Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valja li cemu ovo?

    http://int.ms-start.com/products/gam...keyboard-small

    Smijesno je jeftina.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jel ima tu Xiaomi frst produkts of fejmus kompanis, ako nema to onda nisu fejmus

        Comment


        • Par macro fotkica








          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Xiaomi Mi 6 na aliexpressu 370 $ (RAM 6 GB). Šta drugo nego krađa za te pare.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Dodaj na to 32% (carina i pdv) = 488 dolara = 430e
              Za te pare nov, sa dve godine garancije moze S7/~S7edge

              Comment


              • Ne mora da znaci, Kinezi napisu malu cijenu, mnogi paketi se ne carinuju i bukvalno platis samo onoliko koliko kosta. Moze da se desi da te otkriju, ali bukvalno ta sansa je jedan posto i to da si baksuz najveci. Tako je kod nas. Mada neki rade i sledece, zamole Kineze da plate iz par puta, a da je svako placanje manje od 150 eura, onda su obezbijedjni kod placanja i nema carine, mogu da dostave listing lagano, a Kinez svakako napise na paketu cijenu od 30 do 80 eura. Tri RN4X su mi stigla, svaki je bio manji od 150 eura i potpuno sam bio miran, nisam im trazio nista da pisu posebno i oni su na svakom paketu stavili cijenu od 45 dolara, na svoju ruku. Tako da lagano se moze do Mi6 za 350 eura.

                Sto veci status na Aliju, to vece mogucnosti. Covjek koji je A3 status dobija refund isti dan ako dodje do ikakvih problema. Ja sam samo jednom trazio refund jer roba nije stigla, pare vracene za dva dana.

                Problem je samo sto nijedan flagship nema bateriju na zadovoljavajucem nivou.
                sigpic

                Comment


                • Inace ako niste znali ima i ovo

                  Hong Kong Goldway garantuje 100% tax free dostavu u EU kada se naručuje DHL-om.
                  https://forum.benchmark.rs/showthrea...=1#post5113037
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mogu ja da se vijam po drzavama. Ja hocu sad npr da uzmem telefon. Hocu dve godine garancije i dobar telefon. Znaci samo za te pare mogu S7/edge je mozda tu negde i to je to.

                    U Srbiji je drugacije. Platis telefon 80e, Kinez napise 45e, carina nadje na Aliju cenu 150e i naplati ti PDV i carinu na taj iznos. Tako da ovde je kocka velika.

                    Zvanicno pricam, bez mufte, muvanja i tako to.

                    Comment


                    • Tarantula je iz BIH, sto mu onda pricas kakva je situacija u Srbiji?

                      Evo za EU je ovo zvanicno, mozda neko ne zna, a valjace mu. Imaju ljudi rodbinu, prijatelje u EU, u okruzenju ipak.

                      Nema tu muvanja, oni da oce da provjeravaju provjeravali bi, ovako in je bolje. Svaki paket postaru euro, neki dan ih je samo iz Kine stiglo preko deset hiljada rece mi covjek, ne mogu da stignu da podijele. Opucise nas Kinezi veli, samo stizu paketi kao na traci. Svi zadovoljni. Kad bi sve radili po propisima to bi stalo, mnogo bi manje bilo narudzbina, ovako kane u danu 10 000 eura, paf.
                      sigpic

                      Comment


                      • Hong Kong jedna od najvise klasicno liberalnih zemalja, koje imaju oduvijek free trade.

                        Oni su vjerovatno i najliberalniji na svijetu i hoce jos vise slobode od Kine, a i taj uticaj koji Kina ima, hoce da se ukine
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Tarantula je iz BIH, sto mu onda pricas kakva je situacija u Srbiji?
                          Pa dobro, ali kontam najvise je nas iz Srbije, tako da kod nas deru za bilo koji telefon

                          Zato se vise isplati KP, nego naruciti iz Kine. U krajnjem slucaju se Kinezi isplate do 150e. Preko toga bez garancije je i gubljenje para ako crkne nesto

                          Comment


                          • Jel postoji neki način da se blokiraju reklame na youtube android aplikaciji ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Jel postoji neki način da se blokiraju reklame na youtube android aplikaciji ?
                              Ja se isto mucim s tim, pustim pesmu i u sred mi izadje oglas neki

                              Послато са Tab2A7-20F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Ja se isto mucim s tim, pustim pesmu i u sred mi izadje oglas neki

                                Послато са Tab2A7-20F уз помоћ Тапатока
                                Isto brate ja još volim da pustim dok se tuširam i onako kad mi izleti dođe mi da sve polupam Kad je bilo glasanje kod nas kad mi je iskočila Vučićeva reklama koja je bila govor od 40 minuta hteo sam telefon da izbacim kroz prozor
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X