta naucio lekciju, cim pocnem da pricam pritisnem power, zakljuca ekran i lagano
                sigpic

                Comment


                • Ima proximity sensor inace
                  sigpic

                  Comment


                  • Problem je u senzoru. Probaj kalibraciju. Nemaš staklo, foliju? Ako nemas i odradio si kalibraciju, onda je pokvaren i tu nema pomoći, sem da se to zameni.


                    Aki ne uzimaj ovaj novi. 7s ništa bolji od od 7, a pošto se priča da će podbaciti malo u ovoj 8, biće fingerprint nazad, što mrzim, jer moram da dižem telefon da bi otkljucao, cekam lepo sledeću godinu da ga stave ispod displeja i to je to

                    Što se tiče tastatura SwiftKey FTW
                    Dva jezika guli i predikcija je vrhunska. Možete misliti posle par godina upotrebe kako radi? Ne moram da gledam šta kucam, on zna već sve


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                      Što se tiče tastatura SwiftKey FTW
                      Dva jezika guli i predikcija je vrhunska. Možete misliti posle par godina upotrebe kako radi? Ne moram da gledam šta kucam, on zna već sve
                      A dve godine da mi trenira živce, šta?

                      Je l postoji način da joj se skroz isključi autocorrect? Jer i kad ga odštikliram u opcijama, opet sam promeni reč, samo se to dešava ređe i po nekom random principu. I ni jednom nije pogodila reč. A ne pada mi na pamet da je treniram, nemam živaca za to

                      Comment


                      • Sve je u redu, nema holda obrazom vise vise posle slucajnog ributa u dzepu

                        Ma nema sanse da bih ja mogao da koristim tastaturu sa prediksnom, neka hvala, neka drugima pogadja rijeci
                        sigpic

                        Comment


                        • Upravo to, sta nju boli briga sta ja hocu da napisem.

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            A dve godine da mi trenira živce, šta?

                            Je l postoji način da joj se skroz isključi autocorrect? Jer i kad ga odštikliram u opcijama, opet sam promeni reč, samo se to dešava ređe i po nekom random principu. I ni jednom nije pogodila reč. A ne pada mi na pamet da je treniram, nemam živaca za to
                            Pa ima da ti pokupi od poruka, gmail, Facebook, Twitter i šta sve još i eto ti već jedan deo naučen. Uostalom ti kada označiš srpski i engleski, već imaš reči u rečniku. Samo kasnije dodajes svoje koje on uči dok ti kuckas.

                            Ja opušteno svajpujem jednom rukom, a sa dve ruke samo tapkam i on sklapa sve. Bukvalno rečenicu:

                            "Na poslu sam, javim ti se kasnije."

                            Iskucam u 5 tapkanja, jer sam je često koristio i on sad zna kada napišem "na poslu" sta ide sledeće.

                            Jednostavno brzina kucanja ne može da se meri. Predikcija je napredna tehnologija i kasnije se tek shvati koliko štedi vremena. Jbg treba malo je i učiti, ali posle mesec dana već vidiš napredak. Ne bi se vratio na običnu nema tih para.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Swift i predikcija dve najbolje stvari.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Swift i predikcija dve najbolje stvari.
                                Realno. jeste tako lakse u kafanama kuckati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X